Pochopny strzał z dystansu Fernandinho i wyraźne pudło.

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

89'

Zablokowany strzał Sterlinga sprzed pola karnego.

88'

Goście już tylko bronią remisu i momentami rozpaczliwie wybijają piłkę z własnego pola karnego.

84'

Teraz Obywatele byli blisko! Z ostrego kąta nieznacznie chybił Sergio Aguero.

82'

Gospodarze atakują, ale z ich przewagi niewiele wynika.

78'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Vincent Kompany. Wchodzi: Jesus Navas.

77'

Po dośrodkowaniu Sterlinga z prawego skrzydła nad poprzeczką uderzył głową Sergio Aguero.

75'

Teraz do sporego wysiłku zmuszony Claudio Bravo, którego zatrudnił mocnym uderzeniem z 16 metrów Charlie Austin.

72'

Z ostrego kąta mocno uderzył David Silva, ale wprost w Forstera.

69'

Groźny płaski strzał z kilkunastu metrów oddał Ilkay Gundogan i gości uratowała znakomita interwencja Forstera!

1
64'

Bramka wyrównująca nieco obudziła gospodarzy, jednak wciąż mają kłopoty ze stwarzaniem sytuacji.

62'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Virgil van Dijk.

59'

Żółtą kartkę za faul na Austinie otrzymał Sergio Aguero.

Manchester City
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vincent Kompany.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Leroy Sane.

Remis! Sane dośrodkował z boku pola karnego na 7. metr, tam Iheanacho wyprzedził Van Dijka i pewnie trafił do siatki.

53'

Dobra centra Sterlinga, próbowali to zamykać Sergio Aguero i Leroy Sane, ale żaden nie sięgnął piłki.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

50'

Żółtą kartkę za faul na Austinie otrzymał Aleksandar Kolarov.

49'

Leroy Sane wpadł z piłką w pole karne, ale nie oddał strzału, bo szczelnie kryło go dwóch rywali.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

"Rogalem" z narożnika pola karnego uderzył Raheem Sterling, ale zabrakło precyzji i piłka poleciała wyraźnie obok słupka.

44'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Jordy Clasie.

41'

W grze gospodarzy nie klei się kompletnie nic. Widać, że to nie jest rozpędzony Manchester City z początku sezonu.

38'

Płasko z dystansu uderzył Ilkay Gundogan - wyraźnie obok słupka.

36'

Nathan Redmond szukał pozycji do strzału w polu karnym, ale nie dał rady minąć dwóch rywali.

32'

1:1? Nie! Stones wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu wolnego, ale arbiter nie uznał gola, odgwizdując spalonego Aguero. Kontrowersyjna sytuacja.

1
1
30'

Gospodarze skonsternowani, próbują prowadzić atak pozycyjny, ale dotąd wychodzi im niewiele.

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nathan Redmond.

0:1! Po koszmarnym błędzie Stonesa piłkę przejął Redmond, minął Bravo i z ostrego kąta trafił do pustej bramki.

1
2
24'

Kevin De Bruyne źle rozwiązał kontrę gospodarzy. Powinien strzelać sprzed pola karnego, zamiast tego próbował podawać i został zablokowany.

22'

Na razie Southampton gra bardzo solidnie i neutralizuje wszelkie atuty Man City.

18'

Dusan Tadić zdecydował się na uderzenie z narożnika pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Claudio Bravo.

15'

Teraz Raheem Sterling nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu Fernandinho.

14'

Niezła akcja Obywateli, ale Jose Fonte przytomnie zablokował dośrodkowanie De Bruyne z lewego skrzydła.

10'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Davisa z rzutu rożnego.

8'

Dość spokojny początek, gospodarze nie mogą wypracować przewagi, bo rywal umiejętnie wybija ich z uderzenia.