90'

Doliczone 3 minuty.

1
88'

1:3 w Szczecinie! KGHM Zagłębie Lubin triumfuje. Płaskie uderzenie Łukasza Piątka z półdystansu do siatki.

KGHM Zagłębie Lubin
1
86'

Jeszcze atakuje Pogoń Szczecin. Jałowe akcje podopiecznych Czesława Michniewicza są jak tlen dla lubinian.

1
80'

Ricardo Nunes mierzył z rzutu wolnego. Futbolówka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
78'

Po błędzie Martina Polacka było niebezpiecznie. Władimir Dwaliszwili nie dogonił piłki i z ostrego kąta nie trafił między słupki.

2
74'

Najlepszą obroną jest atak, więc od czasu do czasu Zagłębie Lubin wybiera się pod bramkę granatowo-bordowych. Drużyna Piotra Stokowca buduje ciekawe akcje.

1
1
71'

Kotłuje się w polu karnym Zagłębia, ale Portowcy przebijają się teraz przez podwójne zasieki lubinian.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

Pogoń Szczecin
1
1
64'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak.

Następna akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła. Zagłębie Lubin jest na prowadzeniu! Egzekutorem tym razem Arkadiusz Woźniak, który strzelił lewą nogą w boczną siatkę!

2
1
62'

Małe trzęsienie ziemi w Szczecinie. Pogoń musi ponownie atakować, choć już witała się z gąską w ogródku.

1
60'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Łukasz Janoszka.

Błyskawiczna riposta Zagłębia Lubin. Składna akcja Miedziowych z wykorzystaniem lewego skrzydła i Jarosław Kubicki zwieńczył dzieło strzałem głową do siatki!

2
2
57'

Gol! Strzelił Ricardo Nunes. Asystował mu Miłosz Przybecki.

Latynos znalazł się w polu karnym, miał dużo miejsca oraz czasu i strzelił z półdystansu w sam narożnik bramki KGHM Zagłębia Lubin. Złota lewa noga Ricardo Nunesa i Pogoń prowadzi!

52'

Filip Starzyński huknął płasko, z kozłem. Na linii nie pomylił się tym razem Jakub Słowik.

1
51'

Pokazał się drugi zmiennik. Takafumi Akahoshi dośrodkował płasko w kierunku Władimira Dwaliszwiliego. Gruzin składał się za długo i Martin Polacek obronił!

1
50'

Szybka wymiana podań na połowie gości. Miłosz Przybecki ruszył w kierunku linii końcowej. Wywalczył rzut rożny.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
46'
44'

Adam Frączczak wpadł w pole karne po miękkim podaniu Rafała Murawskiego. Nie opanował właściwie piłki i skończyło się stratą.

1
42'

Zero strzałów celnych przez 42 minuty. Nie można zaliczyć do rubryki anemicznego i chybionego uderzenia Rafała Murawskiego z dystansu.

1
40'

Chaos w środku pola i wyczekiwanie, która z drużyn zaatakuje w ostatnich minutach przed przerwą.

1
37'

Teraz rzut rożny dla Pogoni Szczecin. Dużo stałych fragmentów i niewiele z nich pożytku. Rośli obrońcy obu drużyn radzą sobie z wrzutkami.

1
35'

Szansa z rzutu wolnego dla Miedziowych. Bezpośrednie uderzenie z 20. metra utonęło w gąszczu obrońców stojących w murze i tylko korner dla Zagłębia.

1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

1
29'

Pomyłka Jakuba Słowika. Przeciwnik powinien ukarać bramkarza Pogoni za niepewne wyjście na przedpole. Strzał głową nie doleciał jednak za linię bramkową zanim przeciął go Mateusz Lewandowski.

1
28'

Następna szarża Łukasza Zwolińskiego. Mimo atletycznej postury nie zdołał przepchnąć Łukasza Piątka i doświadczony pomocnik nie pozwolił na celne uderzenie.

1
24'

Ricardo Nunes bił futbolówkę w pole karne Miedziowych. Trafiła ona pod nogi Łukasza Zwolińskiego. Płaskie uderzenie młodego napastnika przetoczyło się tuż obok słupka!

1
21'

Piąstkowanie Jakuba Słowika. Zagłębie Lubin ma następny korner. Dotychczas nie robi użytku z dośrodkowań z narożnika boiska.

1
20'

Dobry przechwyt Mateusza Matrasa. Goście obawiali się ataku byłego pomocnika Piasta Gliwice i zatrzymali go faulem.

1
17'

Futbolówka pod polem karnym lubinian. Musi dwoić się i troić Martin Polacek. Jakub Słowik obserwuje wszystko z dalekiej perspektywy.

1
14'

Błyskawiczna odpowiedź Pogoni. Władimir Dwaliszwili dziobnął piłkę obok słupka, po chwili z podobnym skutkiem strzelił Łukasz Zwoliński. Tyle dobrego, że efektownie - nożycami.

1
13'

Filip Starzyński miał dużo miejsca przed linią pola karnego, ale za długo składał się do uderzenia. Szczecinianie zdążyli z interwencją.

1
11'

Początek meczu jest wyrównany. Drużyny nie angażują bramkarzy i ich akcje kończą się na linii pola karnego. Ewentualny remis będzie lepszym wynikiem z perspektywy Zagłębia.

1
8'

Dla odmiany akcja oskrzydlająca Zagłębia. Co prawda zablokowana, ale podopieczni Piotra Stokowca mieli jeszcze serię rzutów rożnych.

1
6'

Ricardo Nunes miał dośrodkować spod chorągiewki boiska. Latynos poślizgnął się i tylko jęk zawodu na trybunach w Szczecinie.

1
4'

Wymiana podań Rafała Murawskiego z Łukaszem Zwolińskim. Napastnik z numerem "93" został zablokowany w momencie strzału i tylko korner dla zespołu Czesława Michniewicza.

1
2'

Miedziowi rozpoczęli od ataku. Krzysztof Piątek składał się do strzału, ale szczecinianie zdążyli zablokować młodego napastnika.

1
14:16

W Szczecinie słonecznie i ciepło. W sektorze gości zameldowali się kibice KGHM Zagłębia Lubin. Pogoń na granatowo-bordowo, a Miedziowi na pomarańczowo.

1
14:16

W niedzielę padnie kilka odpowiedzi w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy. Pogoń Szczecin zmierzy się z KGHM Zagłębiem Lubin, które jest dwa punkty i tyle samo lokat bliżej europejskich pucharów. Cztery poprzednie starcia tych klubów zakończyły się remisem.