Warta. Schodzi: Dominik Chromiński. Wchodzi: Jan Paczyński.

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła niecelnie główkował Pawłowicz.

85'

Opatrywany był Michał Kitliński. Chwilowa przerwa w grze.

83'

Gol! Strzelił Marcin Siedlarz. Z rzutu wolnego strzelał Krzysztof Kalemba. Bramkarz Warty odbił piłkę, a tę do bramki dobił Siedlarz.

Garbarnia Kraków
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba.

Warta Poznań
78'

Zawodnicy Warty zablokowali mocny strzał Piszczka sprzed pola karnego.

1
77'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą okazję zmarnował Kamil Moskal. To powinien być gol.

1
76'

Ogar oddał strzał z ostrego kąta, niepewnie interweniował bramkarz Warty, a skończyło się rzucie rożnym.

1
75'

Po dograniu Laskowskiego niecelnie strzelał Dominik Chromiński. W drugiej połowie Warta ma lepsze sytuacje bramkowe.

1
74'

Ciarkowski został zablokowany przy strzale.

1
68'

Zmiana w Garbarni. Schodzi: Patryk Serafin. Wchodzi: Piotr Ferens .

Piotr Ferens #77
Patryk Serafin #14
68'

Zmiana w Garbarni. Schodzi: Mariusz Stokłosa. Wchodzi: Marcin Siedlarz.

Mariusz Stokłosa #32
65'

Po dograniu Łukasza Białożyta z lewej strony boiska Dominik Chromiński z najbliższej odległości nie trafił do bramki.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Serafin.

1
60'

Druga zmiana w Garbarni. Schodzi: Petar Borovicanin. Wchodzi: Norbert Piszczek.

Norbert Piszczek #20
58'

Zmiana w Garbarni. Schodzi: Łukasz Nowak. Wchodzi: Łukasz Pietras.

Łukasz Pietras #5
57'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Krzysztof Kalemba.

1
55'

Znakomita indywidualna akcja Laskowskiego, który minął kilku rywali, lecz w decydującym momencie się potknął i stracił piłkę.

51'

Z rzutu wolnego zo koło 25 metrów strzelał Krzysztof Kalemba. Bramkarz Warty obronił to uderzenie.

1
50'

Chaotyczny i wyrównany początek drugiej połowy.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Kostrubała . Piłkarz gospodarzy faulował Laskowskiego.

Karol Kostrubała #19
1
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

1
45'

Pierwsza połowa potra minutę dłużej.

43'

W doskonałej sytuacji znalazł się Serafin, który już posłał piłkę obok bramkarza Warty, lecz przed linią bramkową dogonił ją i wybił Dawid Czerniejewicz.

1
41'

Lekki chaos w środku pola. Gospodarze po stracie drugiego gola nie potrafią wrócić do swojego rytmu.

36'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Spławski oddał strzał głową - wynik meczu nie uległ zmianie. Goście domagali się jeszcze rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

35'

Zbyt mocne dośrodkowanie Laskowskiego. A zanosiło się na bardzo groźną akcję.

34'

W ostatnich minutach Warta śmiało ruszyła do ataku.

1
33'

Płaski strzał z dystansu oddał Brylewski. Uderzenie było niecelne.

30'

Gol! Strzelił Łukasz Białożyt. Z rzutu wolnego z 22 metrów uderzył Łukasz Białożyt. Cabaj nawet nie interweniował! Piłkarz Warty strzelił pięknego gola!

1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Moskal. Zawodnik gospodarzy został ukarany za faul taktyczny.

1
26'

Tym razem strzelał Kitliński. Piłka nie znalazła jednak drogi do bramki.

24'

Z dystansu strzelał Pawłowicz. Miał daleko do bramki, a piłkę spokojnie złapał Mateusz Filipowiak.

22'

Po stracie Warty na własnej połowie z dystansu mocno strzelał Serafin. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

18'

Potężny, aczkolwiek bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Michał Kitliński.

14'

Biegański mógł znaleźć się w dobrej pozycji oko w oko z Cabajem, lecz zabrakło mu zdecydowania i w ostatniej chwili dobrze interweniował Pawłowicz.

11'

Gol! Strzelił Patryk Serafin. Ładnym płaskim strzałem zza pola karnego popisał się Patryk Serafin.

1
9'

Gol! Strzelił Łukasz Spławski.

Z rzutu wolnego dośrodkował Łukasz Białożyt, w polu karnym ładnym strzałem głową pod poprzeczkę popisał się Łukasz Spławski.

1
7'

Z rzutu rożnego ładnie dośrodkował Dominik Chromiński. W polu karnym dobrze zachował się jednak Cabaj, który zdołał ją wybić.

4'

Kolejna groźna kontra gospodarzy i znów ciekawa wrzutka w pole karne. Tym razem jednak piłkę zdołał wybić Artur Marciniak.

2'

Gol! Strzelił Patryk Serafin.

Warta zaatakowała, a gospodarze wyszli z kontrą! Po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony Patryk Serafin z bliska nogą skierował piłkę do siatki.