Strzał Ondraska z 30. metra bez problemów złapał Jałocha.

90'

Druga połowa potrwa dłużej o dwie minuty.

87'

Z rzutu wolnego z 25. metra uderzył Mączyński. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

86'

Wiślacy walczą chociaż o zdobycie honorowej bramki, lecz ich ataki nie sprawiają większego problemu defensywie Arki.

82'

Brożek nie doszedł do piłki zagranej przez Małeckiego. Od bramki grę wznowił Jałocha.

81'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Miśkiewicz wyczuł intencję strzelca, lecz nie zdołał obronić uderzenia da Silvy.

80'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Zdaniem sędziego piłkę ręką w szesnastce dotknął Zachara.

78'

Pietrzak wrzucił piłkę ze skrzydła w kierunku Zachary, ale ten nie zdołał oddać strzału.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

Wisła Kraków
77'

Na trybunach obecnych jest 10 203 kibiców.

76'

Kontra Arki zakończona niecelnym strzałem Bożoka.

74'

Uryga w ostatniej chwili odważnym wślizgiem zatrzymał groźną akcję Arki.

70'

Małecki zwiódł dwóch rywali, ale piłka po jego strzale trafiła w jednego z zawodników Wisły.

68'

Kolejna akcja Arki przerwana. Na spalonym był Szwoch.

66'

W drugiej połowie to Wisła sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie. Krakowianie są bardziej aktywni w ataku.

63'

Strzał Warcholaka został zablokowany. Miśkiewicz pewnie złapał piłkę.

60'

Znów uderzał Mączyński i ponownie skuteczną interwencją popisał się Jałocha.

59'

Jałocha poradził sobie z precyzyjnym strzałem Mączyńskiego.

58'

Kolejny nieudany strzał z dystansu. Tym razem uderzał Sadlok.

56'

Niecelnie z dystansu uderzył Mączyński.

54'

Jałocha uprzedził Ondraska i wypiąstkował piłkę.

53'

Sadlok z rzutu wolnego z 30. metra uderzył prosto w mur.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Bożok.

51'

Dobry początek drugiej połowy. Wisła atakuje coraz odważniej.

48'

Mogło być groźnie pod bramką Wisły, lecz Zjawiński został złapany na spalonym.

46'

Wisła blisko zdobycia gola, lecz uderzenie Brożka obronił Jałocha.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

45+1'

Bartosz dośrodkował z rzutu wolnego, prosto w ręce Jałochy.

45'

Pierwsza połowa potrwa co najmniej minutę dłużej.

45'

Wrzutka Małeckiego ze skrzydła, piłkę pewnie złapał Jałocha.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Boguski.

40'

Po strzale Boguskiego piłka odbiła się od Marcjanika i uderzyła w poprzeczkę. Arka miałą dużo szczęścia.

38'

Tym razem z wolnego wrzucał Bożok, piłkę pewnie złapał Miśkiewicz.

36'

Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego w kierunku da Silvy, ale górą był obrońca Wisły.

35'

Odważna szarża Warcholaka została zatrzymana faulem rywala.

33'

Goście są bezradni i mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką przeciwnika.

19:46

Trybuny stadionu Arki licznie wypełniły się kibicami.

30'

Mójta płasko dograł w pole karne, ale do piłki nie zdołał dojść żaden z piłkarzy Wisły.

29'

Techniczny strzał Zjawińskiego obronił Miśkiewicz.

28'

Jedna z nielicznych akcji Wisły skończyła się kolejną stratą piłki.

27'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Kakoko, ten uderzył z 30. metra. Skuteczną interwencją popisał się Miśkiewicz.

25'

Szwoch z rzutu wolnego z 20. metra trafił prosto w mur.

24'

Ogromna przewaga Arki Gdynia. Wisła jest zepchnięta do defensywy i sporadycznie opuszcza własną połowę.

21'

Gol! Strzelił Dariusz Zjawiński. Asystował mu Tadeusz Socha. Ależ błąd Miśkiewicza! O piłkę dośrodkowaną przez Sochę walczyli Miśkiewicz i Zjawiński, golkiper Wisły wypuścił ją z rąk, a Zjawiński skierował piłkę do pustej bramki. Wiślacy mieli duże pretensje, domagali się odgwizdania faulu na Miśkiewiczu.

19'

Małecki sfaulował da Silvę. Skończyło się na słownej reprymendzie od arbitra.

17'

Dwójkowa akcja da Silvy i Zjawińskiego. W ostatniej chwili akcję Arki wybiciem na aut zakończył Bartosz.

16'

Boguski próbował dograć do Brożka, ale dośrodkował prosto w ręce Jałochy.

15'

Fatalne rozegranie autu przez Wisłę. Ondrasek zamiast odegrać piłkę do klubowego kolegi, to wybił ją na kolejny aut i Wiślacy stracili piłkę.

13'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gdynian. Chwilę później faul w polu karnym przeciwnika popełnił Marcjanik.

12'

Dośrodkowanie Szwocha zostało zablokowane. Arka grę wznowi od rzutu rożnego.

11'

Wisła blisko wyrównania. Boguski wycofał do Małeckiego, a ten strzelił z 17. metra tuż obok słupka.

8'

Gol! Strzelił Yannick Kakoko. Asystował mu Marcin Warcholak. Świetny początek Arki! Kakoko strzelił z 16. metra, piłka odbiła się jeszcze od Urygi i zmyliła Miśkiewicza.

6'

Miśkiewicz dalekim wyjściem z bramki ubiegł Zjawińskiego i wybił piłkę na aut.

6'

Krótkie i nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Wisłę.

5'

Odważna akcja Wisły, ale dośrodkowanie Mójty zostało zablokowane.

3'

Znakomita sytuacja dla Arki! Z lewego skrzydła wrzucił Bożok, a Marcus da Silva w dogodnej okazji nie zdołał oddać strzału.

2'

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn od pierwszego gwizdka nie rzuciła się do odważnych ataków.

czas Start meczu
19:46

Zawodnicy weszli już na boisko. Za chwilę początek piłkarskich emocji w Gdyni.

1
19:46

Z kolei Wisła w 1. kolejce pokonała Pogoń Szczecin 2:1. Do podstawowego składu Białej Gwiazdy wrócił Boguski. Mecz na ławce rozpoczną Mączyński i Guzmics.

19:46

W składzie Arki nie doszło do żadnej zmiany. Przed tygodniem gdynianie przegrali 0:2 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

19:46

Jest to szczególny mecz dla Grzegorza Nicińskiego. Trener Arki w przeszłości był piłkarzem Wisły Kraków.

19:46

Dla Arki Gdynia będzie to pierwszy mecz w Ekstraklasie od 25 maja 2011 roku. Kibice powoli ściągają na stadion, a obie drużyny rozgrzewawją się.