1:1
Zakończony
Ruch Chorzów
90+3'

Dośrodkował z prawej strony Nowak, Moneta głową uderzył daleko od bramki gospodarzy.

90+2'

Znowu niepewnie na przedpolu Kamil Lech. Obrońcy wybili piłkę daleko od bramki.

90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

90'

Lipski dośrodkował z rzutu wolnego, ale źle kopnął piłkę i od bramki rozpocznie Sandomierski.

89'

Zawodnicy Cracovii dążą do zdobycia drugiego gola. Centra Deleu, Jendrisek głową uderzył obok bramki.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Oleksy.

86'

Ruch. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Bartosz Nowak.

85'

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Asystował mu Mateusz Wdowiak. Z prawej strony dośrodkował Wdowiak, Lech popełnił błąd i minął się z piłką, a głową do bramki trafił Covilo.

81'

Erik Jendrisek uderzył wprost w mur stworzonych z zawodników Ruchu Chorzów.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Koj za faul... którego nie było. Wójcicki starał się wymusić nieczyste zagranie. Cracovia wykonywać będzie rzut wolny z ok. 17 metrów!

79'

Zawodnicy Cracovii są świadomi, że do końca meczu już coraz mniej czasu. Gracze Pasów starają się grać szybko.

77'

Po wrzutce z rogu Lech wypiąstkował piłkę na aut.

75'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

75'

Luiz Santos Deleu znakomicie uderzył, ale Kamil Lech popisał się kapitalną paradą wybijając piłkę na róg.

74'

Po raz kolejny bezmyślny faul przed własnym polem karnym popełnił zawodnik Ruchu. Cracovia będzie wykonywać rzut wolny z niewiele ponad 23 metrów.

73'

Szansę, po błędzie Wołąkiewicza, miał Arak, ale został powstrzymany przez Polczaka.

71'

Strzelał z pola karnego Tomas Vestenicky, ale trafił w... okolice chorągiewki.

69'

Ruch. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Łukasz Moneta.

69'

Kamil Mazek po raz pierwszy od wielu spotkań pokazał, że jest szybki. Jednak jego dośrodkowanie na róg wybił Wołąkiewicz.

67'

Arak ostro potraktowany przez Polczaka musiał zejść poza linię boczną.

65'

Cracovia przyspieszyła grę i zepchnęła Ruch w pole karne. Niebiescy mają problem z przejęciem piłki.

63'

Po dośrodkowaniu z rogu i strzalem głową Araka kapitalną interwencją na linii popisał się Grzegorz Sandomierski!

62'

Kontra Ruchu zakończona mocnym, obronionym przez Sandomierskiego, strzałem Lipskiego. Piłka została wybita na rzut rożny.

60'

Po niewielkim zamieszaniu Deleu dośrodkował w pole karne, a Miroslav Covilo główkował tuż obok słupka!

59'

Bezmyślny faul Konczkowskiego przed polem karnym. Przed szansą na gola staną Pasy.

57'

Wójcicki w polu karnym urwał się Oleksemu, zagrał wzdłuż bramki, ale Konczkowski uratował zespół wybijając piłkę na róg. Mógł być remis przy Kałuży!

54'

Świetna indywidualna akcja Ćwielonga, który dograł w polu karnym do Araka. Strzał pięta napastnika przeszedł tuż obok słupka! Powinno być 2:0 dla Niebieskich!

52'

Konczkowski gonił piłkę do linii końcowej i udało mu się jej dopaść. Do dośrodkowania doszedł Ćwielong, który z trudnej pozycji uderzył w światło bramki. Sandomierski wybił piłkę przed siebie.

50'

Ofiarna interwencja Koja przed polem karnym. Obrońca gości zablokował groźne uderzenie Budzińśkiego.

48'

Od początku drugiej części Cracovia w ataku, Ruch przyczajony na własnej połowie.