Lech jeszcze szarpie, jednak nie wynika z tego nic konkretnego.

90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Świetną sytuację miał teraz Kacper Chodyna, ale minimalnie przestrzelił z ostrego kąta.

87'

Obiecująco wyglądała teraz akcja Lecha, ale Tomczyk niedokładnie podał do Szubertowskiego.

84'

Z rzutu wolnego z 32 metrów wysoko nad bramką strzelił Kamil Szubertowski.

83'

Wyrównanie w Szczecinie. Pogoń - Jagiellonia 2:2.

82'

Adam Ryczkowski szarżował w polu karnym Lecha, jednak Kacper Wojdak zmusił go do strzału z bardzo ostrego kąta i legionista nie trafił w bramkę.

81'

Legia. Schodzi: Bartosz Skowron. Wchodzi: Mateusz Bondarenko.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Bondarenko #13
schodzi Schodzi
Bartosz Skowron #2
80'

Lech. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Kacper Friska.

Jakub Moder #15
78'

Mateusz Wieteska zablokował potężny strzał Szubertowskiego z ostrego kąta.

76'

Lech nie potrafi się otrząsnąć po stracie dwóch goli. Legia natomiast nie forsuje tempa.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Tomczyk.

Paweł Tomczyk #8
Lech Poznań juniorzy
71'

Z dystansu daleko obok słupka strzelił Spychała.

68'

Lech. Schodzi: Tomasz Kaczmarek. Wchodzi: Kacper Chodyna.

Tomasz Kaczmarek #18
68'

Po akcji oskrzydlającej groźny płaski strzał oddał Szczepański, jednak chybił celu.

66'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Szczepański.

64'

Legioniści łatwo poradzili sobie z płaską centrą Zagórskiego z prawego skrzydła.

62'

Legia. Schodzi: Eryk Więdłocha. Wchodzi: Adam Ryczkowski.

Eryk Więdłocha #9
60'

W Szczecinie Pogoń prowadzi z Jagiellonią 2:1.

59'

Lech. Schodzi: Dawid Kurminowski. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

56'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański.

Coś niebywałego! Dwie minuty, które wstrząsnęły Lechem! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i dośrodkowaniu głową do siatki trafił Szczepański.

Miłosz Szczepański #16
Legia Warszawa juniorzy
55'

Remis! Kaczmarek stracił piłkę na rzecz Hołowni, a ten dośrodkował w pole karne do Szczepańskiego. Sytuację próbował jeszcze ratować Zagórski, ale jego interwencja była nieskuteczna i legionista trafił do siatki z bardzo ostrego kąta.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Legia próbowała nacisnąć Lecha, ale nie wyszło z tego nic konkretnego. Poznaniacy powoli opanowują sytuację.

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Moder.

49'

Spychała chybił uderzeniem z dystansu.

47'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mateusz Wieteska.

46'

Legia. Schodzi: Tomasz Nawotka. Wchodzi: Miłosz Szczepański.

Tomasz Nawotka #7
46'

Legia. Schodzi: Sebastian Szymański. Wchodzi: Konrad Michalak.

Konrad Michalak #17
Sebastian Szymański #8
46'

Lech. Schodzi: Marek Mróz. Wchodzi: Jakub Pawlicki.

Jakub Pawlicki #16
Marek Mróz #22
46'

Początek drugiej połowy.

42'

Powinno być 0:2! Dawid Kurminowski minął będącego przed polem karnym Majeckiego, ale oddał zbyt lekki strzał i piłkę zmierzającą do siatki zdążył wybić obrońca. Pogubili się teraz kompletnie gospodarze, jednak Lech nie potrafił tego wykorzystać.

40'

Po dośrodkowaniu z głębi pola niecelnie z trudnej pozycji główkował Kamil Szubertowski.

39'

Tymczasem w Szczecinie Jagiellonia doprowadziła do wyrównania. 1:1.

38'

Gol dla Lecha niewiele zmienił w obrazie gry. Nadal nie ma porywającego widowiska.

35'

Gospodarze źle rozegrali rzut wolny i piłkę łatwo przejął Mleczko.

32'

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski. Asystował mu Jakub Moder.

Lech na prowadzeniu! To była świetna, szybka akcja. Moder przebiegł z piłką spory fragment boiska, podał na czystą pozycję do Kurminowskiego i ten pokonał Majeckiego w sytuacji sam na sam.

Asysta:
29'

W drugim półfinale Pogoń Szczecin prowadzi z Jagiellonią Białystok 1:0.

28'

Oglądamy mnóstwo walki, twardych starć, ale bardzo mało sytuacji.

25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marek Mróz. Na boisku wywiązała się mała przepychanka, jednak sędzia szybko uspokoił zawodników.

21'

Z rzutu wolnego z 26 metrów bardzo niecelnie uderzył Spychała.

20'

Legioniści poradzili sobie z dośrodkowaniem Szubertowskiego z lewej strony boiska.

18'

Nieco spokojniejszy okres, bez spięć podbramkowych.

14'

Odpowiedź Legii: po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Wieteska uniknął spalonego, oddał strzał z kilku metrów, jednak nieczysto trafił w piłkę i spudłował.

12'

Soczyście z dystansu uderzył Moder i Radosław Majecki interweniował z kłopotami. Niezła szansa Lecha!

10'

Po stracie Mroza na własnej połowie dobrą okazję mógł mieć Leleno, sytuację wyjaśnił jednak wykopem Jakub Zagórski.

8'

Kolejorz szybko zniwelował początkową przewagę gospodarzy. Gra się wyrównała, ale na razie jest dość szarpana z obu stron.

6'

Długie podanie do Leleno jeszcze z połowy Legii, ale jeden z obrońców Lecha zgrał piłkę głową do Mleczki.

4'

Dość spokojny początek, lekką przewagę w polu ma Legia.

1
16:35

Sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

1
16:35

16:35

Przed nami pierwszy półfinał Centralnej Ligi Juniorów. W Warszawie Legia (wicemistrz grupy wschodniej) zmierzy się z Lechem (mistrzem grupy zachodniej). Rewanż zaplanowano w niedzielę we Wronkach. Zwycięzca z tej pary zagra z lepszym z dwumeczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok.