0:1
Zakończony
Cracovia
90+3'

Ruch zaryzykował i Cracovia ma więcej miejsca w ataku. Teraz z bliska strzelał Kapustka, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
90'

Aż 5 minut doliczonych do II połowy.

89'

Beznadziejny strzał Jendriska z rzutu wolnego. Putnocky nie musiał interweniować.

87'

Ruch wciąż stara się doprowadzić do wyrównania, ale brakuje elementu zaskoczenia. Sandomierski jest praktycznie bezrobotny.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak.

83'

Nieudany strzał z rzutu wolnego oddał Zieńczuk. Piłka ugrzęzła w murze.

1
81'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Marek Zieńczuk.

79'

Strzał Wójcickiego z obrębu pola karnego. Piłka przeszła nad poprzeczką.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki.

1
74'

Coraz mniej czasu mają Niebiescy, tymczasem Cracovia zniwelowała ich przewagę.

1
71'

Świetny kontratak Cracovii i mogło być 2:0! Ostatecznie strzał Jendriska zatrzymał się jednak na bocznej siatce.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wójcicki.

67'

Strzał głową Konczkowskiego i efektowną paradą popisał się Sandomierski. Mogło być 1:1!

1
65'

Ruch ma już bardzo wyraźną przewagę, a Cracovia zaczyna bronić się rozpaczliwie!

1
1
62'

Zamieszanie w polu karnym i niewiele brakowało, a Stępiński oddałby strzał z niewielkiej odległości.

1
59'

Moneta zdołał dośrodkować z lewego skrzydła, ale piłkę z pola karnego wybili obrońcy Pasów.

1
58'

Ruch stopniowo zyskuje przewagę optyczną. Z ataków Niebieskich wynika dzisiaj jednak bardzo mało.

1
52'

Rwane tempo gry po przerwie. Problemy zdrowotne piłkarzy nie ułatwiają zadania obu drużynom.

1
50'

Paweł Jaroszyński potrzebował pomocy medycznej, ale zdoła wrócić na boisko.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Wołąkiewicz.

46'

Początek II połowy.

1
45+1'

Inne rozwiązanie wybrali Niebiescy, a dogranie na 18. metr zakończyło się fatalnym uderzeniem Podgórskiego.

1
44'

Faul Jaroszyńskiego na Podgórskim i będzie dośrodkowanie przed bramkę Cracovii.

1
40'

Chorzowianie uzyskują przewagę w posiadaniu piłki, ale Cracovia broni się na razie bezbłędnie.

1
36'

W końcu niezła szansa dla Ruchu! Piłka dotarła w polu karnym do Stępińskiego, a ten uderzył mocno przed siebie, ale trafił w jednego z obrońców.

1
34'

Niesygnalizowany strzał Monety sprzed pola karnego. Piłka leciała nietypowym łukiem i przeszła nad poprzeczką.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

32'

Szybka akcja Cracovii, którą kończył Budziński. Uderzył z 25 metrów obok słupka.

1
30'

Beznadziejne dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego, a po chwili fatalny strzał Monety z dystansu.

1
29'

Ruch próbuje grać do przodu, jednak niewiele z tego wynika. Cracovia czeka na przejęcie piłki i kontratak.

1
26'

Gospodarze przejęli inicjatywę, jednak w ofensywie brakuje im dokładności.

23'

Nie dochodzą na razie podania do napastników Ruchu. Bez groźnych strzałów na bramkę Sandomierskiego.

1
20'

Cetnarski przymierzył płasko sprzed pola karnego. Putnocky spokojnie złapał piłkę.

1
17'

Dwa dośrodkowania w pole karne Cracovii. Przy drugim głową strzelał Koj, ale wysoko nad poprzeczką.

2
17'

Po błędzie Wołąkiewicza Ruch wywalczył nie pierwszy już dzisiaj rzut rożny.

2
14'

Wyrównany pojedynek po pierwszym golu dla Cracovii.

2
11'

Stępiński dogrywał w pole karne, gdzie nie było jednak żadnego z jego partnerów.

2
10'

Niebiescy długo rozgrywają piłkę w okolicach strefy środkowej boiska.

2
6'

Kontuzji doznał Paweł Oleksy i konieczna będzie zmiana w Ruchu.

1
4'

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Cracovia już prowadzi! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Covilo wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową od słupka pokonał Putnocky'ego.

3'

Pierwsza groźna akcja Cracovii. Po dograniu piłki w pole karne przyblokowany został Wójcicki.

1
20:07

To trzeci mecz grupy mistrzowskiej w tej kolejce. Wcześniej Zagłębie pokonało 2:0 Legię, a Lech bezbramkowo zremisował z Lechią.