Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
87'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

Nieskuteczny dotychczas napastnik przyczaił się pod bramką Paris Saint-Germain i dobił do siatki strzał, który obronił Salvatore Sirigu.

Olympique Marsylia
2
86'

Michy Batshuayi zmarnował nie pierwszą dziś sytuację podbramkową. Jest jednak coraz bliżej zdobycia gola.

1
82'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Blaise Matuidi.

Idealne podanie w tempo do Zlatana Ibrahimovicia, który wybiegł w tempo, a w pojedynku sam na sam pokonał Steve'a Mandandę! 1:4 i wszystko w Paryżu jest już jasne.

80'

Ol. Marsylia. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Georges-Kevin N'Koudou.

wchodzi Wchodzi
Georges-Kevin N'Koudou #14
schodzi Schodzi
1
76'

Zlatan Ibrahimović wpadł w pole karne Olympique Marsylia. Za mocno rozpędziła się gwiazda Paris Saint-Germain aż w końcu upadła i bezskutecznie domagała się jedenastki.

1
75'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Lucas Moura.

75'

PSG. Schodzi: Benjamin Stambouli. Wchodzi: David Luiz.

72'

Rozkładają ręce piłkarze z Marsylii. Wszystkie dośrodkowania lądują poza boiskiem albo w rękawicach Salvatore Sirigu.

1
66'

Rozgrywają przyjezdni, ale niewiele z tego wynika. Zawsze piłkarze Paris Saint-Germain przesuwają się na czas.

1
63'

Steve Mandanda nie miał przy sobie przeciwnika i spokojnie złapał dośrodkowanie. Bramkarz Olympique Marsylia próbuje jeszcze zmotywować partnerów do walki.

1
57'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Zlatan Ibrahimović.

Błyskawiczna wymiana podań na obrzeżach pola karnego Olympique Marsylia. W końcu piłka trafiła pod nogi Edinsona Cavaniego. Urus strzelił w sytuacji sam na sam obok golkipera do siatki!

55'

Fatalnie rozpoczęli obie połowy piłkarze Olympique Marsylia. Pytanie czy ponownie zareagują dobrze na straconego gola.

1
53'

Co próba, to gorsza. Zlatan Ibrahimović huknął równie potężnie, co niecelnie z rzutu wolnego.

1
50'

Abdelaziz Barrada przepuścił pod nogą strzał Stevena Fletchera i nie była to dobra decyzja. Futbolówka nie zmierzała w światło bramki Paris Saint-Germain.

1
47'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

Pewnie wykonana jedenastka i paryżanie wyszli na prowadznie tuż po przerwie!

Paris Saint-Germain
3
46'

Nicolas N'Koulou sfaulował Blaise'a Matuidiego w polu karnym i Paris Saint-Germain ma jedenastkę na samym początku drugiej połowy.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
44'

Znakomity powrót Lassane Diarry za Adrienem Rabiotem. Być może środkowy pomocnik Olympique Marsylia zatrzymał ostatnią niebezpieczną akcję w pierwszej połowie.

1
42'

Michy Batshuayi! Wszystko w jego ataku wyglądało dobrze do momentu, w którym musiał oddać strzał. Wyraźne pudło i grę wznowił Salvatore Sirigu.

1
40'

Blaise Matuidi gonił piłkę, ale uciekła mu za linię bramkową i autor pierwszego gola musiał sposobić się do powrotu pod własną bramkę.

1
37'

Dla odmiany Zlatan Ibrahimović huknął z rzutu wolnego. Dobrze ustawił mur Steve Mandanda i strzał Szweda zatrzymał się w gąszczu zawodników Olympique Marsylia.

1
34'

Zagotowało się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w szesnastce Olympique Marsylia. Piłka dotarła do Zlatana Ibrahimovicia, którego strzał Florian Thauvin blokował ręką. Sędzia przerwał jednak grę wcześniej.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

1
32'

Mierzył Steven Fletcher i Salvatore Sirigu musiał interweniować na linii bramkowej. Tym razem bramkarz PSG zareagował właściwie i nie pozwolił na zdobycie gola Szkotowi.

1
30'

Twardo broni Marsylia, ale musi uważać. Po faulu na Angelu di Marii Paris Saint-Germain miało rzut wolny z niebezpiecznego miejsca boiska.

1
27'

Edinson Cavani szarżował pod linią bramkową. Został doskonale zablokowany ciałem przez przeciwnika, a piłka uciekła Urusowi.

1
22'

Za mocne dośrodkowanie Floriana Thauvina z rzutu rożnego. Na dodatek sędzia odgwizdał faul i nakazał rozpocząć grę bramkarzowi Paris Saint-Germain.

1
18'

Paris Saint-Germain wymienia leniwe podania i szuka luk w bloku obronnym Marsylii. Cały plan popsuł Blaise Matuidi, który posłał piłkę obok bramki Steve'a Mandandy.

1
15'

Dużo wydarzyło się w kwadransie otwierającym spotkanie, po czym drużyny postanowiły uspokoić sytuację i przeniosły grę do środka pola.

1
12'

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Mauricio Isla.

Wyrównanie stało się faktem! Thauvin miał dużo miejsca przed polem karnym i uderzył płasko w sam narożnik. Salvatore Sirigu nawet nie ruszył w kierunku piłki.

1
9'

Thiago Silva wyszedł wysoko w powietrze i wybił dośrodkowanie z lewego skrzydła. Na możliwość oddania strzału czekał już Steven Fletcher.

1
5'

Mocne otwarcie mistrza Francji i Olympique Marsylia musi zbierać się po błyskawicznym ciosie. Radość stołecznego zespołu po zdobyciu gola była wielka.

1
2'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Angel di Maria.

Efektowne dośrodkowanie Angela di Marii zewnętrzną częścią buta. Obrońców Olympique Marsylia wyprzedził Blaise Matuidi i z bliska strzelił na 0:1!