05 sie 2016 18:00
90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Adam Marciniak zagrał w pole karne do Szwocha, ten oddał potężny strzał z 12 metrów, ale znakomicie obronił go Marian Kelemen.

86'

Płasko z dystansu uderzył Przemysław Frankowski. Daleko obok słupka.

85'

Temperatura meczu spadła, Arka pogodzona z losem, a Jaga spokojnie rozgrywa piłkę.

81'

Bardzo ładnie z rzutu wolnego uderzył Mateusz Szwoch, piłka leciała niemal w okienko, jednak efektowną paradą odbił ją Marian Kelemen.

79'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Szwochu otrzymał Konstantin Vassiljev.

Jagiellonia Białystok
76'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Marciniak.

76'

Na trybunach stadionu w Białymstoku pojawiło się 16 471 widzów.

74'

Po dobrym rozegraniu rzutu wolnego fenomenalną okazję na 10. metrze miał Marek Wasiluk, ale przeciął powietrze przy próbie strzału.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tadeusz Socha.

Arka Gdynia
72'

Gol! Strzelił Dawid Sołdecki. Asystował mu Miroslav Bożok.

Jest gol dla Arki. Po dośrodkowaniu Bożoka z rzutu rożnego skutecznie główkował Sołdecki.

67'

Przerwa w grze, medycy Jagi opatrują Tomasika.

65'

Białostoczanie poradzili sobie z dośrodkowaniem Bożoka z rzutu wolnego.

62'

Marek Wasiluk przeciął groźne płaskie dośrodkowanie Bożoka w kierunku Siemaszki.

59'

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev.

Vassiljev zmylił Jałochę i pokonał go bardzo pewnym uderzeniem w prawy róg. Pogrom!

58'

Rzut karny dla Jagiellonii po faulu Sołdeckiego na Cernychu!

57'

Z dystansu wyraźnie chybił teraz Konstantin Vassiljev.

56'

Jagiellonia kontroluje mecz. Goście nie wyglądają na zespół, który jest w stanie cokolwiek wskórać.

54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych.

Arka na kolanach! Po wrzucie z autu Vassiljeva Sołdecki i Jałocha kompletnie się pogubili, piłkę przejął Cernych i umieścił ją w siatce strzałem z niemal zerowego kąta. Perfekcyjne wykończenie.

49'

Jagiellonia dłużej utrzymuje się przy piłce, Arka na razie nie rzuca się do ataku.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Taras Romanczuk.

Już 2:0! Po dośrodkowaniu Mackiewicza obrona Arki nie potrafiła wybić piłki z pola karnego, głową do Cernycha zgrał ją Romanczuk i napastnik Jagi uderzył nie do obrony.

40'

Mogło być 2:0, ale po dośrodkowaniu Vassiljeva minimalnie niecelnie główkował Przemysław Frankowski!

39'

Fiodor Cernych podał prostopadle do wybiegającego na czystą pozycję Frankowskiego, jednak minimalnie szybciej przy piłce był Konrad Jałocha.

38'

Jagiellonia na razie w pełni zadowala się skromnym prowadzeniem, zaś Arka nie znajduje sposobu na stworzenie poważnego zagrożenia pod bramką Kelemena.

34'

Teraz kiepska centra Szwocha z rzutu wolnego, piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Jagi.

32'

Konstantin Vassiljev egzekwował rzut wolny z narożnika boiska, podjął odważną próbę strzału, ale nie trafił w bramkę.

31'

Gra wznowiona.

29'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Temperatura w Białymstoku wynosi 29 stopni.

25'

Arka prowadzi teraz atak pozycyjny, z którego nie wynika nic konkretnego. Niezbyt ciekawy fragment.

1
21'

Marcus Vinicius da Silva miał piłkę w polu karnym, dość długo się zastanawiał co z nią zrobić, w końcu oddał strzał z ostrego kąta, z którym łatwo poradził sobie Marian Kelemen.

19'

Błąd Jałochy po dośrodkowaniu Frankowskiego z prawego skrzydła. Jagiellonia miała rzut rożny, po którym tuż nad poprzeczką główkował Gutieri Tomelin.

16'

Arka coraz groźniejsza, teraz głęboko dośrodkował Miroslav Bożok, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i opuściła boisko.

15'

Marek Wasiluk przytomnie przeciął groźne dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego.

13'

Zablokowany strzał z dystansu Tomasika i piłka poleciała w trybuny.

12'

Niewiele na razie wynika z ofensywnych prób Arki, białostoczanie natomiast nieco spuścili z tonu.

8'

Arka odważnie ruszyła do ataku i Jaga ma teraz okazje do kontr.

6'

Z narożnika pola karnego płasko w krótki róg uderzył Karol Mackiewicz, ale piłkę złapał Konrad Jałocha.

4'

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev. Asystował mu Fiodor Cernych.

Jagiellonia na prowadzeniu! Cernych był w trudnej sytuacji pod końcową linią, ale zdołał dośrodkować, a piłkę do siatki potężną bombą z 10 metrów wpakował Vassiljev. Jałocha nawet nie interweniował.