Bartłomiej Pawłowski dryblował w polu karnym Korony. Ostatecznie został jednak zablokowany.

90'

Korona szuka szczęścia w strzałach z dystansu. Są one nieskuteczne.

86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk. Asystował mu Flavio Paixao. Po dośrodkowaniu Flavio Paixao Grzegorz Kuświk po rykoszecie skierował piłkę do bramki.

83'

Gwizdy na stadionie Lechii. Kibicom nie podoba się gra gospodarzy.

80'

Z 20 metrów niecelnie strzelał Milos Krasić.

80'

Śpieszy się piłkarzom Lechii. Korona dobrze się jednak broni i wyprowadza groźne kontry.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

76'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelał Miguel Palanca.

75'

Po stracie gola Lechia ruszyła do ataku. Korona gra jednak zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Elhadji Pape Diaw. Asystował mu Jacek Kiełb.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Diaw! 2:2 w Gdańsku!

69'

W ostatnich minutach na boisku nic ciekawego się nie dzieje. Gra toczy się głównie w środku boiska.

66'

Na boisku pomocy medycznej potrzebuje Sławomir Peszko.

64'

Jacek Kiełb dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Tę wybił Milos Krasić.

59'

Jedna z nielicznych akcji ofensywnych Korony zakończona niecelnym strzałem Mateusza Możdżenia.

58'

Korona zamknięta na własnej połowie. Lechia rozgrywa atak pozycyjny.

56'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Grzegorz Kuświk.

54'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

52'

Świetną akcją popisał się teraz Rafał Wolski. Kielczanie uratowali się wybiciem piłki na rzut rożny.

50'

Zamieszanie w polu karnym Lechii. Ostatecznie z kilku metrów niecelnie strzelał Dejmek.

48'

Rafał Wolski źle zachował się przed polem karnym Korony. Zanosiło się na groźną akcję, lecz Wolski podał niecelnie do kolegi z drużyny.

47'

Z dystansu niecelnie strzelał Radek Dejmek.

46'

Początek drugiej połowy.

komentarz

Mecz Lechii Gdańsk z Koroną Kielce obserwuje 15 386 widzów.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

44'

Za mocno podał Milos Krasić. Piłkę przejął bramkarz Korony.

42'

W dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Sekulski. Jego strzał obronił jednak bramkarz Lechii.

1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Z rzutu wolnego z około 20 metrów precyzyjnie przymierzył Mateusz Możdżeń.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek.

38'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Radek Dejmek. Rafał Wolski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Korony, gdzie samobójczym trafieniem popisał się Radek Dejmek. Obrońca kieczan głową skierował piłkę do własnej bramki.

Korona Kielce
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak.

36'

Tym razem w polu karnym kielczan padł Flavio Paixao. Sędzia nie zareagował.

34'

Jakub Wawrzyniak dośrodkował piłkę w pole karne Korony. Wybił ją Elhadji Pape Diaw.

32'

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Tempo spotkania nie jest już tak intensywne, jak na początku meczu.

29'

Korona powinna doprowadzić do wyrównania! Po dośrodkowaniu Sekulskiego w świetnej sytuacji znalazł się Mateusz Możdżeń. Pomocnik Korony oddał jednak niecelny strzał głową.

27'

W ostatnich minutach śmielej do ataku ruszyli piłkarze Korony.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Piłkarz Korony chciał wymusić rzut karny.

21'

Sławomir Peszko jest świetnie dysponowany od początku spotkania. Piłkarz Lechii jest bardzo aktywny na swojej stronie boiska i sprawia wiele problemów zawodnikom Korony.

19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Kuświk. Asystował mu Sławomir Peszko. Peszko popisał się świetną akcją oskrzydlającą i dośrodkowaniem w pole karne, gdzie celny strzał głową oddał Grzegorz Kuświk.

18'

Rafał Wolski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Korony. Kielczanie wybili ją na aut.

17'

W polu karnym Korony skutecznie powstrzymany został Marco Paixao.

14'

Co chwilę groźnie jest w polu karnym Korony. Trwa zdecydowana ofensywna Lechii. Gospodarzom brakuje jednak dokładności i wykończenia akcji.

12'

Ładną akcją popisał się Milos KrasićFlavio Paixao nie zdołał jednak oddać strzału z kilkunastu metrów. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z zawodników Korony.

10'

Gra toczy się głównie na połowie Korony. Lechia spokojnie rozgrywa piłkę.

8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelny strzał oddał jeden z zawodników Korony.

6'

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę mają piłkarze z Gdańska.

4'

W polu karnym padł Grzegorz Kuświk. Sędzia nakazał grać dalej. To kontrowersyjna decyzja arbitra.

3'

Ależ okazja dla Lechii! Z ostrego kąta strzelał Sławomir Peszko. Piłka odbiła się od jednego słupka, potem od drugiego i... złapał ją bramkarz Korony!