Zakończony
Arsenal FC
90+3'

Gol! Strzelił Laurent Koscielny. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain.

Niebywałe! Arsenal wyszarpnął pełną pulę, choć to będzie ogromna kontrowersja. Po rzucie rożnym kluczowe zgranie wykonał Walcott, strzał z bliska oddał Oxlade-Chamberlain, piłka odbiła się jeszcze od rąk Koscielnego i wpadła do siatki.

90+1'

Zablokowany strzał Sancheza z ostrego kąta.

90'

Doliczone 2 minuty.

88'

Gospodarze poradzili sobie z wrzutką Bellerina z prawego skrzydła.

85'

Po kontrataku technicznie sprzed pola karnego uderzył Theo Walcott. Zabrakło niewiele.

1
83'

Arsenalowi brakuje odpowiedniego tempa. Goście praktycznie w ogóle nie dochodzą do klarownych sytuacji.

1
79'

Gospodarze szanują piłkę, ale wciąż bronią się dość spokojnie. Arsenal ma coraz mniej czasu na uniknięcie wpadki.

1
75'

Co za riposta Burnley! Michael Keane główkował z kilku metrów w poprzeczkę!

1
73'

Powinno być 1:0 dla Arsenalu! Alexis Sanchez huknął z 12 metrów minimalnie niecelnie. Piłka otarła się o słupek.

1
71'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Mohamed Elneny.

70'

Płaski strzał Walcotta z narożnika pola karnego - zupełnie nieudana próba, bo piłka minęła słupek w sporej odległości.

66'

Bezbłędnie grają w tyłach gospodarze i Arsenal nie potrafi skruszyć tego muru.

1
62'

Burnley. Schodzi: Steven Defour. Wchodzi: Scott Arfield.

60'

Po dośrodkowaniu Warda groźnie główkował Johann Berg Gudmundsson, ale Petr Cech odbił piłkę.

1
58'

Teraz spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy, jednak Michael Keane zdołał zablokować strzał Oezila.

1
57'

Tempo jest nieco szybsze niż w pierwszej połowie, ale obraz gry wciąż taki sam. Arsenal bije głową w mur.

1
53'

Fatalny strzał Iwobiego z narożnika pola karnego. Piłka poleciała na aut boczny.

1
50'

Zablokowany strzał Gudmundssona sprzed pola karnego. Po chwili z dystansu na wiwat, w trybuny uderzył Theo Walcott.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
47'

Sam Vokes zamknął centrę z prawego skrzydła, jednak skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

2
42'

Dość nudna pierwsza połowa na Turf Moor. Można chwalić gospodarzy za to jak neutralizują faworyta, ale faktem jest też, że Arsenal na razie gra słabo.

1
38'

Kapitalna okazja Burnley! Matthew Lowton dośrodkował do Vokesa, ten był pozostawiony bez krycia, ale chybił strzałem głową z kilku metrów.

1
35'

Publiczność na Turf Moor nie doświadcza wielu emocji, ale i tak bije gospodarzom brawo. Beniaminek gra bardzo uważnie i nie "pęka" przed faworytem.

1
31'

Arsenal w ataku pozycyjnym, Burnley nastawione na kontry. Sytuacji mamy jak na lekarstwo.

1
27'

Gospodarze bronią się na razie zaskakująco spokojnie, Arsenal wciąż bezbarwny w ofensywie.

1
24'

Arsene Wenger nieco zdenerwowany, na razie jego podopieczni nie potrafią zepchnąć gospodarzy do defensywy.

1
20'

Shkodran Mustafi sfaulował Vokesa i był bardzo niezadowolony z decyzji sędziego - do tego stopnia, że objął go i zademonstrował jak był trzymany.

1
17'

Płasko z ostrego kąta uderzył Theo Walcott - wyraźnie obok dalszego słupka.

1
15'

Odważnie poczynają sobie gospodarze. Mocno sprzed pola karnego uderzył teraz Jeff Hendrick, lecz posłał piłkę obok słupka.

1
11'

Z narożnika pola karnego próbował uderzać Mesut Oezil, zamortyzował to jednak Michael Keane i Tom Heaton złapał piłkę.

1
9'

Spokojny i dość wyrównany początek na Turf Moor, tempo nie jest na razie zbyt szybkie.

1
6'

Odpowiedź Burnley: Sam Vokes uciekł środkowym obrońcom, jednak chybił płaskim strzałem, poza tym i tak był na minimalnym spalonym. Chorągiewka sędziego asystenta powędrowała w górę.

1
5'

Teraz już groźniejsze uderzenie Sancheza i po rykoszecie piłka nieznacznie minęła słupek.

1
2'

Alex Iwobi dopadł do piłki przed polem karnym i oddał natychmiastowy strzał, ale fatalnie spudłował.