Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Divock Origi.

Zbyt lekki strzał Coutinho i piłka w rękach Fostera.

84'

Świetna interwencja Fostera po strzale Firmino z kilku metrów!

81'

Gol! Strzelił Gareth McAuley.

Gol dla WBA! Pierwszy celny strzał i od bramku bramka. Po rzucie rożnym piłka przypadkowo znalazła się pod nogami McAuleya i ten z czterech metrów zdobył gola.

West Bromwich Albion
77'

W ostatnich minutach niezbyt ciekawy pojedynek na Anfield.

74'

Strzał Morrisona, ale niecelny. Goście wciąż bez celnego uderzenia.

73'

Juergen Klopp oczekuje kolejnych bramek od swojej drużyny.

70'

Szansa dla WBA po rzucie rożnym. Dużo miejsca na dziesiątym metrze miał Chadli, ale chybił celu. To pierwsza próba gości.

67'

Kolejny strzał Cana - tym razem wyraźnie nad poprzeczką.

66'

Ale kontra LFC! Coutinho wyłożył piłkę Canowi, ale jego strzał został zablokowany.

65'

WBA. Schodzi: James McClean. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

62'

Techniczny strzał Emre Cana z 20 metrów, ale wyraźnie nad poprzeczką.

60'

Chadli z niepowodzeniem dryblował przed polem karnym LFC.

58'

To powinno być 3:0! Piękna interwencja Fostera, który zatrzymał strzał Lovrena z siedmiu metrów. Dośrodkowywał Coutinho.

57'

Akcja w trójkącie: Coutinho, Mane i Firmino, ale strzał tego ostatniego obronił Foster.

56'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Milnera z rzutu wolnego.

54'

Podsumowanie gry WBA. Goście mieli rzut wolny na własnej połowie, obrońcy przesunęli się pod bramkę Liverpoolu, a stały fragment gry wykonał bramkarz. Bez powodzenia.

51'

WBA. Schodzi: Matt Phillips. Wchodzi: James Morrison.

50'

Płaskie dośrodkowanie Clyne'a przed bramkę WBA, ale tutaj byli tylko zawodnicy The Baggies.

47'

Coutinho znów był w dobrej sytuacji, ale tym razem został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

WBA. Schodzi: Claudio Yacob. Wchodzi: Chris Brunt.

45'

Minuta doliczona.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Claudio Yacob.

41'

W tym momencie Liverpool jest liderem Premier League.

38'

Trudna sytuacja WBA. W takiej formie, to oni nie strzelą żadnej bramki, a stracą kolejne.

35'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

2:0! Coutinho "nawinął" na zamach dwóch obrońców, a następnie z ośmiu metrów płaskim strzałem tuż przy słupku zdobył bramkę.

33'

Płaskie dośrodkowanie Milnera łapie Ben Foster.

32'

Kontra Liverpoolu po stracie piłki przez Yacoba. Zakończył ją niecelnym strzałem Lallany z 16 metrów.

30'

Uspokoiło się tempo meczu. Liverpool ma to czego chciał, a WBA nie do końca ma argumenty do zaskoczenia rywali.

27'

Niezły drybling Clyne'a, a następnie centra na piąty metr, ale Can nie sięgnął futbolówki.

24'

Milner zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki i chwilę później zebrał burę od Coutinho.

21'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino.

1:0 dla LFC! Can zagrał na lewo skrzydło do Firmino, który podciął piłkę na szósty metr, gdzie Mane precyzyjnym strzałem zdobył bramkę.

19'

Kilka dni temu Liverpool zremisował przed własną publicznością z Manchesterem United. Teraz rywal jest słabszy, ale już widać, że to nie będzie łatwy wieczór dla The Reds.

16'

Dośrodkowanie Milnera, ale piłka została wybita.

14'

Dobra kontra w wykonaniu WBA, ale w ostatniej chwili Phillps źle zagrał do Rondona.

12'

Pierwsze minuty przypominają dzisiejszy mecz Arsenalu z Middlesbrough, kiedy Kanonierzy w początkowej fazie zepchnęli rywali do głębokiej defensywy.

9'

Firmino przepychał się z Olssonem, ale faulował i nici z kontry The Reds.

6'

WBA już się głęboko cofnęło pod własne pole karne. Liverpool na razie nie forsuje tempa.

3'

Mane upadł w polu karnym WBA, ale sędzia chwilę później pokazał, że to gracz LFC faulował.