Marcos Rojo podał w polu karnym do Ibrahimovicia, ten jednak nie zdołał uderzyć, bo przeszkodził mu David Luiz.

90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Willian podał w polu karnym do Mosesa, ale strzał Nigeryjczyka zablokował Daley Blind.

85'

Chelsea gra bardzo spokojnie, a goście często ratują się faulami.

81'

Teraz dobry strzał z ostrego kąta oddał Zlatan Ibrahimović i Thibaut Courtois zmuszony do ogromnego wysiłku.

2
2
79'

Tempo spadło, goście próbują strzelić chociaż gola honorowego, ale są bezradni w ofensywie.

78'

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

78'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

75'

Żółtą kartkę za faul na Maticiu otrzymał Paul Pogba.

Manchester United
74'

Swojej bramki szuka też Diego Costa, ale jego płaski strzał z ostrego kąta był zbyt lekki i David de Gea złapał piłkę.

2
73'

Zlatan Ibrahimović zamknął akcję oskrzydlającą, jednak uderzył niecelnie, bo do końca przeszkadzał mu Gary Cahill.

72'

Z dystansu obok słupka uderzył Paul Pogba.

70'

Gol! Strzelił N'Golo Kante. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Manchester United na kolanach! Pedro podał do Kante, a ten ośmieszył Smallinga i pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z De Geą. Francuz z takich finezyjnych akcji dotąd nie słynął.

67'

Po dośrodkowaniu Maty z rzutu wolnego wysoko nad bramką główkował Marcos Rojo.

66'

Żółtą kartkę za faul na Pogbie otrzymał Marcos Alonso.

62'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Nemanja Matić.

Teraz jest już chyba po meczu! Matić zagrał prostopadle do Hazarda, a ten bez trudu wypracował sobie pozycję w polu karnym i nie dał szans De Gei strzałem przy słupku.

61'

Teraz duża przewaga Manchesteru United, Chelsea ma sporo pracy w tyłach.

58'

Niezły, soczysty strzał z dystansu Lingarda, ale Thibaut Courtois był na posterunku.

2
2
56'

Groźny kontratak Chelsea, ale Chris Smalling zablokował strzał Hazarda z 16 metrów.

52'

Man Utd. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Marcos Rojo.

51'

Eric Bailly leży na boisku, konieczna będzie zmiana.

49'

Z 20 metrów w trybuny uderzył Pedro Rodriguez.

48'

Diego Costa trafił do siatki po tym jak przejął piłkę po strzale Kante. Był jednak na kilkumetrowym spalonym. Sędziowie nie mogli uznać tego gola.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Man Utd. Schodzi: Marouane Fellaini. Wchodzi: Juan Mata.

45+3'

Eric Bailly rozpaczliwie zablokował strzał Costy z ostrego kąta. To mogło być 3:0.

1
45+1'

Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Antonio Valencia, w polu karnym Chelsea zrobiło się gorąco, ale zagrożenie oddalił Cesar Azpilicueta.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
44'

Zablokowany potężny strzał z dystansu Herrery.

1
42'

Niedokładne prostopadłe podanie Pedro do Costy. Napastnika Chelsea przyblokował Chris Smalling i piłkę złapał David de Gea.

2
1
41'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Fellainim otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
37'

Victor Moses oddalił zagrożenie po mocnej centrze Valencii z prawego skrzydła.

36'

Zasępiony Jose Mourinho. Na razie jego zespół nie jest w stanie poważniej zagrozić The Blues.

33'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Hazarda z rzutu wolnego i piłkę wybiła obrona MU.

29'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał Eric Bailly.

1
28'

Wreszcie dobra akcja gości. Thibaut Courtois odbił piłkę po uderzeniu Herrery z 25 metrów, a po chwili poradził też sobie z poprawką Lingarda z ostrego kąta.

2
2
27'

Znów kocioł w polu karnym MU! Costa nie zdołał jednak zamknąć strzałem dośrodkowania Hazarda.

26'

David de Gea nogą przeciął płaską centrę Pedro spod końcowej linii. Niesamowicie naładowana jest dziś Chelsea.

25'

Za nami 25 minut - znakomitych w wykonaniu Chelsea i bardzo słabych jeśli chodzi o Czerwone Diabły.

21'

Gol! Strzelił Gary Cahill.

2:0 dla Chelsea! Po dośrodkowaniu Hazarda z rzutu rożnego goście nie potrafili wybić piłki z pola karnego, po rykoszecie spadła ona pod nogi Cahilla i ten potężnym strzałem z kilku metrów umieścił ją w siatce. Na linii stał jeszcze Blind, ale nic nie poradził.

2
1
19'

Z rzutu rożnego dośrodkował Daley Blind, bardzo anemiczny strzał głową oddał Paul Pogba i piłkę złapał Thibaut Courtois.

1
1
17'

Świetna akcja Chelsea, ale Diego Costa podał w polu karnym za plecy Pedro i zabrakło strzału.

14'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego, Pedro Rodriguez podał na 16. metr do Hazarda i ten strzelił tuż obok słupka.

13'

Chelsea gra teraz bardzo spokojnie i wymienia podania na połowie przeciwnika.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez.

8'

Zlatan Ibrahimović zamknął akcję oskrzydlającą, ale musiał główkować zza pleców Azpilicuety i piłka poleciała nad poprzeczką.

7'

Czerwone Diabły starają się szybko odrobić straty, ale Chelsea uważna w tyłach.

4'

Niepewnie we własnym polu karnym interweniował Eric Bailly, ale David de Gea uprzedził w polu karnym Pedro.

1'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Marcos Alonso.

Chelsea prowadzi po zaledwie 30 sekundach! Po zagraniu z głębi pola Alonso, Pedro wykorzystał totalną dezorganizację w szeregach obronnych MU, minął De Geę i trafił do pustej bramki.