Covilo zagłówkował tuż obok bramki Pogoni! Pasy nie składają jeszcze broni.

Pogoń broni prowadzenia na swojej połowie.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

85'

I Cracovia znów musi gonić wynik. Porażka w Szczecinie sprawia, że Zagłębie zepchnie krakowian z podium.

82'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński.

Po centrze z rzutu rożnego Frączczak zagłówkował w kierunku bramki Cracovii, Sandomierski odbił piłkę, ale trafił nią w Zwolińskiego i po chwili futbolówka znalazła się w siatce Pasów.

1
80'

Gol! Strzelił Mateusz Cetnarski.

Po centrze z rzutu rożnego Cetnarski uderzył sytuacyjnie z 10 metrów, piłka odbiła się od słupka bramki Pogoni i przekroczyła linię bramkową.

77'

Pewna interwencja Słowika po strzale Budzińskiego z rzutu wolnego z 20 metrów.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Jaroszyński.

73'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Rafał Murawski.

Frączczak pokonał Sandomierskiego pewnym strzałem w środek bramki.

1
72'

Rzut karny dla Pogoni po faulu Covilo na Murawskim.

2
67'

Po centrze Murawskiego z prawej strony do pozycji strzeleckiej doszedł Nunes, ale jego uderzenie pewnie obronił Sandomierski.

64'

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky. Asystował mu Bartosz Kapustka.

Kapustka zagrał w pole karne Pogoni do Vestenicky'ego, który uderzył płasko z narożnika "16", piłka odbiła się od Fojuta, co zmyliło Słowika i Pasy mogły się cieszyć z wyrównania.

58'

Czas ucieka Cracovii, a Pasy nadal nie potrafią przełamać defensywy Pogoni.

55'

Kapustka efektownym dryblingiem ograł Frączczaka, ale po chwili zatrzymał go asekurujący kolegę Matras.

51'

Od pierwszych minut II połowy Cracovia jest stroną dominującą, ale nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Pogoni.

47'

Słowik wybił piłkę ze swojego pola karnego tak niefortunnie, że trafił nią w Cetnarskiego, ale na szczęście dla golkipera Pogoni futbolówka minęła jego bramkę.

46'

Początek II połowy. Od środka Cracovia.

43'

Budziński uderzył z dystansu i Słowik złapał piłkę, choć na raty, bowiem futbolówka skozłowała tuż przed golkiperem Pogoni.

40'

Po stracie Budzińskiego Pogoń ruszyłą z kontrą, Kort zagrał do Gyursco, który z narożnika pola karnego uderzył obok bramki Cracovii.

38'

Mateusz Cetnarski ominął mur uderzeniem z rzutu wolnego z 20 metrów, ale Jakub Słowik nie dał się zaskoczyć i zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

34'

Cracovia ma problemy z odzyskaniem kontroli nad spotkaniem. To Pogoń idzie za ciosem.

30'

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Adam Gyurcso.

Po stracie Kapsutki Pogoń ruszyła z kontrą, Murawski zagrał prostopadle do Gyurcso, który z prawej strony pola karnego dograł piłkę przed bramkę do Korta, a ten wślizgkiem skierował futbolówkę do siatki gości.

1
29'

Murawski uderzył z półobrotu z 15 metrów, ale posłał piłkę obok bramki Cracovii.

27'

Teraz Pogoń doszła do głosu, ale wciąż czekamy na groźną sytuację pod którąkolwiek z bramek.

23'

Gra toczy się pod dyktando Cracovii, ale gospodarze bronią się umiejętnie.

19'

Kort uderzył soczyście z ok. 25 metrów, ale posłał piłkę dokładnie w miejsce, w którym stał Sandomierski, który pewnie złapał futbolówkę.

17'

Cracovia przejęła inicjatywę, ale brakuje jej cierpliwości i dokładności w rozegraniu piłki.

15'

Po centrze Cetnarskiego z rzutu rożnego Wójcicki zagłówkował nad bramką Słowika.

12'

Marcin Budziński uderzył z 20 metrów, ale posłał piłkę nad bramką Pogoni.

10'

Spotkanie może się podobać, oba zespoły grają ofensywnie. To może być dobry mecz!

8'

Pogoń też nie potrafiła zagrozić Cracovii po rzucie rożnym.

7'

Bez zagrożenia pod bramką Pogoni po centrze Cetnarskiego z rzutu rożnego.

3'

Ależ interwencja Sandomierskiego! Gyurcso na prawym skrzydle zwiódł Jaroszyńskiego spod linii końcowej zagrał na "wapano" do Korta, którego uderzenie Sandomierski obronił nogami.

2'

Pewna interwencja Słowika po centrze Cetnarskiego z prawego skrzydła.

20:18

Sędzia wyprowadza zawodników na boisko. Oba zespoły zagrają w swoich podstawowych strojach. Pogoń na granatowo-bordowo, a Pasy w biało-czerwonych barwach.

20:18

Cracovia już dziś może sobie zapewnić brązowy medal mistrzostw Polski. Pasy będą pewne miejsca na podium, jeśli wygrają w Szczecinie, a Zagłębie Lubin przegra z Lechem Poznań.