Prostopadłe podanie w pole karne Wisły. Szybszy od Picha był jednak Michał Miśkiewicz.

Wolski wpadł w pole karne Śląska, lecz zagrał już niecelne. Piłka dla gości.

Obie drużyny starają się atakować. Zanosi się na ciekawą końcówkę spotkania.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Hołota.

71'

Gol! Strzelił Peter Grajciar. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka odbiła się i wyleciała poza pole karne, gdzie od razu na strzał zdecydował się Peter Grajciar. Po rykoszecie od Sadloka futbolówka wpadła do bramki!

68'

Śląsk śmielej ruszył do ofensywy. Wisła jest jednak pewna w defensywie.

65'

Rzut wolny dla Śląska. Tom Hateley dośrodkował tak, że chwilę później piłkę w rękach miał bramkarz Wisły.

60'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Rafał Boguski. Świetna kontra Wisły! Boguski zagrał do Ondraska, a ten popisał się pięknym strzałem z kilkunastu metrów!

56'

Kolejna zmarnowana okazja. Tym razem nie popisał się Rafał Boguski.

55'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Bence Mervo.

53'

Tym razem zza pola karnego strzelał Rafał Boguski. Pewnie piłkę złapał Pawełek.

52'

Lepiej w drugą połowę weszli piłkarze Wisły. To oni częściej atakują.

50'

Efektowny strzał oddał teraz Krzysztof Mączyński. Ale nie przyniosło to efektu bramkowego.

47'

Bardzo słaby strzał oddał Zdenek Ondrasek. To nie mogło zakończyć się golem.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Znów dobrze spisał się Mariusz Pawełek, który zatrzymał Ondraska. To była kolejna świetna okazja dla Wisły.

42'

Z rzutu wolnego strzelał Maciej Sadlok. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

40'

Tempo meczu nieco opadło. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

37'

Kapitalnie Morioka zagrał do Picha. Ten z kilku metrów strzelił jednak prosto w bramkarza Wisły.

33'

Dankowski zagrywał do Mervo. Akcję przerwał jednak Sadlok.

30'

Seria rzutów rożnych dla Śląska. Aktywny pod bramką przeciwnika był Adam Kokoszka. Ostatecznie Wisła zdołał jednak wybić piłkę.

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Richard Guzmics.

26'

W ostatnich minutach przewagę osiągnęli gospodarze. Śląsk gra jednak pewnie w defensywie.

23'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Zdenek Ondrasek.

22'

Ciekawy mecz w Krakowie. Obie drużyny, już pewne utrzymania, przeprowadzają kombinacyjne akcje.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gecov.

1
17'

Tym razem znakomitej sytuacji nie wykorzystał Paweł Brożek. Napastnik Wisły stanął oko w oko z bramkarzem Śląska, który obronił jego strzał.

15'

Z rzutu wolnego na wysokości pola karne strzelał Krzysztof Mączyński. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

11'

Ciekawa akcja Wisły. Po podaniu Brożka z 15 metrów strzelał Patryk Małecki. Świetnie między słupkami spisał się Mariusz Pawełek.

11'

W ostatnich minutach groźniej atakuje Śląsk.

1
9'

Bence Mervo nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Miśkiewiczem! To powinien być gol!

1
8'

Z ostrego kąta strzelał Robert Pich. Z problemami interweniował bramkarz Wisły.

7'

Jak na razie wyrównany początek spotkania. Obie drużyny starają się jednak atakować.

4'

Tom Hateley dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Gospodarze zdołali jednak wybić piłkę.

2'

W pole karne Śląska ładnie dośrodkował Patryk Małecki. Boguski nie zdołał jednak dobrze zamknąć akcji.

19:49

W weekend piłkarze Wisły Kraków i Śląska Wrocław zapewnili sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Przed bezpośrednim pojedynkiem są głównymi kandydatami do najwyższego miejsca w grupie spadkowej.