Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Groźnie w polu karnym Zagłębia. Doszło do dużego zamieszania, Jach zderzył się z Frączczakiem, który rozbił nos.

88'

Pogoń stara się ponownie wyjść na prowadzenie, Zagłębie zadowolone z podziału punktów.

1
84'

Gol! Strzelił Łukasz Janoszka. Kudła wyszedł przed bramkę, ale źle interweniował. Piłka spadła pod nogi Janoszki, a ten z ok. 10 metrów uderzył do bramki. Kudła oraz dwóch obrońców stojących na linii bramkowej nie byli w stanie zatrzymać strzału.

KGHM Zagłębie Lubin
1
82'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Ricardo Nunes.

81'

Po wrzutce z rogu Adama Gyurcso Drygas uderzył głową, Polacek doskonale interweniował!

80'

Rafał Murawski uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od Kubickiego i wyszła na rzut rożny.

77'

Pogoń Szczecin wypchnęła Zagłębie z okolic własnego pola karnego. Portowcy coraz bliżej pierwszej wygranej w sezonie.

73'

Z dystansu niecelnie uderzył Łukasz Piątek.

72'

Zagłębie stara się znaleźć dziurę w obronie rywala, ale defensywa Pogoni nie popełnia błędów.

67'

Po stracie gola Zagłębie zaatakowało, ale póki co nie potrafi poważniej zagrozić Portowcom.

64'

Wrzutka w pole karne Pogoni, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał oddać uderzenia.

61'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Adam Gyurcso. Pogoń objęła prowadzenie! Z lewej strony dośrodkował Gyurcso, a stojący sześć metrów przed bramką Drygas głową trafił do bramki. Zagłębie straciło pierwszego gola w sezonie.

60'

W końcu odpowiedziało Zagłębie. Najpierw strzał Janusa zablokował obrońca, a poprawka Łukasz Piątka została zablokowana.

57'

Groźny strzał Drygasa odbił przed siebie Polacek. Żaden z zawodników gości nie zdołał dobić uderzenia.

1
54'

Pogoń uzyskała przewagę, pod bramką Zagłębia coraz groźniej.

51'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Polacka. Lubinianom udało się wybić piłkę.

50'

Pogoń swobodnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, Zagłębia nie kwapi się do ataku.

48'

Adam Gyurcso wszedł z piłką w pole karne lewą stroną, ale jego wrzutkę złapał Polacek.

46'

Mecz wznowiony po przerwie.

45'

Spas Delew minął zwodem kilku zawodników Zagłębia i uderzył sprzed pola karnego. Martin Polacek wybił groźny strzal na rzut rożny.

42'

Z ok. 30 metrów niecelnie uderzył Rafał Murawski.

39'

Składna akcja Zagłębia, Łukasz Piątek dograł do Rakowskiego, a ten głową uderzył obok słupka.

35'

Groźnie zapowiadała się akcja lubinan, ale w końcowej fazie Janus nie zrozumiał się z Rakowskim i piłka wyszła na aut bramkowy.

32'

Zawodnicy Pogoni przedostali się w pole karne Zagłębia. Akcja zapowiadała się groźnie, ale ostatecznie żaden z piłkarzy Portowców nie zdołał oddać uderzenia.

29'

Prawą nogą w kierunku dalszego słupka uderzył Krzysztof Janus, ale pomylił się o metr.

28'

Łukasz Janoszka uderzył z rzutu wolnego w mur, poprawka Janusa również została zablokowana. Po chwili wstrzelona w pole przedbramkowe piłka nie została skierowana do bramki przez Dziwniela.

25'

Tosik dograł do Kubickiego, ale ten uderzył w środek bramki.

22'

Coraz groźniej pod bramką Zagłębia, gdzie dwukrotnie w przeciągu minuty doszło do zamieszania. Po wrzutce Delewa w poprzeczkę trafił Jakub Czerwiński!

19'

Tym razem Adam Gyurcso dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, Martin Polacek nie złapał piłki, ale Matras nie zdołał oddać uderzenia.

17'

Rafał Murawski dośrodkował z rzutu wolnego, głową z ostrego kąta w boczną siatkę uderzył Jarosław Fojut.

13'

Adam Gyurcso starał się uciec Tosikowi, przedostał się w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

10'

Michal Papadopulos uderzył z trudnej pozycji z ok. 16 metrów, ale wyraźnie przestrzelił.

7'

Zagłębie przedostało się pod pole karne Pogoni, ale wciąż bez sytuacji bramkowych.