Stępiński uderzył sprzed pola karnego i po rykoszecie piłka trafiła w słupek!

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Mateusz Szwoch.

3:0! Trzecia asysta Szwocha! Tym razem podał do niepilnowanego Siemaszko, który silnym strzałem w krótki róg zdobył gola. Wydaje się, że Skaba mógł się lepiej zachować w tej sytuacji.

80'

Arka ma ochotę na jeszcze jedną bramkę - 3:0 wygrała z Wisłą Kraków i dzisiaj z chęcią powtórzyłaby ten wynik.

77'

10 999 widzów ogląda na żywo mecz w Gdyni.

76'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Yannick Sambea. Wchodzi: Adam Marciniak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#21
72'

Zbyt lekki strzał głową Surmy i Janoszka złapał piłkę.

70'
ZMIANA

Ruch. Schodzi: Miłosz Przybecki. Wchodzi: Kamil Mazek.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miroslav Bożok. Asystował mu Mateusz Szwoch.

2:0! Druga asysta Szwocha, który świetną akcją na prawej flance uwolnił się spod opieki rywali i kapitalnie zagrał na wolne pole do Bożoka. Skaba wyszedł na 14 metr, ale Słowak strzałem obok bramkarza zdobył gola!

65'

Ależ szansa dla Ruchu! Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu wolnego Ćwielong nie był w stanie umieścić piłki w siatce.

64'

Stępiński wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego Arki.

61'
ZMIANA

Ruch. Schodzi: Łukasz Hanzel. Wchodzi: Jakub Arak.

61'

Zjawiński trafił piłką w rękę Cichockiego i wydaje się, że powinien być rzut karny dla gospodarzy.

60'

Zła decyzja Lipskiego, który zamiast odegrać piłkę do Ćwielonga, to dryblował i wyszedł poza pole karne Arki.

58'

Aktywny Stępiński - tym razem we własnym polu karnym wybił piłkę.

55'

Piłka w siatce gospodarzy po strzale Stępińskiego, ale napastnik reprezentacji Polski faulował i dostrzegł to sędzia.

54'

Stępiński walczył w polu karnym i ponownie został zablokowany.

52'

Arka gra dzisiaj bardzo ambitnie, szybko podwaja - zwłaszcza Stępińskiego - i to sprawia problemy Ruchowi.

49'

Kontra Ruchu Chorzów i Sołdecki zablokował strzał Przybeckiego.

48'

Problemy zdrowotne ma Łukasz Hanzel. Długo podnosi się z murawy.

46'

Początek drugiej połowy.

45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch. Działo się to już po gwizdku na przerwę.

45'

Trzy minuty doliczone.

43'

Kakoko zatrudnił Skabę strzałem z 20 metrów. Golkiper Ruchu wybił piłkę na korner.

40'

Powinno być 2:0! Zjawiński strzelił głową po dośrodkowaniu z kornera tuż nad poprzeczką.

39'

Okres gry w środkowej strefie boiska.

36'

Zbyt mocne dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego. Piłka w rękach Skaby.

1
35'

Strzał Bożoka z 30 metrów został przyblokowany.

33'

Znów Szwoch dograł w pole karne i Zjawiński ledwo dostał piłkę. Bez zagrożenia dla Skaby.

32'

Szwoch urwał się na prawej flance i dośrodkował w pole karne. Bożok był niepilnowany, ale strzelił obok bramki.

29'

Stępiński kolejny raz stracił piłkę. Widać coraz większą frustrację u napastnika Ruchu Chorzów.

28'

Ruch stara się przejąć inicjatywę, lecz potrzebne są również strzały.

25'

Lipski walczył przy linii końcowej, ale Ruch nie ma nawet kornera.

23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Zjawiński.

1:0! Piękne uderzenie lewą nogą Zjawińskiego sprzed pola karnego i Skaba nie dał rady sięgnąć piłki!

21'

Ponad 20 minut gry za nami, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

19'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu, gdzie na 13 metrze pewnie piłkę złapał Skaba.

18'

Kiks Cichockiego i korner dla miejscowych.

16'

Ruch Chorzów przekombinował rzut wolny i od bramki rozpoczął golkiper gospodarzy.

12'

Kakoko dośrodkował futbolówkę w pole karne, jednak żaden gracz Arki nie doszedł do piłki.

10'

Arka długo rozgrywała piłkę aż w końcu mocno niecelny strzał z dystansu zakończył akcję.