KGHM Zagłębie Lubin
15' Arkadiusz Woźniak 30' Arkadiusz Woźniak
Śląsk Wrocław
5' Piotr Celeban 44' Kamil Biliński 54' Ostoja Stjepanović 84' Kamil Dankowski 87' Adam Kokoszka
1:1 Zakończony

Koniec spotkania.

Ciekawa końcówka meczu. Oba zespoły starają się atakować.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Błąd w defensywie jednego z zawodników Zagłębia, ale Ryota Morioka nie skorzystał z szansy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Kokoszka.

Łukasz Janoszka strzelał z dystansu. Z problemami piłkę złapał Mariusz Pawełek.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Dankowski.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

Zagłębie. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Adam Buksa.

Z 16 metrów strzelał Kamil Mazek. Dobrze w bramce spisał się Mariusz Pawełek.

Z rzutu wolnego z okoł 25 metrów strzelał Kamil Dankowski. Piłka trafiła w mur.

Nad stadionem Zagłębia rozpętała się ulewa.

Dobra okazja dla Zagłębia. Łukasza Piątka w ostatniej chwili zablokował jednak Piotr Celeban.

Z woleja z 18 metrów strzelał Arkadiusz Woźniak. Uderzenie było jednak niecelne.

Kamil Mazek wpadł w pole karne Śląska, ale Mariusz Pawełek nie dał się pokonać. To była dobra interwencja bramkarza WKS-u.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

Z 15 metrów strzelał Łukasz Piątek. To uderzenie zostało zablokowane.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ostoja Stjepanović.

Z rzutu wolnego dośrodkował Filip Starzyński. To była zbyt mocna wrzutka i piłka wyszła poza boisko.

Będzie rzut wolny dla Zagłębia i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

Lepiej w drugą połowę weszli wrocławianie. To oni są częściej przy piłce.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Sędzia doliczył jedną minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński.

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłkę złapał Mariusz Pawełek.

Rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki Śląska około 30 metrów.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę wybił Adam Kokoszka.

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Kamil Mazek.

Filip Starzyński źle dośrodkował w pole karne Śląska. Z tej akcji Zagłębia nic nie wyszło.

Będzie rzut wolny dla Zagłębia i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

Po stracie gola wrocławianie zaczęli nieco śmielej atakować.

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Napastnik Zagłębia zdecydował się na strzał z około 15 metrów. Uderzył po długim słupku, a piłka wpadła do bramki. 1:1!

Z 16 metrów niecelnie strzelał Kamil Biliński. To była dobra okazja dla WKS-u.

Śląsk cofnął się do defensywy i broni się na własnej połowie. Zagłębie nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji strzeleckiej.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie znów wybili piłkę.

Śląsk jak na razie dobrze gra w defensywie. Wrocławianie wybijają piłki po dośrodkowaniach zawodników Zagłębia.

Z dystansu strzelał Łukasz PiątekMariusz Pawełek pewnie złapał jednak piłkę.

Z ostrego kąta strzelał Kamil Biliński. Piłka przeleciała obok bramki.

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak. Zdaniem sędziego piłkarz Zagłębia chciał wymusić rzut karny.

Śląsk jest częściej przy piłce. Wrocławianie starają się ją rozgrywać na połowie Zagłębia.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

Śląsk nie cofnął się do defensywy i stara się atakować. Groźne są akcje oskrzydlające WKS-u.

Gol! Strzelił Piotr Celeban.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Zagłębia doszło do zamieszania. Z jedenastu metrów strzelał Ostoja Stjepanović, Polacek zdołał zatrzymać to uderzenie, ale przy dobitce Piotra Celebana był już bez szans.

Od pierwszych minut śmiało do ataku ruszyli zawodnicy Zagłębia. Gra toczy się na połowie Śląska.

Początek spotkania.

W sobotnim meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy KGHM Zagłębie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Klub z Lubina walczy o awans do czołowej ósemki, a wrocławianie o jak najlepsze miejsce przed podziałem na grupy

Spotkanie poprowadzi Paweł Gil (Lublin).