Legia. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Mateusz Leleno.

schodzi Schodzi
Miłosz Szczepański #20
88'

Gol! Strzelił Konrad Michalak.

Piękne uderzenie z półwoleja w samo okienko. Konrad Michalak miał dużo czasu, żeby przymierzyć! Legia Warszawa może fetować mistrzostwo Polski!

Konrad Michalak #17
2
83'

Pogoń Szczecin atakuje w dziesięciu. Radosław Majecki obserwuje wydarzenia z dystansu i długo celebruje moment wznowienia gry.

82'

Pogoń. Schodzi: Paweł Marczuk. Wchodzi: Mateusz Bochnak.

Mateusz Bochniak #15
Paweł Marczuk #3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Majecki.

78'

Gol! Strzelił Aleksander Waniek.

Głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego spadło za linię obrony Pogoni Szczecin. Dopadł tam do niej Aleksander Waniek. Zmiennik nie zmarnował szansy i Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie w dwumeczu!

Aleksander Waniek #14
2
77'

Chwilowo gra przeniosła się pod bramkę Legii Warszawa. Radosław Majecki złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

75'

Kotłuje się potwornie w polu bramkowym Pogoni Szczecin. Dotychczas granatowo-bordowi jakimś cudem wychodzą z opresji.

73'

Legia. Schodzi: Bartłomiej Urbański. Wchodzi: Aleksander Waniek.

Bartłomiej Urbański #8
71'

Konrad Michalak miał fenomenalną szansę na zdobycie gola. Po akcji Tomasza Nawotki musiał tylko skierować piłkę do pustej bramki! Trafił w nią nieczysto i skiksował!

69'

Pogoń. Schodzi: Sebastian Kowalczyk. Wchodzi: Rafał Maćkowski.

Rafał Maćkowski #10
Sebastian Kowalczyk #8
67'

W ataku drużyna Piotra Kobiereckiego. W ostatnich minutach Legia nie stworzyła sobie jednak stuprocentowej sytuacji podbramkowej, a czas ucieka.

64'

Pogoń. Schodzi: Marcin Listkowski. Wchodzi: Damian Pawłowski.

62'

Patryk Brzozowski sfaulowany we własnym polu karnym. Już składał się do strzału przeciwnik, ale szczecinian uratował gwizdek Marka Opalińskiego.

60'

Publiczność protestuje po decyzjach sędziego Marka Opalińskiego. Teraz kibice domagali się kartki dla legionisty za ostry wślizg na skrzydle.

57'

Legia Warszawa potrzebuje gola, a przeciwnik jest osłabiony. Następne minuty zapowiadają się pasjonująco.

55'

Pogoń. Schodzi: Gracjan Kuśmierek. Wchodzi: Krystian Peda.

Krystian Peda #17
Gracjan Kuśmierek #11
54'

Legia. Schodzi: Sebastian Szymański. Wchodzi: Konrad Michalak.

50'

Po strzale Sebastiana Szymańskiego Legia Warszawa jest ponownie na prowadzeniu. Znalazł się sam w polu karnym i technicznie pokonał Patryka Brzozowskiego!

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk.

47'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gracjan Jaroch.

Gracjan Jaroch #9
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

45+1'

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch.

Gracjan Jaroch dobił do bramki piłkę, którą odbił prosto przed siebie Radosław Majecki po uderzeniu Michała Walskiego z dystansu!

1
1
45'

Doliczona minuta.

41'

Po jednej stronie anemiczne uderzenie Jakuba Piotrowskiego, a po przeciwnej Miłosza Szczepańskiego. W obu sytuacjach interweniowali bramkarze.

40'

Legia Warszawa rozkręciła się i jej trzeci gol wisi w powietrzu. Między 20. a 40. minutą totalnie zdominowała szczecinian.

36'

W pole karne Pogoni Szczecin wparował Miłosz Szczepański z wysoką prędkością. Miał przed sobą tylko bramkarza, ale spudłował.

35'

Szymon Waleński zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Nie była to dobra decyzja, a tym bardziej wykonanie.

34'

Paweł Marczuk zaatakował na prawej stronie boiska. Obrońca wywalczył rzut wolny i będzie szansa na gola ze stałego fragmentu dla Pogoni Szczecin.

32'

Chwila oddechu dla kibiców po huraganowym fragmencie meczu. Pogoń wyszła na prowadzenie, ale choć wszystko wskazywało, że przypilnuje wyniku, to stało się inaczej.

30'

Gracjan Jaroch w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale ten pojedynek wygrał Radosław Majecki i uratował gości przed stratą drugiego gola.

29'

Legia. Schodzi: Eryk Więdłocha. Wchodzi: Michał Trąbka.

Michał Trąbka #19
Eryk Więdłocha #9
26'

Gol! Strzelił Tomasz Nawotka.

Pewnie wykonana jedenastka i Legia Warszawa wyszła na prowadzenie w niespełna trzy minuty! Świetny pościg stołecznego zespołu.

Tomasz Nawotka #11
25'

Rzut karny dla Legii Warszawa po faulu Patryka Adamczuka i za moment Legia Warszawa może wyjść na prowadzenie!

24'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jakub Kuzko.

Dobra akcja oskrzydlająca i wycofanie na 14. metr przed bramkę Patryka Brzozowskiego. Był tam Sebastian Szymański, a jego uderzenie odbite rykoszetem wpadło do siatki!

Jakub Kuzko #4
1
22'

Po golu Pogoń Szczecin nie pozwala na jakąkolwiek ripostę. Na dodatek Jakub Piotrowski oddał strzał z dystansu w rękawice Radosława Majeckiego.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

18'

Gol samobójczy! Mateusz Żyro.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko piłki byli Marcin Listkowski oraz Mateusz Żyro. Bramkę zaliczono jako samobójczą defensorowi Legii Warszawa!

Mateusz Żyro #5
1
1
16'

Dość wyrównany początek. Lepiej wyglądają ataki Legii Warszawa, ale podobnie jak w przypadku Pogoni Szczecin, nie oddała jeszcze soczystego celnego strzału.

14'

Mateusz Hołownia urwał się obrońcom na lewej stronie boiska. Natychmiast dośrodkował i zakotłowało się pod bramką Patryka Brzozowskiego.

11'

Tomasz Nawotka sfaulowany w środku pola. Stołeczna drużyna nie zrobiła użytku ze stałego fragmentu.

8'

Za krótko wybita piłka prosto pod nogi Adriana Małachowskiego. Legionista zdecydował się na strzał z dystansu. Chybił.

7'

Podanie w kierunku Gracjana Jarocha. Pogoń przetrwała bez problemu pierwszy szturm zespołu ze stolicy Polski.

5'

Riposta ze strony Pogoni Szczecin. Dośrodkowanie Sebastiana Kowalczyka przecięło niebezpiecznie pole karne Radosława Majeckiego.

4'

Herb Pogoni zaprezentowany na trybunie. Za moment pojawi się również pirotechnika.

3'

Legioniści muszą w tym spotkaniu gonić wynik, więc od początku przesunęli się wysoko na połowę Pogoni Szczecin.

17:31

Wszyscy wysłuchali hymnu narodowego. Za moment sędzia Marek Opaliński rozpocznie rewanż w finale Centralnej Ligi Juniorów.

17:31

Zakończyła się rozegrzewka przy Twardowskiego.

17:31

Kibice powoli zapełniają trybuny. Pogoda zachęca do przyjścia na stadion.

17:31

Trofea czekają na mistrza i wicemistrza Polski w juniorach.

17:31

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Józef Burta - Bartosz Skowron, Aleksander Waniek, Konrad Michalak, Grzegorz Aftyka, Michał Trąbka, Mateusz Leleno.

17:31

Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Mikołaj Brylewski - Tomasz Borucki, Mateusz Bochniak, Rafał Maćkowski, Fabian Pach, Krystian Peda, Damian Pawłowski.

17:31

Sędzia: Marek Opaliński.

17:31

W Szczecinie miejscowa Pogoń i Legia Warszawa zagrają drugi mecz w finale Centralnej Ligi Juniorów. Przy Łazienkowskiej Portowcy wygrali 2:0 i na swoim stadionie będą bronić zaliczki.