Cracovia
46' Krzysztof Piątek 63' Marcin Budziński
Pogoń Szczecin
48' Jarosław Fojut 51' Adam Frączczak
1:1

Koniec spotkania.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wyszła poza boisko.

Jeszcze będzie rzut wolny dla Pogoni na połowie Cracovii.

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Cracovii.

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkował Damian Dąbrowski, a Sebastian Rudol wybił piłkę z własnego pola karnego.

Ładny strzał z dystansu Krzysztofa Piątka. Piłkę wypiąstkował Jakub Słowik.

Oba zespoły starają się atakować. Zanosi się na ciekawą końcówkę spotkania.

Kontra Cracovii zakończona strzałem Mateusza Szczepaniaka, po którym piłkę złapał bramkarz.

Sporo jakości do gry Pogoni wniósł Nadir Ciftci.

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii doszło tam do sporego zamieszania. Blisko oddania strzału był Nadir Ciftci, ale ostatecznie został przyblokowany.

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Nadir Ciftci.

Po podaniu Jakuba Wójcickiego z 12 metrów niecelnie strzelał Piątek.

Ładne zagranie Budzińskiego w pole karne Pogoni. Sebastian Steblecki nie zdołał jednak oddać strzału.

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

Pogoń cofnęła się do defensywy. Cracovia rozgrywa atak pozycyjny.

Jarosław Fojut odczuwał efekty zderzenia z Covilo z pierwszej połowy spotkania.

Pogoń. Schodzi: Jarosław Fojut. Wchodzi: Sebastian Rudol

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jarosław Fojut.

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego strzelał Tomasz Brzyski. Piłka trafiła w mur.

Sebastian Steblecki dryblował w polu karnym Pogoni. Ostatecznie stracił jednak piłkę.

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Asystował mu Kamil Drygas. Po dośrodkowaniu Drygasa celnym strzałem głową z kilku metrów popisał się Adam Frączczak.

Po dośrodkowaniu Marcina Budzińskiego z rzutu rożnego piłkę wybił Jarosław Fojut.

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Jakub Wójcicki. Wójcicki zgrał piłkę głową do wbiegającego w pole karne Piątka, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni.

Początek drugiej połowy.

Pogoń. Schodzi: Seiya Kitano. Wchodzi: Spas Delew.

Koniec pierwszej połowy.

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

Jarosław Fojut z opatrunkiem na głowie pozostał na boisku.

Miroslav Covilo nie będzie w stanie kontynuować gry. Potrzebna będzie zmiana.

Obaj zawodnicy są opatrywani na boisku.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii, po którym zderzyli się Fojut i Covilo. Gra została przerwana.

Z dystansu strzelał Damian Dąbrowski. Piłkę pewnie złapał bramkarz Pogoni.

Sam mecz jest ciekawy, ale brakuje w nim dobrych okazji strzeleckich.

Tomasz Brzyski dośrodkował piłkę w pole karne Pogoni. Została ona pewnie wybita przez obrońców Portowców.

Cracovia jest częściej na połowie Pogoni. Gospodarze mają w tej chwili optyczną przewagę.

Przed polem karnym Pogoni padł Sebastian Steblecki. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

Dobrą interwencją w defensywie popisał się Jarosław Fojut, który wybił piłkę przed własnym polem karnym.

Z 18 metrów niecelnie strzelał Rafał Murawski. To była ładna akcja Pogoni.

Cracovia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Ma jednak problem, aby przedostać się z nią w obręb pola karnego karnego Pogoni.

Wyrównało się to spotkanie. Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska.

Ostatnie minuty to jednak trochę niedokładności - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem, co utrudnia rozgrywanie drużynie Cracovii.

Zanosiło się na groźną kontrę Pogoni, lecz niedokładnie podawał Kamil Drygas.

Teraz to Cracovia śmiało atakuje i zepchnęła Pogoń do defensywy.

Po dośrodkowaniu Wójcickiego niecelnie główkował Marcin Budziński.

Tomasz Brzyski dośrodkował w pole karne Pogoni z rzutu wolnego. Ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

Pogoń od początku meczu śmiało ruszyła do ataku.

W polu karnym Cracovii Seiya Kitano dobrze przyjął sobie piłkę, ale tuż przed oddaniem strzału został powstrzymany przez jednego z obrońców gospodarzy.

Początek meczu.

Marcin Budziński to fenomen. Lider Cracovii wyłamuje się ze stereotypu piłkarza - w wolnym czasie komponuje muzykę i kręci krótkometrażowe filmy. W piątek światło dzienne ujrzała jego najnowsza produkcja, którą wprawił w osłupienie piłkarską Polskę

- To wygrany okresu przygotowawczego - mówi o Sebastianie Stebleckim trener Cracovii, Jacek Zieliński. Wychowanek Pasów długo czekał na swoją szansę, ale gdy ją otrzymał, wykorzystał ją w stu procentach.

Pasy zainaugurowały wiosnę zwycięstwem 1:0 nad Ruchem Chorzów. Duma Pomorza przed własną publicznością mierzyła się z Piastem Gliwice. To spotkanie było bardzo emocjonujące. Ostatecznie Portowcy zwyciężyli 2:1.

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

W meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia zmierzy się z Pogonią Szczecin. Obie drużyny wciąż walczą o awans do czołowej ósemki i nie mogą sobie pozwolić na wpadkę