90'

Portugalia. Schodzi: Ricardo Carvalho. Wchodzi: Eder.

86'

Gol! Strzelił Chris Smalling.

Po dośrodkowaniu Sterlinga z rzutu wolnego Chris Smalling urwał się Carvalho i strzałem głową zdobył gola.

82'

Daniel Sturridge doszedł do strzału z pola karnego, ale nie potrafił uderzyć celnie.

1
78'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Adam Lallana.

78'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Daniel Sturridge.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

Danilo #13
Portugalia
1
75'

Trzeba przyznać, że Portugalia dobrze ustawia się w defensywie i Anglia jest praktycznie bez szans strzeleckich.

1
72'
68'

Zmiana ustawienia - teraz to Rooney gra w ataku z Kane'em.

1
66'

Anglia. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Raheem Sterling.

66'

Anglia. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Jack Wilshere.

65'

Anglicy wywalczyli rzut wolny w okolicach pola karnego Portugalii.

1
61'

Portugalia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Ricardo Quaresma.

55'

Może czas na zmiany w reprezentacji Anglii? Roy Hodgson ma z kogo korzystać.

1
52'

Anglicy mają problem, aby wykorzystać grę w przewadze jednego zawodnika.

1
49'

Na trybunach jest m.in. Jose Mourinho, nowy menedżer Manchesteru United.

1
46'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Andre Gomes.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill. Ukarany za faul na Nanim.

40'

Lekki i płaski strzał Harry'ego Kane'a nie mógł zaskoczyć bramkarza gości.

1
38'

Portugalia. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Jose Fonte.

34'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Bruno Alves.

Zupełnie szalone, ale i niebezpieczne zagranie obrońcy z Portugalii, który bardzo wysoko podniósł nogę i mógł zrobić poważną krzywdę Kane'owi. Na szczęście napastnikowi Anglii nic wielkiego nie stało się.

Portugalia
1
32'

Walker w swoim stylu huknął z 25 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
31'

Z dystansu strzelił Rose, ale piłka trafiła pod nogi Harry'ego Kane'a, który nie był na spalonym, lecz nie potrafił utrzymać się przy futbolówce.

1
30'

Stały fragment dla Portugalczyków. Z rzutu wolnego dośrodkował Moutinho, a na jedenastym metrze niecelny strzał głową oddał Ricardo Carvalho.

1
26'

Sporo prawą flanką szarżuje Kyle Walker. Jego wejścia sprawiają kłopot rywalom.

1
23'

Szansa dla gospodarzy. Kyle Walker wrzucił piłkę w pole karne, gdzie lekki strzał głową oddał Wayne Rooney i bramkarz Portugalii nie miał problemów z chwytem futbolówki.

1
20'

Lewy obrońca Portugalczyków Eliseu dośrodkował w pole karne, ale tutaj dobrze spisał się Danny Rose nie dając rywalom oddać strzału.

1
18'

Kiepskie zagranie James Milnera trafiło do Naniego, ale ten z 22 metra uderzył nad poprzeczką.

1
16'

Znów szarżował Dele Alli. Domagał się podyktowania kornera, ale sędzia był innego zdania.

1
14'

Portugalczycy od lat narzekają na typową "dziewiątkę". Dzisiaj tę rolę pełni nominalny skrzydłowy Nani.

1
12'

Niezła akcja Anglików. Walker zagrał do Kane'a, ten odegrał na piąty metr do Rooney'a, którego strzał broni Rui Patricio. Ostatecznie sedzia liniowy i tak dopatrzył się spalonego.

1
9'

Nieźle prezentuje się dzisiaj Dele Alli. Pomocnik Tottenhamu Hotspur jest najaktywniejszym zawodnikiem na boisku.