Lotto Ekstraklasa: 5. kolejka
15 sie 2016 18:00
90+3'

Ogromny kocioł w polu karnym beniaminka, ale strzał Świderskiego z kilku metrów został zablokowany!

90+2'
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Kapitalna okazja Jagiellonii! Po akcji oskrzydlającej piłkę zgrał głową Dmytro Chomczenowskyj, ale nie sięgnął jej Fiodor Cernych i przeleciała tuż obok słupka.

85'

Przemysław Frankowski zatrzymał na lewym skrzydle rozpędzonego Recę. Wisła jest w końcówce zdecydowanie groźniejsza.

83'

Daleki wykop Furmana po wrzucie z autu Grzyba w pole karne.

80'

Jose Kante odwrócił się z piłką w polu karnym, ale nie najlepiej przygotował pozycję i został zablokowany.

78'

Arkadiusz Reca dynamicznie wpadł w pole karne, oddał mocny strzał z ostrego kąta i z kłopotami obronił Marian Kelemen.

76'

Na trybunach stadionu w Płocku pojawiło się 7138 widzów.

70'

Efektowny, ale niecelny strzał półprzewrotką Jose Kante z 16 metrów.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marek Wasiluk.

Jagiellonia Białystok
67'

Czas mija, a beniaminek zaskakująco spokojnie radzi sobie z utrzymywaniem skromnego prowadzenia.

62'

Dominik Kun zaszarżował teraz w polu karnym Jagi, ale pod końcową linią za daleko wypuścił sobie piłkę i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

60'

Zablokowany mocny strzał Cernycha z narożnika pola karnego.

57'

Sporo chaosu w pierwszym kwadransie drugiej połowy, Jagiellonia musi atakować, ale ma problemy ze stwarzaniem sytuacji.

54'

Fiodor Cernych spudłował z najbliższej odległości, i tak był jednak na spalonym. Gra przerwana.

53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
49'

Po indywidualnej szarży zbyt lekko sprzed pola karnego strzelił Jose Kante i Marian Kelemen znów na posterunku.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman, jeden z jego kolegów zdołał strącić piłkę głową, lecz zrobił to tak lekko, że Marian Kelemen bez trudu obronił.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Mackiewicza z narożnika boiska i piłka minęła słupek w niewielkiej odległości.

45'

Doliczone 2 minuty.

42'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Tomasika z rzutu wolnego.

40'

Gol! Strzelił Dimitar Iliew.

Wisła na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego, w polu bramkowym wytworzyło się ogromne zamieszanie, białostoczanie nie potrafili wybić piłki, w końcu Burliga interweniował w taki sposób, że nastrzelił Iliewa i to na jego konto powędrował gol.

Wisła Płock
36'

Kąśliwie z 17 metrów uderzył Giorgi Merebaszwili, piłka zrykoszetowała, nie leciała w światło bramki, mimo to Marian Kelemen ją odbił.

34'

Żółtą kartkę za faul na Kunie otrzymał Taras Romanczuk.

31'

Giorgi Merebaszwili miał piłkę na linii pola karnego, powinien oddać strzał, lecz zwlekał tak długo, że ostatecznie nic z tego nie wyszło.

30'

Napór Jagiellonii osłabł, Wisła też nie błyszczy, w efekcie oglądamy słabe widowisko.

26'

Jagiellonia. Schodzi: Konstantin Vassiljev. Wchodzi: Karol Świderski. Estończyk opuścił boisko z kontuzją kostki.

24'

Tomislav Bozić przeciął groźne prostopadłe podanie do Cernycha. Napastnik Jagi mógł wyjść sam na sam z Kiełpinem.

22'

Jagiellonia wciąż przeważa, wiślacy mają spore kłopoty z przejściem do ofensywy.

18'

Jagiellonia bliska gola! Fiodor Cernych spóźnił się jednak do piłki zagranej na 5. metr przez Tomasika.

17'

Soczyście z rzutu wolnego z 35 metrów uderzył Konstantin Vassiljev, piłka otarła się o stojącego w murze Furmana i Seweryn Kiełpin musiał się trochę nagimnastykować, by ją odbić.

15'

Dominik Furman znakomicie dokręcił dośrodkowanie z rzutu rożnego, wyszedł z tego groźny strzał i Marian Kelemen miał spore kłopoty.

15'

Teraz Marek Wasiluk przeciął groźną centrę Furmana z rzutu wolnego z narożnika boiska.

12'

Słabo z rzutu wolnego dośrodkował Konstantin Vassiljev i płocczanie bez trudu oddalili zagrożenie.

11'

Vassiljev wrócił na boisko, w ataku wciąż Jagiellonia.

9'

Na boisku leży Konstantin Vassiljev. Estończyk korzysta z pomocy lekarskiej.

6'

Potężnie z dystansu uderzył Piotr Tomasik, jednak piłka poszybowała wysoko nad bramką.