14 maj 2016 15:30
90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

86'

Kontrowersyjna decyzja arbitra, wydawało się, że Koronie należał się rzut karny.

83'

Piłka w bramce Jagi, ale sędzia nie uzna tego gola, ponieważ był spalony.

82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Paweł Olszewski.

Jagiellonia Białystok
80'

Dziesięć minut do zakończenia spotkania i zanosi się na pierwszą od dawna porażkę złocisto-krwistych.

78'

Bardzo dużo szczęścia mieli w tej akcji gości! Zabrakło centymetrów do tego, aby piłka wylądowała w siatce!

76'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk.

Bardzo pewnie wykonana jedenastka! Dariusz Trela w jednym, a piłka w drugim rogu!

75'

Rzut karny dla Jagiellonii! Jeden z graczy Korony ustawiony w murze zagrał piłkę ręką!

74'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw.

73'

Kieleccy kibice zaczynają się irytować na grę swoich piłkarzy.

69'

Strzał Marcina Cebuli został zblokowany.

68'

Mecz nabrał rumieńców. Korona ambitnie walczy o doprowadzenie do remisu.

66'

Nie ma gola! Znakomita akcja gospodarzy, ale uderzenie Siergieja Pilipczuka z ostrego kąta zostało wybite z linii przez jednego z rywali!

65'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Mystkowski.

63'

Dariusz Trela ratuje Koronę! Znakomita parada zatrzymała strzał Karola Mackiewicza, to mógł być trzeci gol dla Jagi!

62'

Około pół godziny do końca meczu, Korona zaryzykuje?

59'

Żółtą kartkę otrzymał Jonatan Straus.

58'

Kolejny przepiękny gol w Kielcach! Przemysław Frankowski wykorzystał brak asekuracji ze strony obrońców i zaskoczył Dariusza Trelę!

57'

Głośny doping fanów Jagiellonii powoduje, że nie czujemy się jak na "pikniku".

55'

Bartłomiej Drągowski poradził sobie z mocnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

53'

Na Kolporter Arenie pojawiło się 6313 osób.

51'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

I mamy remis! Składna akcja Korony, płaskie podanie w pole karne Jagiellonii, gdzie z najbliższej odległości do siatki trafił Bartłomiej Pawłowski!

49'

Bardzo zła decyzja i jeszcze gorsze wykonanie. Rafał Grzelak zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi postanowił strzelać z dystansu...

48'

Przypomnijmy, że Korona nie przegrała w lidze od dwunastu spotkań, Jagiellonia przerwie rekordową serię?

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

44'

Strzał z dystansu Siergieja Pilipczuka poszybował w trybuny.

43'

Festiwal niedokładnych podań przy Ściegiennego. Składnej i miłej dla oka wymiany ciosów to my tutaj nie mamy.

41'

Goście podjęli decyzję o błyskawicznym wykonaniu rzutu wolnego. Problem w tym, że oddali piłkę za darmo.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gabovs.

39'

Michał Probierz w swoim stylu zdziera gardło przy linii bocznej.

38'

Warto zaznaczyć, że chociaż przewaga optyczna jest po stronie gospodarzy, to Bartłomiej Drągowski nie ma wiele pracy.

37'

Jak zareagują gracze Korony? Nieoczekiwanie stracony gol może ich podłamać.

36'

W Kielcach rozpadało nam się na całego.

34'

Odrobinę zbyt głębokie dośrodkowanie z prawej strony zostało wyłapane przez Trelę.

33'

Gol! Strzelił Przemysław Mystkowski. Asystował mu Karol Świderski.

Piękna bramka! Karol Świderski podał do osamotnionego przed polem karnym Przemysława Mystkowskiego, a ten precyzyjnym strzałem nie dał szans Dariuszowi Treli! Korona grała, a Jagiellonia strzela!

32'

Vladislavs Gabovs to człowiek dużej wiary. 35 metr, wysoka piłka i decyzja o strzale... Z piątego metra rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

31'

Kiks obrońcy z Białegostoku i Korona będzie miała rzut rożny.

31'

Pół godziny za nami, czekamy na jakieś konkrety.

29'

Jagiellonia w końcu pokazała coś w ofensywie! Karol Świderski z dziecinną łatwością ograł Radka Dejmka, wpadł w pole karne i przegrał pojedynek z Dariuszem Trelą!

29'

Spotkanie nie jest toczone w porywającym tempie a do tego w związku z defensywną taktyką gości jest dość jednostronne.

27'

Mamy przerwę. Pomocy medycznej potrzebuje Bartosz Rymaniak. Zmiana nie będzie jednak potrzebna.

26'

Zamieszanie pod bramką Drągowskiego po kolejnej wrzutce Pawłowskiego. Piłkarze z Kielc sygnalizowali faul - sędzia nakazał grać dalej.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Olszewski.

24'

Świetne górne podanie do ustawionego w polu karnym Diawa. Senegalczyk jest jednak stoperem, dlatego też widoczne były braki w wyszkoleniu.

23'

Obraz gry pozostaje bez zmian. To miejscowi nadal szukają swojej szansy w ataku pozycyjnym, a Jaga broni dostępu do bramki.

21'

Rozpadało nam się nad Kolporter Areną, może warto spróbować strzałów z daleka?

20'

Vlastimir Jovanović powalony na ziemię tuż przy linii bocznej - rzut wolny.

19'

Liczna grupa sympatyków Jagiellonii "pozdrawia" prezesa Korony, solidaryzując się tym samym z protestującymi kibicami ze stolicy województwa świętokrzyskiego.

18'

Mogło być gorąco pod bramką Korony. Niezłe płaskie podanie do rozpędzonego Świderskiego, lecz ten potknął się... o własne nogi.

17'

Pojedynek biegowy Diawa z Karolem Świderskim, górą obrońca Korony.

16'
16'

Dobra wrzutka Frankowskiego została zamieniona na zbyt słaby strzał głową - Trela nie miał problemów z interwencją.

15'

Przemysław Mystkowski kopnięty w kostkę, będziemy mieli rzut wolny.

14'

Marcin Brosz może być zadowolony, to jego ekipa prezentuja się dużo korzystniej, przeciwnik nie może się odnaleźć.

13'

Zakotłowało się w polu karnym, ale znów wszystko przerwała sygnalizacja sędziego liniowego.

12'

Zawodnicy Jagiellonii nie radzą sobie z Pawłowskim, kolejny faul na skrzydłowym Korony.

11'

To byłaby kuriozalna sytuacja. Ogromny błąd defensywy Jagiellonii mógł skończyć się fatalnie. Na szczęście dla przyjezdnych Airam Cabrera był na spalonym.

10'

Wypożyczony z Lechii Gdańsk pomocnik dośrodkował mocno, lecz żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki.

9'

Bartłomiej Pawłowski faulowany w bocznym sektorze, okazja na precyzjną wrzutkę dla złocisto-krwistych.

9'

Diaw blokuje podanie Mystkowskiego i z kontrataku zespołu Michała Probierza nic nie będzie.

8'

Sposób w jaki koroniarze utrzymują się przy piłce może się podobać.

7'

Nabil Aankour chyba chciał popisać się techniczny strzałem. Szkoda tylko, że na chęciach się skończyło, fatalne wykonanie.

6'

Tym razem fatalne przeniesienie ciężargu gry na drugą stronę w wykonaniu Senegalczyka. Zawodnicy Jagiellonii nie zrobili z tego jednak pożytku.

5'

W odpowiedzi dośrodkowanie z lewego skrzydła padło łupem dobrze ustawionego Diawa.

4'

Z  bardzo daleka na uderzenia zdecydował się Rafał Grzelak - zbyt lekko, aby zaskoczyć Drągowskiego.

3'

Wysoki pressing gospodarzy, którzy naciskają rywala.

2'

Pierwszy strzał i już Bartłomiej Drągowski musiał się wykazać! Golkiper Jagiellonii sparował na korner próbę z dystansu w wykonaniu Siergieja Pilipczuka!

czas Start meczu
15:03

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

15:03

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Krzysztof Baran, Jacek Góralski, Karol Mackiewicz, Igors Tarasovs, Bartosz Giełażyn, Emil Łupiński, Kacper Falon.

1
15:03

Ławka rezerwowych Korony: Zbigniew Małkowski, Vanja Marković, Marcin Cebula, Łukasz Sierpina, Łukasz Sekulski, Michał Przybyła, Aleksandrs Fertovs.

15:03

Witamy serdecznie prosto z Kolporter Areny, gdzie za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie Korony z Jagiellonią Białystok. Oba zespoły są już pewne utrzymania, ale nadal mają o co walczyć. Wyższe miejsce w tabeli to dodatkowe wpływy do klubowej kasy. Jak myślicie, do kogo uśmiechnie się szczęście?