Mecze towarzyskie
29 maj 2016 18:00
90+4'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. W ostatnich sekundach strzałem z ostrego kąta wynik podwyższył Pedro.

90'

Doliczone zostały 4 minuty.

90'

Bośnia. Schodzi: Ognjen Vranjes. Wchodzi: Samir Memisević.

wchodzi Wchodzi
Samir Memisević #25
schodzi Schodzi
86'

Dogranie do Oiarzabala, który jednak nie potrafił wbić piłki do bramki z kilku metrów.

83'

Hiszpania. Schodzi: Mikel San Jose. Wchodzi: Pablo Fornals.

Pablo Fornals #24
82'

Hiszpanie nie zamierzają rzucać się do ataku. Jednobramkowe prowadzenie w pełni ich zadowala.

78'

Bośnia. Schodzi: Milan Durić. Wchodzi: Srdjan Grahovac.

Srdjan Grahovac #9
75'

Oiarzabal znalazł się w dobrej sytuacji, ale uderzył niecelnie. Hiszpanie powinni prowadzić już 3:1.

70'

Groźny strzał Duljevicia, ale bramkarz końcami palców wybił piłkę na róg.

68'

Bośnia. Schodzi: Armin Hodzić. Wchodzi: Haris Medunjanin.

Armin Hodzić #26
66'

Bośniacy dość niespodziewanie mogli doprowadzić do remisu. Po wrzutce w pole karne Duljević trafił w słupek!

65'

Bezmyślne zachowanie Spahicia "zabiło" mecz. Bośniacy grając w osłabieniu nie są w stanie zagrozić Hiszpanom.

60'

Hiszpania. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Mikel Oiarzabal.

Mikel Oiarzabal #16
60'

Hiszpania. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Diego Llorente.

Diego Llorente #5
60'

Hiszpanie grają w przewadze i kontrolują przebieg meczu. Bośniacy sporadycznie przedostają się pod bramkę rywala.

57'

Bośnia. Schodzi: Armin Hodzić. Wchodzi: Haris Duljević.

Haris Duljević #23
54'

Szybka akcja Bośni zakończona mocnym strzałem Hajrovicia. Piłka przeleciała daleko od bramki.

50'

Od początku drugiej części w ataku Bośnia i Hercegowina. Już dwukrotnie musiał interweniował Sergio Asenjo.

46'

Bośnia. Schodzi: Edin Visca. Wchodzi: Izet Hajrović.

46'

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Denis Suarez.

46'

Gramy po przerwie.

komentarz
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Ognjen Vranjes.

Bośnia i Hercegowina
45+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Emir Spahić. Bośniak zdenerwował się i spoliczkował rywala. Resztę meczu obrońca obejrzy z trybun.

45'

Doliczona została minuta.

44'

Kontra Hiszpanów. Wydawało się, że może paść bramka, ale dośrodkowanie Bellerina przejęli obrońcy.

40'

Składna akcja Hiszpanów, dośrodkowanie do Aduriza, ale ten uderzył bardzo niecelnie, a powinien zdobyć gola.

37'

Strata gola dodała pewności Bośniakom, a zabrała ją Hiszpanom, którzy już nie grają na tak dużym luzie jak wcześniej.

33'

Zdobyty gol dodał ochoty do gry Bośniakom, którzy poczuli, że w spotkaniu z Hiszpanią mogą powalczyć o dobry wynik.

29'

Gol! Strzelił Emir Spahić. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Spahić głową zdobywając kontaktowego gola dla Bośni!

26'

Spokojna gra Hiszpanów. Rywale niezbyt kwapią się do ataku. Widać, że Bośniacy myślami są już na urlopach.

22'

Bośnia. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Milan Durić.

20'

Cesc Fabregas uderzył z rzutu wolnego, piłka wyszła na rzut rożny.

18'

Gol! Strzelił Nolito. Błąd obrony Bośni, piłkę przejął Nolito i technicznym uderzeniem przelobował bramkarza Bośni i Hercegowiny!

Hiszpania
15'

Wciąż optyczna przewaga Hiszpanów, którzy spokojnie rozgrywają piłkę. Rywale nie zamierzają się otwierać.

11'

Gol! Strzelił Nolito. Ładna akcja gospodarzy. Po dośrodkowaniu Fabreagasa po rykoszecie piłka spadła pod nogi Nolito, a ten z pola karnego technicznym strzałem trafił do bramki!

Hiszpania
8'

Optyczna przewaga Hiszpanów, którzy długo rozgrywają piłkę. Rywale szans szukają w kontrach.

4'

Niepewna interwencja Azpilicuety, który chciał zgrać piłkę głową do bramkarza, ale źle to uczynił i goście wznowią grę z rzutu rożnego.

2'

Mocny początek Hiszpanów! Piłka trafiła pod nogi Aduriza, ale mocny strzał napastnik obronił bramkarz.