09 wrz 2016 20:30
90+4'

Z dystansu niecelnie strzelał Jarosław Jach.

90+3'

Jeszcze piłkarze Zagłębia starają się zmienić wynik spotkania. Wisła dobrze się jednak broni.

90+1'

Po kontrze Wisły z dystansu niecelnie strzelał Arkadiusz Reca.

90+1'

Świetną sytuację miał Arkadiusz Woźniak. Jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz Wisły.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Kiełpin.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan.

KGHM Zagłębie Lubin
90'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn na środku boiska.

89'

Spotkanie w Lubinie obserwuje 5194 widzów.

88'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Seweryn Kiełpin wypiąstkował piłkę.

85'

Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka. Cały zespół Zagłębia na połowie Wisły.

84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dominik Kun.

Wisła Płock
83'

Zagłębie atakuje, Wisła swojej szansy szuka już poprzez grę z kontry.

79'

Po dośrodkowaniu Tosika niecelnie główkował Michal Papadopulos.

73'

Cezary Stefańczyk mocno ucierpiał w starciu z Papadopulosem i na noszach opuścił boisko.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos.

71'

Gol! Strzelił Lubomir Guldan. Asystował mu Krzysztof Janus. Po dośrodkowaniu Janusa z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Lubomir Guldan.

2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Zagłębia doszło do zamieszania, lecz ostatecznie gospodarze zdołali wybić piłkę.

63'

Po dośrodkowaniu w pole karne Martin Nespor zdołał oddać strzał z kilku metrów, lecz świetnie interweniował bramkarz Wisły.

63'

Wisła wcale nie zamierza się bronić, tylko śmiało atakuje.

62'

Po dośrodkowaniu Cotry główkował Michal Papadopulos. Dobrze między słupkami interweniował Seweryn Kiełpin.

61'

Z rzutu wolnego strzelał Maksymilian Rogalski. Uderzenie było jednak mocno niecelne.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kun.

Wisła Płock
56'

Z rzutu wolnego nad bramką strzelał Dominik Furman.

55'

Rzut wolny dla Wisły. Do bramki Zagłębia około 27 metrów.

54'

Z dystansu strzelał Dominik Furman. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

52'

Krzysztof Janus dośrodkował w pole karne Wisły. To była ładna wrzutka, lecz goście zdołali wybić piłkę.

49'

Spokojny początek drugiej połowy. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zagłębie. Schodzi: Jan Vlasko. Wchodzi: Martin Nespor.

45'

Pierwsza połowa potra dwie minuty dłużej.

42'

Jedna z rac spadła na boisko. Sędzia na chwilę przerwał mecz.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Janoszka.

38'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Gra toczy się głównie w środku pola.

35'

Zagłębie stara się atakować, lecz piłkarze Wisły skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

33'

Z kilkunastu metrów strzelał Jan Vlasko. Uderzenie zostało zablokowane i po rykoszecie piłka opuściła boisko.

29'

Gol! Strzelił Dominik Kun. Asystował mu Siergiej Kriwiec.

Kriwiec popisał się dokładnym dośrodkowaniem w pole karne. Akcję zamknął Dominik Kun i strzelił obok starającego się ratować sytuację Polacka. Wisła prowadzi w Lubinie 2:0.

26'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Dominik Furman co prawda nie wykorzystał rzutu karnego, ale piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej Giorgi Merebaszwili i strzelił prosto do bramki! 1:0 dla Wisły Płock.

2
1
26'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dominik Furman! Rzutu karnego nie wykorzystał Furman, po strzale którego piłka odbiła sie od słupka.

Wisła Płock
25'

Rzut karny dla Wisły! Lubomir Guldan faulował Siergieja Kriwca.

21'

Z dystansu strzelał Łukasz Janoszka. Nie było to celne uderzenie.

20'

W pole karne Wisły dośrodkował Krzysztof Janus. Wrzutka była jednak zbyt mocna i nikt nie zamknął akcji.

17'

Dwie groźne akcje z obu stron boiska. Gospodarze domagali się nawet rzutu karnego za zagranie ręką, lecz sędzia nakazał grać dalej.

14'

Bardzo groźna akcja Zagłębia. Po dośrodkowaniu Janusa główkował Michal Papadopulos. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

13'

Zagłębie cofnęło się teraz nieco do defensywy. Wisła rozgrywa natomiast atak pozycyjny.

1
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Obrońcy gospodarzy pewnie wybili piłkę.

9'

Teraz gra toczy się w środkowej strefie boiska. Spotkanie już się wyrównało.

7'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły Łukasz Janoszka nie zdołał oddać groźnego strzału.

5'

Gra toczy się teraz głównie na połowie Wisły Płock.

4'

Na strzał z dystansu zdecydował Michal Papadopulos. Wisłę przed stratą gola uratował słupek!

3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

20:17

Spotkanie poprowadzi Paweł Gil (Lublin).

20:17

Dwa tygodnie przerwy - tego trzeba było KGHM Zagłębiu Lubin. Ekipa Piotra Stokowca w końcu miała czas naładować akumulatory przed dalszą częścią rundy jesiennej. W piątek w Lubinie Zagłębie zmierzy się z Wisłą Płock.