Stefanik dośrodkował ze skrzydła, a Demjan strzelił tuż obok bramki.

86'

Strzał Demjana został zablokowany.

85'

Stefanik zdecydował się na strzał i był blisko skompletowania hat-tricka. Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

81'

Mączyński zbyt mocno odegrał do Popovicia. Strata Wisły Kraków.

77'

Popovic w ostatniej chwili uprzedził Stefanika, który wychodził na czystą pozycję.

75'

Gospodarze wyszli z kontratakiem, ale akcja zakończyła się niedokładnym podaniem do Demjana.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Anton Sloboda.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
66'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Asystował mu Rafał Wolski. Wolski zobaczył przed polem karnym niepilnowanego Mączyńskiego, a ten strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza Podbeskidzia.

64'

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Asystował mu Samuel Stefanik. Co za mecz w Bielsku-Białej. Mamy remis! Sloboda rozpoczął akcję Górali, odegrał do Demjana, a ten w polu karnym piętą odegrał do Stefanika, który bez problemów pokonał Miśkiewicza.

59'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Mączyński odegrał do niepilnowanego Ondraska, a ten pewnie pokonał Zubasa.

57'

Miśkiewicz bez problemów poradził sobie ze strzałem Kato.

55'

Podbeskidzie. Schodzi: Adam Deja. Wchodzi: Damian Chmiel.

52'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Rafał Wolski. Wolski odebrał piłkę Dei i odegrał do Boguskiego, a ten ruszył prawą stroną i pokonał Zubasa.

48'

Od początku drugiej połowy przewagę mają bielszczanie. Ich dośrodkowania są jednak blokowane przez gości.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

44'

Ofiarna interwencja Piacka, który zablokował strzał Ondraska. Piłkarz Podbeskidzia potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

42'

Strzał Slobody został zablokowany.

40'

Po dośrodkowaniu Małeckiego niecelny strzał oddał Drzazga.

37'

Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie Mójty w kierunku Stefanika. Piłkę przejęli goście.

36'

Mójta dośrodkował z lewego skrzydła, głową uderzył Demjan, ale pewną interwencją popisał się Miśkieiwcz.

34'

Ciekawe spotkanie w Bielsku-Białej. Obie drużyny na zmianę konstruują akcje i stwarzają zagrożenie pod bramką przeciwnika.

31'

Goście próbują szybko odrobić straty. Ondrasek podał w kierunku Drzazgi, lecz było to zbyt lekkie zagranie i piłkę przechwycili obrońcy Podbeskidzia.

28'

Gol! Strzelił Samuel Stefanik. Asystował mu Adam Mójta. Gdyby Podbeskidzie grało tak wcześniej, to dziś Górale byliby pewni utrzymania. Mójta świetnie odegrał do Stefanika, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Miśkiewicza.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.

Wisła Kraków
24'

Kontratak Podbeskidzia zakończony strzałem Sokołowskiego i pewną interwencją Miśkiewicza.

23'

Kolejna wrzutka Wolskiego, ale tym razem pewnie piłkę złapał Zubas.

22'

Odważna akcja Wolskiego, lecz jego strzał został zablokowany.

20'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Boban Jović. Szybkie wyrównanie Wisły. Jović zacentrował w kierunku Brożka, gdzie niepilnowany Brożek pokonał Zubasa.

17'

Gol! Strzelił Robert Demjan. Kato strzelił z okolic narożnika pola karnego, piłkę wprost pod nogi Demjana odbił Miśkiewicz. Słowak mimo że był pilnowany przez Głowackiego, to zdołał skierować piłkę do siatki.

12'

Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu wolnego piłkę wybijał Sokołowski. Mało brakło i strzeliłby samobójczego gola, piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

11'

Stefanik dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym piłkę głową uderzył Kolcak. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i złapał ją Miśkiewicz.

11'

Deja zagrał w kierunku Stefanika, ale gracza Górali w ostatniej chwili ubiegł Jović.

9'

Tym razem Wolski zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił wprost w stojącego w środku bramki Zubasa.

8'

Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu rożnego piłkę przechwycił Zubas.

7'

Akcja Podbeskidzia zakończona niecelnym strzałem Stefanika.

5'

Po wydarzeniach na boisku widać w jakiej sytuacji są obie drużyny. Podbeskidzie cofnęło się do defensywy, a goście zdecydowanie częściej atakują rywali.