Doliczone 2 minuty.

88'

Francja. Schodzi: N'Golo Kante. Wchodzi: Moussa Sissoko.

86'

Barry McKay huknął z dystansu i Hugo Lloris musiał do końca kontrolować lot piłki. Bramkarz reprezentacji Francji nie mógł być pewny swego.

84'

Francja. Schodzi: Patrice Evra. Wchodzi: Lucas Digne.

83'

Piłka wrzucona miękko w kierunku Johana Cabaye. Zmiennik wyskoczył za linię obrońców, miał dobrą szansę na zdobycie gola, ale nie złożył się umiejętnie do strzału.

81'

Ikechi Anya próbował coś zwojować w polu karnym faworyta, ale pogubił się. 80 minut meczu i reprezentacja Szkocji nie oddała celnego strzału.

78'

Francuzi mogliby jeszcze przyspieszyć dla swoich kibiców, bo jak wiadomo pierwsze i ostatnie wrażenia są najważniejsze.

75'

Kwadrans do końca. Hugo Lloris ucierpiał w walce o piłkę. Zapewnił sobie dodatkowe wrażenia ryzykowną wycieczką, ponieważ przeciwnik nie potrafi tego zrobić.

72'

Yohan Cabaye uderzył płasko z 20. metra. Za mało siły, za mało rotacji i spokojnie obronił David Marshall.

69'

Francja. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Yohan Cabaye.

68'

Antoine Griezmann i Andre-Pierre Gignac chcą się pokazać selekcjonerowi. Inny napastnik Olivier Giroud dał przecież popis przed przerwą.

64'

Rzut wolny na 20. metrze przed bramką Davida Marshalla. Paul Pogba strzelił pomysłowo i piłka trafiła w słupek. Fura szczęścia gości!

60'

Coraz bardziej kombinacyjne są rozegrania Francuzów. Zaczynają bawić się. Czują chyba, że wszystkie elementy obowiązkowe w tym meczu zostały wykonane.

57'

Antoine Griezmann to jeden ze zmienników w obozie gospodarzy. Długo prowadził piłkę przed polem karnym, po czym huknął w nogi defensora.

54'

Patrice Evra strzelał z bardzo ostrego kąta. Udało mu się wywalczyć korner, po którym musiał interweniować David Marshall.

52'

Anthony Martial chciał wbiec w pole karne między trzech obrońców reprezentacji Szkocji. Zbyt optymistyczna koncepcja.

48'

Po dwie zmiany personalne w drużynach i delikatna zmiana obrazu meczu. Piłka bowiem na połowie faworyta. Zobaczymy jak długo.

46'

Szkocja. Schodzi: Shaun Maloney. Wchodzi: Ikechi Anya.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

43'

Była krótka przerwa w grze spowodowana kontuzją. Po niej rozgrywają Szkoci, ale niezgrabnie i czytelnie.

39'

Gol! Strzelił Laurent Koscielny. Asystował mu Patrice Evra.

To już 3:0. Patrice Evra przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku Laurenta Koscielnego. Obrońca reprezentacji Francji zostawił rywali w blokach i główkował z kilku metrów do siatki!

38'

Idą za ciosem gospodarze Euro 2016. Blaise Matuidi strzelił z bliska, rykoszet od Gordona Greera i tylko korner.

35'

Gol! Strzelił Olivier Giroud.

Dimitri Payet strzelił z dystansu. David Marshall odbił co prawda piłkę, ale przed siebie i na dodatek pod nogi Oliviera Giroud. Napastnik reprezentacji Francji dobił ją do siatki i ma na koncie drugiego gola!

31'

Shaun Maloney prowadził futbolówkę za długo w środku pola. Gospodarze otoczyli jeźdźca bez głowy i tak skończyła się jego ułańska szarża.

29'

Gordon Greer wybijał piłkę tak niezdarnie, że trafił nią we własną rękę. Gdyby sędzia był bardziej skruplulatny, to Francuzi właśnie strzelaliby jedenastkę.

27'

Dotychczas obie drużyny popełniły tyle samo fauli. Szkoci nie grają nadmiernie agresywnie.

25'

W ostatnich kilku minutach gra przeniosła się do środka pola. Francuzi zwolnili delikatnie, ponieważ na początku narzucili sobie wysokie tempo z takim samym pressingiem.

21'

Szkoci nie zrobili użytku ze stałego fragmentu. Matt Ritchie dośrodkował prosto na głowę defensora w niebieskim stroju.

20'

Robert Snodgrass wywalczył rzut wolny przy linii bocznej boiska. Gospodarze nie zgadzali się z decyzją sędziego.

17'

Paul Pogba znalazł trochę miejsca przed polem karnym przeciwnika i strzelił chytrze, z kozłem, ale nie na tyle dobrze, by zaskoczyć Davida Marshalla.

15'

Wysoki pressing Trójkolorowych przynosi owoce. Przejmują wiele piłek już na połowie zespołu z Wysp Brytyjskich.

13'

Dimitri Payet przejął piłkę po złym wyrzucie Russella Martina z autu. Rozpędził się na skrzydle, po czym dośrodkował nieco za głęboko.

10'

Poradzili sobie Szkoci z dośrodkowaniem z rzutu wolnego. Wcześniej urządzili sobie wypad na lewym skrzydle i Hugo Lloris musiał wyjaśnić sytuację na przedpolu.

8'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Bacary Sagna.

Ale zabawił się napastnik reprezentacji Francji! Strzelił na 1:0 krzyżakiem z bliska po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Obrona reprezentacji Szkocji statystowała.

5'

Szkoci dziś w różowych strojach. Ustawili się szczelnie w obronie i na razie ich bramkarz David Marshall nie musiał interweniować.

2'

Francuzi pod polem karnym przyjezdnych. Dimitri Payet został zablokowany w momencie strzału, a dośrodkowanie Paula Pogby zostało wybitej na korner.

20:37

Gospodarz Euro 2016 zaprosił na próbę generalną przed wielką imprezą Szkotów, czyli dobrych znajomych reprezenacji Polski z eliminacji. W poprzednim meczu towarzyskim Francja pokonała Kamerun, a przyjezdni przegrali z Włochami.