Puchar Anglii: Półfinały
23 kwi 2016 18:15
90+3'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Ander Herrera.

2:1 dla MU! Herrera tylko dziubnął piłkę do Martiala, który mając przed sobą tylko Roblesa strzelił technicznie obok niego.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Ross Barkley.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

Manchester United
85'

Rashford przekombinował w polu karnym i zamiast podać do Fellainiego, to dryblował i stracił piłkę.

82'

Zabójcza kontra Evertonu, ale strzał Lukaku został zablokowany w ostatniej chwili!

81'

Korner dla MU. Jagielka z trudem wybił piłkę zmierzającą do Fellainiego.

80'

Lukaku przepchał Blinda, jednak oddał niecelny strzał głową!

79'

Kolejna akcja Evertonu! Gerard Deulofeu wpadł w pole karne i oddał techniczny strzał, który sparował de Gea.

75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Chris Smalling.

1:1! Gerard Deulofeu dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie skiksował Smalling i wpakował ją do własnej bramki.

73'

Silny strzał Wayne'a Rooney'a, ale został przyblokowany i piłkę złapał Robles.

70'

Everton. Schodzi: Aaron Lennon. Wchodzi: Gerard Deulofeu.

67'

Everton napiera na bramkę Czerwonych Diabłów. Grają lepiej niż w pierwszej połowie.

65'

Kontrowersyjna sytuacja, ponieważ Jagielka zatrzymał ręką strzał Fellainiego.

63'

Lukaku ściągnął piłkę z głowy Besicia. Zabrakło komunikacji.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Wayne Rooney.

59'

Barkley celnie z rzutu wolnego, ale znów górą de Gea.

57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Romelu Lukaku!

Bardzo silny strzał Lukaku, ale de Gea pięknie obronił jego uderzenie!

56'

Karny dla Evertonu! Barkley faulowany w "szesnastce", chociaż to kontrowersyjna sytuacja!

54'

Lingard nieczysto trafił w piłkę na linii pola karnego, a miał mnóstwo czasu na oddanie strzału.

51'

W końcu okazja dla Evertonu, jednak po dośrodkowaniu Cleverley'a piłkę bez problemu wybił Fellaini.

47'

Lennon dryblował przy linii bocznej i domagał się podyktowania faulu Blinda. Sędzia był innego zdania.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Minuta doliczona.

43'

Everton ledwie kilka razy przekroczył własną połowę.

40'

Gibson dobrze zatrzymał Rashforda, ponieważ mogło być gorąco pod polem karnym Evertonu.

37'

Trzeba przyznać, że The Toffees prezentują się dzisiaj bardzo słabo.

34'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Anthony Martial.

1:0 dla MU! Martial minął Besicia i płasko podał na szósty metr do Fellainiego, który strzałem z pierwszej piłki zdobył gola.

33'

Rooney "nawinął" Gibsona i z lewej nogi oddał za słaby strzał, żeby pokonać Roblesa.

30'

McCarthy był przed polem karnym, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i oddał strzał, który po rykoszecie złapał de Gea.

26'

Manchester United cały czas dominuje na Wembley. Everton musi się tylko bronić.

23'

Fellaini dobrze zgrał futbolówkę głową i Rashford oddał celny strzał, który padł łupem Roblesa.

21'

Martial do Fellainiego, który został zablokowany. Po chwili w świetnej sytuacji znalazł się Francuz, ale uderzył nad poprzeczką.

19'

Rashford szarżował w polu karnym, jednak Baines odważnym wślizgiem wybił mu piłkę.

16'

Z ostrego kąta uderzył Lukaku, ale to nie mogło zaskoczyć Davida de Geę.

14'

Martial był na skrzydle i zdołał wywalczyć korner.

12'

Kapitalne podanie Rooney'a do Lingarda, który mając przed sobą tylko Roblesa uderzył wprost w niego.

10'

Zbyt lekki strzał Barkley'a nie zaskoczył de Gei.

8'

Wayne Rooney dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego i tuż obok słupka uderzył Rojo.

5'

Fantastyczną okazję miał Romelu Lukaku, który minął już de Geę, ale piłkę głową z linii bramkowej wybił Wayne Rooney!