Vineta Wolin
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Tobiasz Weintzettel nie spieszył się ze wznowieniem gry. Bramkarz Odry Opole w końcu postanowił wykopać piłkę daleko.

84'

Vineta Wolin. Schodzi: Adam Nagórski. Wchodzi: Paweł Chamera.

wchodzi Wchodzi
Paweł Chamera #3
schodzi Schodzi
80'

Chaos w środku pola, a opolanie mają coraz więcej miejsca na skontrowanie beniaminka z Pomorza Zachodniego.

76'

Vineta Wolin. Schodzi: Dawid Łodyga. Wchodzi: Paweł Szewczykowski.

Paweł Szewczykowski #14
Dawid Łodyga #13
76'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Wepa.

Tomasz Wepa #6
Odra Opole
75'

Kamil Kacperek przesadził z grą ciałem w środku pola. Tomasz Wajda przerwał grę i Odra Opole ma cenny stały fragment.

72'

Odra. Schodzi: Marcin Niemczyk. Wchodzi: Bartłomiej Kolanko.

Marcin Niemczyk #21
71'

Vineta Wolin. Schodzi: Adrian Skorb. Wchodzi: Kamil Kacperek.

Kamil Kacperek #2
Adrian Skorb #20
70'

20 minut do końca spotkania. Ostatnie ataki chaotyczne, a Vineta Wolin potrzebuje wciąż dwóch goli, by awansować.

64'

Odra. Schodzi: Łukasz Staroń. Wchodzi: Dawid Wolny.

Dawid Wolny #16
65'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Niewiada.

62'

Gol! Strzelił Dawid Jeż.

Wyrównanie w Opolu! Płaskie uderzenie wtoczyło się w narożnik bramki Odry po rękach Tobiasza Weinzettela!

Dawid Jeż #7
59'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Trznadel.

56'

Dośrodkowanie w kierunku Kajetana Pogorzelczyka. Dobrze ustawił się obrońca Odry Opole i nie pozwolił na oddanie strzału.

52'

Odra. Schodzi: Mateusz Gancarczyk. Wchodzi: Krzysztof Gancarczyk.

Krzysztof Gancarczyk #18
Mateusz Gancarczyk #9
49'

Mateusz Bodzioch zapędził się aż pod bramkę wolinian. Futbolówkę sprzątnął mu sprzed nosa Mariusz Bratkowski.

47'

Po profesorsku interweniował wślizgiem Dawid Łodyga i zatrzymał premierową szarżę Odry Opole po przerwie.

Kto wygra mecz?
Odra Opole
46'

Gra wznowiona po przerwie!

44'

Dawid Jeż huknął z dystansu. Brawurowa próba środkowego defensora bez dużych szans na powodzenie.

40'

Sytuacje podbramkowe po obu stronach boiska. Niecelnie uderzyli Łukasz Staroń i Kajetan Pogorzelczyk. Obaj powinni wykorzystać te szanse!

37'

Vineta Wolin utrzymuje się długo w posiadaniu piłki, ale Odra Opole broni i skutecznie i szczęśliwie.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Nagórski.

33'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa spotkania. Każda minuta przybliża do awansu klub z Opolszczyzny.

31'

Piłka wybita przez gospodarzy po rzucie rożnym spadła pod nogi Adriana Nagórskiego. Chaotyczne uderzenie odprowadził wzrokiem Tobiasz Weinzettel.

30'

Strzał głową Waldemara Gancarczyka. Coraz bliżej szczęścia jest piłkarz testowany w przeszłości przez Flotę Świnoujście.

27'

Adam Nagórski wybiegł sam na sam z bramkarzem i w ostatnim momencie Odrę Opole uratował wślizg defensora. Wyśmienita interwencja, a powinno być wyrównanie!

26'

Vineta Wolin zaczęła wymieniać podania i grać swoją piłkę. Nie owocuje to jednak celnymi strzałami na bramkę Tobiasza Weinzettela.

24'

Przekombinowali opolanie przed linią pola karnego. Żaden nie zdecydował się na oddanie strzału, więc skończyło się banalną stratą.

23'

Odra Opole ustawiła się spokojnie i czeka na ruch przeciwnika. Gospodarze mają już zaliczkę 3:0 w dwumeczu, więc nie muszą forsować tempa.

18'

Akcja zespołowa zespołu z wyspy Wolin. W ostatnim momencie obrońca zdjął piłkę z nogi składającego się do strzału Dawida Łodygi. Tylko korner.

16'

Marek Niewiada zaprezentował serię piruetów we własnym polu karnym. Jakoś udało się wyjść z opresji, ale zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne.

15'

Z dystansu mierzył Waldemar Gancarczyk. Piłkarz ten otworzył wynik meczu w Wolinie. Teraz do szczęścia zabrakło kilku metrów.

14'

Minuty bez sytuacji podbramkowej. Na czystą pozycję wybiegał Adrian Nagórski, ale sędzia zatrzymał jego szarżę i zasygnalizował spalonego.

11'

Dużo nieodpowiedzialnych zagrań gości w środkowej strefie boiska. Odra Opole wyczekuje na takie szanse, by przechwycić piłkę.

9'

Marcin Niemczyk strzelił bez chwili zawahania prosto w Mariusza Bratkowskiego. Tak samo jak w Wolinie wraz z upływem minut zarysowuje się przewaga Odry Opole.

7'

Robert Trznadel podłączył się do ataku na prawej stronie boiska. Tym razem Mariusz Bratkowski interweniował pewnie i dodał sobie otuchy po wcześniejszym błędzie.

5'

Gol! Strzelił Mateusz Gancarczyk.

Miejscowi kibice wiwatują, ponieważ Odra Opole wyszła na prowadzenie! Fatalnie zachował się Mariusz Bratkowski. Bramkarz Vinety Wolin odbił pod nogi Mateusza Gancarczyka piłkę po strzale głową i autor gola nie mógł zmarnować takiego prezentu.

Odra Opole
5'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Łodyga.

3'

Atak Łukasza Staronia. Natychmiast przyjezdni podwoili krycie w bocznym sektorze boiska i napastnik Odry Opole stracił futbolówkę.

2'

Zgodnie z zapowiedziami Vineta Wolin jest ustawiona wysoko i atakuje pressingiem. Nie zagroziła jednak bramce Tobiasza Weinzettela.