90'

Doliczone 2 minuty.

87'

Gol! Strzelił Marcin Budziński.

Jeszcze jedna bramka dla Cracovii! Szmatuła poradził sobie ze strzałem Wdowiaka z ostrego kąta, jednak płaska dobitka Budzińskiego była już skuteczna.

85'

Bartosz Kapustka ruszył do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca.

81'

Marcin Budziński egzekwował teraz rzut wolny, ale strzał kompletnie mu nie wyszedł. Wyraźne pudło.

79'

Żółtą kartkę za faul na Maku otrzymał Luiz Santos Deleu.

79'

Na trybunach stadionu w Krakowie pojawiło się 7659 widzów.

77'

Mogło być już 4:2, ale Grzegorz Sandomierski świetnie obronił soczysty strzał Zivca!

1
76'

Gol! Strzelił Bartosz Szeliga.

Koszmarny błąd Deleu, który nastrzelił Wołąkiewicza. Piłka trafiła ostatecznie do Szeligi, a ten łatwo pokonał Sandomierskiego.

1
74'

Piast całkowicie zrezygnowany, a Cracovia ma ochotę na kolejne gole.

70'

Gol! Strzelił Miroslav Covilo.

Pogrom! Covilo miał mnóstwo miejsca na połowie rywala, podbiegł z piłką w pobliże pola karnego i pokonał Szmatułę mocnym płaskim strzałem.

66'

Początek drugiej części zwiastował emocje. Napór Piasta trwał jednak krótko, a teraz wydaje się, że losy meczu są już rozstrzygnięte.

62'

Gol! Strzelił Luiz Santos Deleu. Asystował mu Mateusz Cetnarski.

3:0! Znakomite podanie Cetnarskiego, które oszukało całą obronę Piasta, Deleu wyszedł sam na sam ze Szmatułą i z zimną krwią go pokonał.

60'

Dobra szansa Cracovii! Po zagraniu z głębi pola Marcin Budziński zgubił krycie Heberta, oddał groźny strzał z ostrego kąta, który obronił jednak Jakub Szmatuła.

58'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Murawskim otrzymał Marcin Budziński.

56'

Momentami pachnie kontaktowym golem dla Piasta, gościom brakuje jednak ostatniego podania.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Zablokowane dośrodkowanie Jendriska z lewego skrzydła.

52'

Sasa Zivec zagrał na czystą pozycję do Szeligi, ten był już sam na sam z Sandomierskim, ale sędzia odgwizdał spalonego.

50'

Piast się poderwał i na początku drugiej połowy zdecydowanie atakuje.

50'

Niezbyt groźnie uderzył Bartosz Szeliga i obronił Grzegorz Sandomierski.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Piast. Schodzi: Uros Korun. Wchodzi: Martin Bukata.

46'

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Mateusz Mak.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. Asystował mu Damian Dąbrowski.

Co za akcja! Znakomicie z głębi pola dośrodkował Dąbrowski, piłka spadła na głowę Szczepaniaka, a ten przymierzył tak dokładnie, że Szmatuła był bez szans!

41'

Pogubili się teraz gospodarze, Sasa Zivec uderzał z dystansu w kierunku pustej bramki, zabrakło mu jednak precyzji i skończyło się na strachu.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Korun.

38'

Bardzo aktywny w szeregach Pasów jest Szczepaniak. Teraz po jego zagraniu piłkę przejął jednak Jakub Szmatuła.

35'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu oddał Mateusz Szczepaniak i piłka minęła słupek w sporej odległości.

34'

Teraz po drugiej stronie boiska akcję oskrzydlającą chciał zamknąć Josip Barisić, znakomicie interweniował jedak Hubert Wołąkiewicz.

1
33'

Radosław Murawski przeciął groźną płaską centrę Szczepaniaka z prawego skrzydła.

32'

Edvinas Girdvainis znów starł się ze Szczepaniakiem, tym razem bezdyskusyjnie faulował i dostał ostatnie ostrzeżenie od sędziego.

30'

Przerwa w grze. Bardzo nieprzyjemnie po walce z Girdvainisem upadł Mateusz Szczepaniak. Medycy na boisku.

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Murawski.

1
26'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska niezbyt groźnie centrował Patrik Mraz. Nic z tego nie wyszło.

1
24'

Hubert Wołąkiewicz oddał bardzo niecelny strzał z dystansu. Zapobiegł przynajmniej kontrze Piasta.

1
1
21'

Sasa Zivec mógł stanąć oko w oko z Sandomierskim, jednak w kluczowym momencie zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i akcja spaliła na panewce.

1
20'

Niezły techniczny strzał z narożnika pola karnego oddał Luiz Santos Deleu. Piłka poleciała jednak nad poprzeczką.

2
19'

Gra przeniosła się teraz bliżej środka boiska. Kilka minut bez większych emocji.

1
15'

Ważna interwencja Covilo, który przeciął dośrodkowanie Mraza z rzutu wolnego.

1
13'

Goście próbują coś wskórać, ale na razie nie radzą sobie z wysokim pressingiem Cracovii.

1
10'

Mogło być 2:0 po kontrataku! W polu karnym płasko zagrywał Erik Jendrisek, ale do piłki nie zdążył Mateusz Szczepaniak!

1
9'

Piast krótko rozegrał rzut rożny, jednak obrona Pasów poradziła sobie z centrą Masłowskiego z prawego skrzydła.

7'

Cracovia poczuła krew i ani myśli zwalniać. Piast całkowicie skonsternowany.

4'

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Asystował mu Jakub Wójcicki.

Cracovia przypuściła niesamowity szturm i Piast nie go nie przetrzymał! Z prawego skrzydła dośrodkował Wójcicki, a nie do obrony główkował Covilo. Zrezygnowany Szmatuła nawet nie podjął interwencji.

3'

Cracovia ruszyła do ataku i po dośrodkowaniu Szczepaniaka z prawego skrzydła niepewnie interweniował Jakub Szmatuła. Po jego piąstkowaniu strzału jednak nie było, bo na 16. metrze do piłki zdążył jeden z obrońców.