90'

Doliczone 4 minuty.

1
88'

Rumunia próbuje odrobić stratę. Alexandru Maxim uderzył z dystansu prosto w rękawice bramkarza.

1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolae Stanciu.

Następna bramka. Stanciu zachował się najlepiej w polu karnym. Krótki drybling i uderzenie na 3:4. Kanonada więc trwa w najlepsze.

83'

Końcówka spotkania. Piłkarze urządzili sobie niezłą kanonadę i wcale nie mają dość, o czym świadczą rozciągnięte formacje.

1
79'
ZMIANA
76'

Swobodne podania Ukraińców w polu karnym przeciwnika. Sędzia uratował Rumunów, ponieważ odgwizdał faul Andrija Jarmolenki.

1
74'
GOOOOOOL!!!

Denis Alibec przymierzył z rzutu wolnego po rękach bramkarza i zmniejsza rozmiar prowadzenia Ukrainy!

69'
ZMIANA

Rumunia. Schodzi: Gabriel Torje. Wchodzi: Adrian Popa.

70'

Mnożą się zmiany, które wpływają negatywnie na tempo rywalizacji. Nie spieszy się Ukraińcom, którzy zdemolowali swojego przeciwnika w 20 minut.

1
67'

Ciprian Tatarusanu wybiegł daleko na przedpole i tam sprzątnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego przeciwnika.

1
60'
ZMIANA
64'

Podnieśli się z kolan Rumuni. Zmiennik Denis Alibec szarżował w polu karnym reprezentacji Ukrainy, ale nie zmusił bramkarza do interwencji swoim uderzeniem.

1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Jewhen Konoplianka.

Strzelają aż miło nasi grupowi rywale na Euro 2016. Jarmolenko zabawił się z obrońcami jak w Centralnej Lidze Juniorów, wypracował sobie miejsce do strzału i pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza!

57'
ZMIANA

Rumunia. Schodzi: Claudiu Keseru. Wchodzi: Denis Alibec.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewhen Konoplianka. Asystował mu Andrij Jarmolenko.

Sprytne lokowane uderzenie gwiazdora Sevilla FC z 18. metra, Ciprian Tatarusanu nawet nie drgnął i Ukraińcy prowadzą 1:3 w Turynie!

50'

Żółtą kartkę otrzymał Vlad Chiriches.

51'

Potężne uderzenie Szewczuka i Ciprian Tatarusanu musiał zaprezentować robinsonadę na linii bramkowej. Rozegrali się nasi wschodni sąsiedzi.

1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ołeksandr Zinczenko.

Świetny wypad Ukraińców, którzy wyszli na prowadzenie. Zmiennik Ołeksandr Zinczenko miał dużo czasu i posłał piłkę do bramki obok mocno wysuniętego Cipriana Tatarusanu!

46'

Jewhen Sełezniow za Romana Zozulję.

1
46'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Artem Fedecki. Wchodzi: Bohdan Butko.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
46'
ZMIANA

Rumunia. Schodzi: Steliano Filip. Wchodzi: Razvan Rat.

45'

Doliczona minuta.

1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Zozulja. Asystował mu Wiaczesław Szewczuk.

Bramka do szatni i w Turynie jest remis! Mocne wstrzelenie Szewczuka w pole bramkowe Rumunów, gdzie nogę dostawił Roman Zozulja. Ni to strzał, ni to wślizg, ważne że skuteczne i futbolówka wylądowała w siatce.

41'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją. Gra wznowiona od rzutu sędziowskiego.

1
39'

Druga dziś próba przelobowania bramkarza zza połowy boiska. Ciprian Tatarusanu wybrał się trochę za daleko na przedpole, ale strzelec spudłował.

1
37'

Reprezentacja Rumunii cofnęła się delikatnie i wyczekuje na ruch rywala. Nie wygląda na przerażoną atakami Ukrainy.

1
33'

Wyczekiwana odpowiedź Ukraińców. Tym razem Wiaczesław Szewczuk zapędził się pod pole karne przeciwnika i Ciprian Tatarusanu zatrzymał jego dośrodkowanie z trudem.

1
31'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego ominęło całe towarzystwo zebrane w polu karnym Ukrainy. Grę wznowił więc wykopem Andrij Piatow.

1
30'

Wiaczesław Szewczuk sfaulował ostro Alexandru Matela w bocznym sektorze boiska. Sędzia był pobłażliwy i nie wyciągnął kartki z kieszonki.

1
27'

Po zmianie wyniku rozpędzili się Rumuni i coraz częściej kotłuje się wokół królestwa Ukraińców. Od kilku minut Jewhen Konoplianka i spółka nie zagrozili Ciprianowi Tatarusanu.

1
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Torje. Asystował mu Claudiu Keseru.

Rumuni na prowadzeniu. Potężne uderzenie z 20. metra Gabriela Torje wpadło do bramki! Nie popisał się tym razem Andrij Piatow, za to dla strzelca głośne brawa!

21'

Claudiu Keseru zapolował dwa razy na gola. Nie oddał jednak soczystego strzału. Raz przeszkodzili obrońcy, a raz własna dekoncentracja.

1
18'

Claudiu Keseru podjął brawurową próbę przelobowania golkipera rywali. Prawdopodobnie byłaby nieskuteczna nawet gdyby piłka poszybowała w światło bramki.

1
15'

Strzał z dystansu i Andrij Piatow wyciągnął się na linii, ratując Ukraińców przed stratą gola. To golkiper formalnych gości miał więcej pracy w kwadransie otwierającym mecz.

1
11'

Riposta naszych wschodnich sąsiadów, ale sędzia nie zdecydował się przyznać im rzutu karnego, choć Andrij Jarmolenko wywrócił się przekonująco. Po chwili Jewhen Konoplianka spudłował z dystansu.

1
9'

Ponownie piłka wrzucona za plecy bloku obronnego Ukraińców, a tam czujnie zgarnia ją Andrij Piatow. Dobry początek bramkarza.

1
6'

Zagotowali się piłkarze w środku pola, a to dopiero sam początek pojedynku. Ukraińcy w niebieskich strojach, a Rumuni na żółto.

1
3'

Pierwsza interwencja na przedpolu Andrija Piatowa. Nikt nie atakował bramkarza reprezentacji Ukrainy, więc mógł spokojnie przywitać się z piłką.

1
19:21

Sędzia: Davide Massa.

1
19:21

Reprezentacja Ukrainy przygotowuje się na Euro 2016, gdzie znalazła się w grupie z Polakami. Przeciwnikiem naszych wschodnich sąsiadów są Rumuni, którzy po raz ostatni przegrali mecz 4 czerwca 2014 roku z Algierią. Passa to niesamowita.