Liga Europy: Półfinały, pierwsze mecze
28 kwi 2016 21:05
21:01
90+2'

Gol! Strzelił Adrian Lopez. Asystował mu Denis Suarez. Zabójcza kontra gospodarzy! Kapitalne dogranie do Suareza, ten uciekł rywalom prawą stroną i wyłożył piłkę Lopezowi, który nie miał problemów z trafieniem do pustej bramki!

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

88'

Kontra Liverpoolu, z piłką kilkadziesiąt metrów pędził Alberto Moreno i zamiast podawać do partnera strzelił niecelnie.

87'

Piłkę meczową miał Cedric Bakambu, który w sytuacji sam na sam uderzy dobrze, ale Simon Mignolet zdołał odbić piłkę!

86'

Próbował zaskoczyć rywala Nathaniel Clyne, ale strzał był nieudany.

84'

Żadna z drużyn nie chce podjąć ryzyka. Wiele wskazuje na to, że bez goli zakończy się pierwszy mecz półfinałowy.

80'

Im dłużej trwa mecz, tym jego poziom obniża się. Z rzutu wolne wpros w ręce bramkarza dośrodkował Denis Suarez.

76'
74'

Adam Lallana wpadł z piłką w pole karne, było groźnie, ale arbiter przerwał grę. Sędzia dopatrzył się spalonego, a powtórki pokazały, że pomylił się.

70'

Zaostrzył się mecz, sędzia póki co słownie napomina zawodników i nie sięga po kartki.

65'

Teraz blisko objęcia prowadzenia byli goście. Z pola karnego uderzał Roberto Firmino, bramkarz trącił piłkę i ta odbiła się od słupka!

63'

Pomocy medycznej potrzebuje Jaume Costa, który zderzył się z rywalem.

60'

Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Jaume Costa.

Jaume Costa #11
Villarreal CF
55'

Akcja pod bramką Mignoleta, piłka trafiła pod nogi Mario Gaspara, a ten z ostrego kąta uderzył ponad poprzeczką.

53'

Piłkarze Villarreal starają się pozostawiać zawodnikom Liverpoolu niewiele miejsca, jednak goście potrafią wyjść z pressingu.

50'

Po dobrych pierwszych minutach drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy, piłkę w końcu przejęli goście.

46'

Villarreal powinien prowadzić! Z rogu dośrodkował Jonathan Dos Santos, a Cedric Bakambu uderzył głową z pięciu metrów w słupek!

46'

Gramy po przerwie!

45'

Doliczona została minuta.

42'

Z ok. 19 metrów technicznie uderzył Roberto Soldado. "Rogal" dokręcał się do bramki, ale ostatecznie piłka przeleciała tuż obok słupka!

40'

Adam Lallana mając na plecach obrońcę wycofał piłkę do Philippe Coutinho, a ten huknął sprzed pola karnego po raz kolejny uderzając wysoko ponad bramką.

36'

Mario Gaspar wszedł z piłką w pole karne z prawej strony, jego płaskie dogranie zostało zablokowane, podobnie stało się kilka sekund później ze strzałem obrońcy. Gospodarze wywalczyli jedynie rzut rożny, po którym nie stworzyli zagrożenia.

33'

Zawodnikom Villarreal udało się przenieść grę pod pole karne Liverpoolu.

29'

Philippe Coutinho otrzymał piłkę przed polem karnym, zwiódł rywala i uderzył z ok. 20 metrów wysoko ponad bramką.

25'

Tylko przez moment w natarciu byli zawodnicy Villarreal, przewaga wciąż należy do gości.

21'

Ostrzał bramki Liverpoolu, uderzenie Piny odbił Simon Mignolet, dwie kolejne próby zostały zablokowane.

18'

Gra przeniosła się na połowę gospodarze. Piłkarze Liverpoolu rozgrywają piłkę przed polem karnym.

15'

Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Lucas Leiva. Mocny strzał był niecelny.

11'

Roberto Soldado po szybko rozegranym rzucie wolnym otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył z ostrego kąta, ale przestrzelił.

8'

Pierwsze minuty rozgrywane były w dużym tempie, teraz zawodnicy zaczęli szanować piłkę.

5'

Odpowiedź gości, po dograniu z prawej strony płasko uderzył z ok. 15 metrów Allen, Sergio Asenjo obronił!

3'

Indywidualna akcja Jonathana Dos Santosa, strzał sprzed pola karnego pewnie złapał bramkarz.