Anglia. Schodzi: Fraser Forster. Wchodzi: Tom Heaton.

Grymas bólu na twarzy Rooney'a, ale wydaje się, że nic mu nie jest.

75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Eric Dier.

Po dośrodkowaniu Risdona zupełnie nieaatakowany Eric Dier wpakował piłkę do własnej bramki!

73'

Anglia. Schodzi: Chris Smalling. Wchodzi: Eric Dier.

72'

Barkley znalazł podaniem Milnera, jednak jego strzał nie poleciał w światło bramki.

68'

Rogić dośrodkował w pole karne, a strzał głową oddał Ikonomidis. Piłka przeleciała obok słupka.

65'

Anglia gra coraz szybciej i Australia ma spore problemy z gospodarzami.

63'

Anglia. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Ross Barkley.

61'

Piękna wymiana podań Anglików i całość niecelnym strzałem zakończył Wayne Rooney.

58'

Kolejna akcja Anglików. Dośrodkowanie w kierunku Rooney'a, ale Ryan pierwszy dopadł do piłki.

55'

Gol! Strzelił Wayne Rooney.

2:0! Piękny strzał Wayne'a Rooney'a z 16 metrów. Bramkarz był bez szans. Klasyczny gol reprezentanta Anglii.

54'

Drugi w tym meczu strzał Rogicia z dystansu i znów nie potrafił uderzyć w światło bramki.

51'

Długie podanie do Rooney'a, który w prosty sposób stracił piłkę.

49'

Drinkwater znalazł podaniem Rashforda, ale ten mając obok siebie trzech rywali stracił piłkę.

46'

Anglia. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: James Milner.

46'

Anglia. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Wayne Rooney.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Krótko rozegrany rzut wolny, po którym strzał oddał Henderson i Ryan wybił futbolówkę na korner.

40'

Ryan Bertrand na dobrej wysokości zawiesił piłkę po dośrodkowaniu z kornera, lecz żaden gracz Anglii nie doszedł do strzału.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Mooy.

#0
Australia
33'

Tym razem Smalling nie pomylił się i wybił piłkę kierowaną do MaClarena.

31'

Rashford tym razem podawał. Piłkę otrzymał Adam Lallana, ale uderzył zbyt słabo, żeby pokonać golkipera Australijczyków.

27'

Co ciekawe, to Australia ma przewagę w posiadaniu piłki (57 procent).

24'

Rzut wolny dla gospodarzy. Po podaniu Bertranda do strzału z woleja złożył się Jordan Henderson, lecz został zablokowany.

22'

Trochę pracy w ostatnich minutach ma obrona Anglików. Przed chwilą dobrze na przedpolu interweniował Forster łapiąc dośrodkowanie z boku boiska.

20'

Głupia strata piłki Smallinga na własnej połowie. Rodić szukał podaniem MaClarena, ale sytuację wyjaśnił Bertrand.

18'

Rogić, zawodnik Celtiku Glasgow, przejął piłkę na 23 metrze i oddał strzeł lewą nogą obok bramki Synów Albionu.

15'

Milligan w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego Rashforda.

12'

Po tym golu Roy Hodgson nie może nie zabrać na Euro 2016 Marcusa Rashforda. 18-latek ma zadziwiające ostatnie miesiące.

8'

Szybkie tempo spotkania od pierwszych minut.

5'

Zbyt dużo miejsca miał 20 metrów od bramki Anglii Kruse, ale uderzył niecelnie.

3'

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

1:0 dla Anglii! Coś nie samowitego! 18-letni debiutant już po 180 sekundach trafia do siatki rywali! Z lewej flanki dośrodkował Sterling, a Rashford z woleja zdobył gola.