Trzy minuty doliczone.

87'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Ashley Young.

85'

Ibrahimović połasił się na bramkę i zdecydował się na strzał, ale wprost w bramkarza.

83'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Wayne Rooney.

81'

Zaraz na boisku pojawi się Wayne Rooney.

76'

Potężny strzał Valencii z prawej strony pola karnego, ale wyraźnie obok bramki.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Simpson. Faulowany Rashford.

Leicester City
73'

Gray zamiast strzelać od razu to zawahał się i już nie zdołał uderzyć na bramkę Diabłów.

72'

Herrera huknął jak z armaty z 20 metrów, ale też bardzo wysoko nad poprzeczką.

68'

Bardzo dobra okazja dla Lisów. Schlupp zagrał do Kinga, który niepilnowany z 13 metrów strzelił wprost w de Geę.

66'

Lingard płasko zagrał do Ibrahimovicia, którego strzał na rzut rożny wybił bramkarz Lisów.

64'

Valencia zagrał przed bramkę, gdzie Lingard uderzył nad poprzeczką.

63'

Groźnie pod bramką MU, jednak strzał Fuchsa został zablokowany.

59'

Gol! Strzelił Demarai Gray.

Ależ bomba! Gray minął Lingarda i fantastycznie uderzył z 20 metrów. De Gea był bez szans.

1
57'

Teraz Gray dryblingiem próbował sforsować defensywę MU, ale Bailly odebral mu futbolówkę.

54'

Slimani uwikłał się w drybling z dwoma rywalami i stracił piłkę.

52'

Rashford indywidualnie i stracił piłkę na linii pola karnego.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth.

49'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej połowy.

1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Demarai Gray.

46'

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Andy King.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Man Utd kapitalnie gra od momentu strzelenia pierwszej bramki.

42'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Daley Blind.

4:0! Co za koszmarna postawa Leicester! Po dośrodkowaniu Blinda z rzutu rożnego, Pogba strzałem głową z sześciu metrów zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach MU!

Manchester United
1
40'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Juan Mata.

3:0! Sprytnie rozegrany rzut rożny. Blind zagrał krótko do Maty, który podał na drugi metr, a Rashford tylko dołożył nogę!

1
37'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Jesse Lingard.

2:0! Kapitalna akcja Man Utd. Mata zagrał do Pogby, ten odegrał do Lingarda, który z pierwszej piłki zagrał do Maty. Hiszpan oddał strzał z 14 metrów nie do obrony.

1
34'

Mahrez był w polu karnym, ale został podwojony i zagrał niecelnie.

30'

Ron-Robert Zieler sparował silny strzał Pogby z 25 metrów.

29'

Sporo pewności siebie dodał ten gol piłkarzom Man Utd.

27'

Pogba pięknie podciął piłkę do Ibrahimovicia, który przyjął ją na klatkę piersiową i następnie huknął tuż nad poprzeczką!

26'

Pogba zgrał piłkę głową do Rashforda, który spróbował strzału z przewrotki. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

25'

Powinno być 2:0! Ibrahimović podał w tempo do Rashforda, który jednak źle przyjął piłkę i huknął wysoko nad poprzeczką.

22'

Gol! Strzelił Chris Smalling. Asystował mu Daley Blind.

1:0 dla MU! Po dośrodkowaniu Blinda z rzutu rożnego Smalling strzałem głową z pięciu metrów zdobył gola.

1
22'

Teraz Man Utd uspokoił grę i wymienia sporo podań w środkowej strefie.

20'

Kolejny raz niedokładnie zagrał Marc Albrighton.

19'

Kolejne niedokładne podanie Albrightona, który szukał Vardy'ego.

18'

Odpowiedź Man Utd i faul w ofensywie Ibrahimovicia.

17'

Zagotowało się w polu karnym Man Utd. Goście sprytnie rozegrali rzut rożny, a ostatecznie Huth huknął wysoko nad poprzeczką.

16'

Rozczarowany Albrighton, który otrzymał niedokładne podanie od Amarteya, a to mogła być dobra okazja do kontry.