Formella uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

Makuszewski zwiódł obrońcę, ale z linii pola karnego uderzył obok bramki.

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Gajos.

Mógł być remis, a jest 2:0! Gajos otrzymał piłkę, wpadł z nią w pole karne i mocnym strzałem pokonał Szmatułę!

Lech Poznań
3
90+1'

Piłka w bramce Lecha, ale sędzia odgwizdał spalonego.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

90'

Makuszewski oddał płaski strzał z pola karnego, ale Szmatuła nie dał się zaskoczyć.

88'
ŻÓŁTA KARTKA

Za faul taktyczny żółtą kartkę otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
83'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Bukata.

Piast Gliwice
80'

Pawłowski dośrodkował do Robaka, ten uderzył głową, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

78'

Trwa napór Lecha! Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową obok bramki uderzał Robak.

2
77'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Arajuuriego, którego strzał pod poprzeczkę obronił Szmatuła.

76'

Mogło być 2:0! Po znakomitym zagraniu do Formelli, ten uderzył potężnie z ostrego kąta z pierwszej piłki, ale Szmatuła odbił piłkę na rzut rożny.

76'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Maciej Gajos.

73'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Tomasz Mokwa.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Darko Jevtić.

Darko Jevtić wycofał piłkę do Dariusza Formelli, a ten płaskim i precyzyjnym strzałem tuż sprzed pola karnego zaskoczył Szmatułę!

72'

Po dośrodkowaniu  rzutu wolnego z kilku metrów nad bramką uderzył Hebert. Nawet gdyby padł gol, to i tak nie zostałby uznany, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

70'

Za faul na Badii żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek.

Lech Poznań
68'

Z lewej strony boiska dośrodkował Szeliga, a Jankowski głową uderzył nad bramką.

65'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Piasta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę zgrywał Kędziora, nie opanował jej Trałka i ostatecznie nad bramką uderzył Arajuuri.

63'

Kontra Piasta. Gerard Badia uderzał z pola karnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

62'

Trałka dobrze dośrokował w pole karne, ale żaden z piłkarzy Lecha nie zdołał oddać strzału.

61'

Zablokowany strzał Jevticia. Piłka wyszła na rzut rożny.

56'

Groźna akcja Lecha! Marcin Robak miał dużo miejsca w polu karnym, oddał płaski strzał, który zdołał odbić Szmatuła. Po chwili poprawiał jeszcze Darko Jevtić, ale został zablokowany.

54'

Piłka po strzale Majewskiego przeleciała nad bramką.

52'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Jan Bednarek i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

51'

Mraz płasko dośrodkowywał w pole karne Lecha, ale obrońcy nie dali się zaskoczyć.

48'

Jankowski dobrze urwał się obrońcom Lecha, zdołał oddać strzał z pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

46'

Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45+1'

Majewski mocno dośrodkował z rzutu wolnego, na piłkę nabiegł Arajuuri, ale uderzył tuż obok słupka.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

42'

Kolejny strzał z dystansu oddał Martin Bukata. Tym razem na raty interweniował Matus Putnocky.

39'

Sprzed pola karnego z powietrza ładnie uderzył Martin Bukata i piłka przeleciała tuż nad bramką!

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Łukasz Trałka.

34'

Dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego mogło zaskoczyć Szmatułę. Bramkarz Piasta odbił piłkę przed siebie, ale nie wykorzystał tego żaden z piłkarzy Lecha.

31'

Do tej pory spotkanie nie dostarcza zbyt wielu emocji.

29'

Piast miał okazję do wyprowadzenia groźnej kontry, ale Maciej Jankowski oddał niegroźny strzał z dystansu. Bez problemów interweniował Putnocky.

28'

Gumny ładnie dośrodkował do Jevticia, ale ten nie zdołał oddać strzału głową. Będzie jednak rzut rożny.

26'

Chwilowa przerwa na uzupełnienie płynów.

26'

Z rzutu wolnego nad poprzeczką uderzał Radosław Majewski.

24'

Pawłowski padł tuż przed polem karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

21'

Pawłowski dryblował w polu karnym, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

18'

Na strzał z dystansu zdecydował się Michał Masłowski, ale piłka przeleciała nad bramką.

16'

Radosław Majewski uderzał z narożnika pola karnego prosto w ręce Szmatuły.

15'

Jevtić zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po nogach obrońcy wyszła na rzut rożny.

13'

Groźna akcja Lecha! Pawłowski mógł zagrywać w polu karnym do dobrze ustawionego Majewskiego, który miałby przed sobą tylko bramkarza, ale ostatecznie dość szczęśliwie minął obrońcę, ale jego za lekki strzał zdołał odbić Szmatuła.

11'

W ostatnich minutach dłużej przy piłce utrzymuje się Piast. Nic z tego jednak nie wynika.