Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88'

Piast Gliwice nie ogranicza się do bronienia zera z tyłu. Próbuje coś zdziałać głównie po dośrodkowaniach Patrika Mraza ze stałych fragmentów.

1
86'

18382 kibiców ogląda na żywo mecz przy Łazienkowskiej. Gola nie zobaczyli. Przynajmniej na razie.

1
85'

Jakub Szmatuła przyciąga piłkę jak magnes. Dobre ustawienie bramkarza Piasta Gliwice pomogło w zatrzymaniu strzału Aleksandara Prijovicia.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Sedlar.

1
83'

Steeven Langil ma bardzo dużą ochotę do gry po wejściu na boisko. Sędzia musiał utemperować zmiennika po nieprzepisowym ataku na Tomasza Mokwę.

1
82'

Besnik Hasi ma jeszcze możliwość dokonania jednej korekty w jedenastce. Piast Gliwice wyczerpał właśnie limit zmian.

1
81'

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Uros Korun.

80'

Arkadiusz Malarz powalczył o pozycję we własnym polu karnym i ostatecznie wyekspediował futbolówkę po dośrodkowaniu Patrika Mraza z rzutu wolnego.

1
78'

Podania warszawiaków przed polem karnym Piasta Gliwice. Goście czekają na możliwość przechwycenia piłki, by wyprowadzić kontratak.

1
76'

Dla odmiany Aleksandar Prijović główkował po centrze Steevena Langila. Pudło!

1
75'

Tuż przed zejściem z boiska Nemanja Nikolić oddał jeszcze jedno ultragroźne uderzenie po podaniu Langila. Obrócił się z piłką kilkanaście metrów przed bramką Piasta Gliwice i huknął obok spojenia. Nie siedziała dziś piłka na stopie Nikolicia.

1
73'

Wciąż bezbramkowo w meczu dwóch najlepszych klubów w Polsce. Został nieco ponad kwadrans, by zmienić ten mało atrakcyjny wynik.

1
71'

Nerwowe podania zawodników Piasta Gliwice pod własnym polem karnym. Cudem uniknęli straty, która mogła być bardzo kosztowna.

1
70'

Trzy razy piłka wracała w pole karne Piasta Gliwice. We wszystkich przypadkach obrońcy Piasta Gliwice mieli bliżej, by główkować.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mokwa.

Piast Gliwice
1
68'

Szansa dla Legii Warszawa na gola z rzutu wolnego. Do jego wykonania szykuje się Thibault Moulin.

1
67'

Jeszcze jedna celna próba Piasta Gliwice. To sygnał, że goście spróbują powalczyć o zwycięstwo w ostatnich minutach meczu. Marcin Pietrowski sprawdził czujność Arkadiusza Malarza z dystansu.

1
65'

Powstańcy Warszawscy obecni na meczu Legii Warszawa.

1
63'

Tymczasem pierwsze celne uderzenie gości. Arkadiusz Malarz musiał wysilić się, by zatrzymać strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
60'

Pierwsza szarża Steevena Langila na lewym skrzydle. Jakub Szmatuła wygląda na zaskoczonego, że Nemanja Nikolić strzelił z bliska prosto w niego. To 5. celne uderzenie Legii Warszawa.

1
59'

Bardzo długie podanie za plecy obrońców Legii Warszawa. Biegł tam Michał Masłowski, ale wyprzedzenie Łukasza Brozia było bardzo mało realne.

1
57'

Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie z Warszawy. Trener Besnik Hasi zawołał do siebie błyskotliwego Steevena Langila, który ma zrobić różnicę na skrzydle.

1
57'

Chwila konsternacji przy Łazienkowskiej. Ostatecznie piłkę wziął w swoje dłonie Paweł Moskwik i rozpoczął grę z autu.

1
55'

Futbolówka przenosi się szybko na przeciwną stronę boiska. Igor Lewczuk rzucił się szczupakiem i przerwał niebezpieczną wymianę podań Piastunek.

1
53'

Michał Kopczyński był przed polem karnym Piasta Gliwice i wyczekał na zbyt krótko wybite dośrodkowanie. Natychmiast strzelił z dystansu tuż obok bramki Jakuba Szmatuły!

1
51'

Piłkarze Piasta Gliwice domagali się faulu na linii pola karnego. Sędzia Paweł Gil kazał natomiast kontynuować grę.

1
48'

Kara za stratę mogła być bolesna, ale wprowadzony na boisko w przerwie Marcin Pietrowski spudłował po dobrym podaniu z lewej strony boiska.

1
47'

Drużyna ze stolicy Polski zbierała się do kontrataku. Mieli go sfinalizować Aleksandar Prijović, ale podał niedokładnie w kierunku swojego partnera z linii ataku Nemanji Nikolicia.

1
46'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Marcin Pietrowski.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
45'

Doliczona minuta.

1
41'

Szybko pozbywają się gliwiczanie piłki w tym fragmencie spotkania. Nie potrafią zawiązać składnej akcji na połowie mistrza Polski.

1
43'

Michał Kucharczyk! Potężnie huknął skrzydłowy Legii Warszawa zza linii pola karnego. Szczęśliwie Jakub Szmatuła miał blisko do piłki i odbił ją przed siebie.

1
39'

Dużo fauli w tym fragmencie spotkania. Paweł Gil musi często używać gwizdka i wstrzymywać grę. Przed momentem nieprzepisowo zatrzymany został Michał Pazdan.

36'

Radosław Murawski zastawił piłkę przy linii bocznej boiska. Dobre zachowanie i drużyna z Gliwic wznowi grę wrzutem z autu.

1
1
34'

Legia Warszawa ma prawo być rozczarowana, że wciąż nie prowadzi. Nie zwalnia jednak tempa i kontruuje nastąpny atak pozycyjny.

32'

Fenomenalna interwencja Heberta. Obrońca Piasta Gliwice zatrzymał piłkę w niemożliwej sytuacji na linii bramkowej. Nemanja Nikolić próbował dobić strzał Aleksandara Prijovicia i był blisko szczęścia!

30'

Jakub Szmatuła ustawił się dobrze i przytulił do piersi uderzenie z dystansu.

28'

Nemanja Nikolić nie dostaje wielu podań z drugiej linii. Najlepszy napastnik Lotto Ekstraklasy postanowił więc zbiec po piłkę w okolice chorągiewki.

25'

Bartosz Szeliga został poturbowany w środku pola. Piłkarz Piasta Gliwice jest już gotowy, by kontynuować rywalizację z Legionistami.

24'

Ponownie Aleksandar Sedlar interweniował przytomnie pod własną bramką! Obrońca Piasta Gliwice nie pozwolił na zdobycie gola Michaiłowi Aleksandrowowi, a szansa była wyborna.

21'

Dośrodkowanie Łukasza Brozia i strzał Michała Kucharczyka. Przytomnie zatrzymał piłkę Aleksandar Sedlar i tylko jęk zawodu na trybunach.

20'

Blisko doskakują piłkarze Piasta Gliwice do gospodarzy, co nie ułatwia uporządkowania gry w środku pola.

18'

Nic wynikło z rzutu wolnego dla gliwiczan, a po chwili Thibault Moulin wygrał pojedynek z Tomaszem Mokwą w bocznym sektorze boiska.

16'

Igor Lewczuk staranował w środku pola Michała Masłowskiego. Paweł Gil był blisko i gwizdnął przewinienie na środkowym pomocniku Piasta Gliwice.

14'

Coraz więcej stałych fragmentów mają Legioniści. Thibault Moulin dośrodkował z rzutu rożnego. Doszło do bilardu w polu karnym Piasta Gliwice i sytuację wyjaśnił Jakub Szmatuła.

11'

Dobrze ustawił się we własnym polu karnym Hebert i wybił wślizgiem płaskie dośrodkowanie Thibaulta Moulina. Tylko korner dla Legii Warszawa.

9'

W składzie Piasta Gliwice jest Michał Masłowski, który nie przebił się do jedenastki Legii Warszawa. Pracuje zawzięcie w środku pola.

7'

Poważne ostrzeżenie dla mistrza Polski. Drużyna Besnika Hasiego próbuje przenieść grę na połowę przeciwnika.

5'

Świetna szansa Piasta Gliwice! Dobra wymiana podań i Bartosz Szeliga miał przed sobą tylko Arkadiusza Malarza. Strzał obok spojenia słupka z poprzeczką.

3'

Wyjście na przedpole Arkadiusza Malarza. Sprzątnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego przeciwnika.