Premier League: 10. kolejka
29 paź 2016 16:00
90+5'

Kolejne protesty zawodników Man Utd: piłka trafiła w rękę piłkarza Burnley, ale była ona przy ciele.

90+3'

Fantastyczna okazja dla Rooneya po podaniu z rzutu wolnego z 15 metrów uderzył nad poprzeczką.

90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dean Marney.

Burnley FC
90'

Pięć minut doliczonych. Zaczynamy "Fergie time".

88'

Kotłuje się pod bramką Burnley. Teraz strzelił Luke Shaw - tuż obok słupka.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

Manchester United
1
81'

Próba dwójkowej akcji Rashforda z Ibrahimoviciem, ale bez powodzenia.

78'

Mimo że to gospodarze grają w osłabieniu, to jednak nadal dominuje Man Utd.

75'

Kolejny kurs asystenta z ławki rezerwowych do Mourinho. Kilka szybkich uwag i sprint z powrotem na poziom murawy.

73'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

73'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Wayne Rooney.

72'

Telewizyjne powtórki nie pozostawiają złudzeń: to był rzut karny dla Man Utd.

71'

Darmian drugi raz upada w polu karnym rywala, ale Mark Clattenburg dzisiaj nie ma zamiaru wskazać na "wapno".

70'

Jak trwoga to do... Rooneya. Anglik za chwilę pojawi się na murawie.

68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ander Herrera. Teraz narobiło się... Dwa spóźnione wślizgi, dwie żółte kartki i Herrera idzie pod prysznic.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Flanagan.

66'

Poczta wróciła na Old Trafford. Mourinho przekazał karteczkę swojemu asystentowi, który zaniósł ją na ławkę rezerwowych.

64'

Mata przed pole karne, gdzie strzał Lingarda został zablokowany.

61'

Coś niewiarygodnego! Heaton niczym bramkarz z piłki ręcznej zatrzymał teraz bombę Ibrahimovicia.

61'

Bramka wisi w powietrzu. Trudno uwierzyć, żeby do końca meczu przy takiej nawałnicy goście zachowali czyste konto.

59'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Ashley Barnes.

57'

Po strzale Pogby piłka trafiła w rękę zawodnika Burnley. Była ona jednak przy ciele i nie ma mowy o "jedenastce".

55'

Jak natchniony broni Heaton! "Ibra" podał do Maty, który z ośmiu metrów nie pokonał bramkarza Burnley. Po chwili dobitka Lingarda padła łupem reprezentanta Anglii.

51'

Teraz Ibrahimović upadł przed polem karnym Burnley. Był faul, ale nie widział go Clattenburg.

48'

Tymczasem Jose Mourinho musiał zostać wyrzucony na trybuny w przerwie. Widocznie wściekł się na sędziego za to, że jego zdaniem nie podyktował "jedenastki" za faul na Damianie.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Darmian upadł w polu karnym rywali. Czy faulował go Flanagan? Sędzia uznał, że nie.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Potężny strzał Pogby z dystansu, ale wprost w bramkarza, który wybił piłkę na korner.

44'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Stephen Ward. Wchodzi: Jon Flanagan.

42'

Dobra centra Rashforda na trzeci metr, jednak nikt nie przeciął dośrodkowania.

40'

Man Utd atakuje, ale nie widać jakiegoś większego pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

38'

Zupełnie nieudany strzał Pogby z 20 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

35'

Całkiem niezła sytuacja gości, ale niepilnowany na 15 metrze Dean Marney strzelił wprost w bramkarza MU.

34'

Rashford wpadł w pole karne Burnley i podał... wprost w zawodnika rywali.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

31'

Swoją drogą, Jose Mourinho nie mógł cieszyć się z gola w pierwszych 20. minutach w żadnym meczu w Premier League jako menedżer Man Utd.

29'

Centra Pogby w kierunku Ibrahimovicia, ale pierwszy do piłki dopadł Heaton.

27'

Rzut wolny dla Burnley FC, ale Pogba faulowany we własnym polu karnym.

24'

Kolejna interwencja Heatona, który sparował silny strzał Maty z 15 metrów. Korner dla MU.

23'

Pierwszy strzał gości. Sprzed pola karnego przymierzył Vokes. Uderzenie było silne, ale przeleciało obok słupka.

22'

Ibrahimović przed polem karnym rywali, ale odskoczyła mu piłka.

18'

Beniaminek kiedy odzyska piłkę, to od razu próbuje długim podaniem uruchomić swoich napastników.

15'

81 procent posiadania piłki ma Manchester United. Przygniatająca przewaga gospodarzy.

12'

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Man Utd i pewna interwencja de Gei.

10'

Bardzo dużo podań wymieniają gospodarze, ale teraz Rasfhord zagrał niecelnie.

9'

Przewaga Man Utd od pierwszych minut spotkania.

6'

Ibrahimović do Rashforda, ten wycofał piłkę na jedenasty metr, ale płaski strzał Maty złapał Heaton.

2'

I już pierwsza okazja dla Man Utd. Sprzed pola karnego strzelał Ibrahimović, ale za słabo, żeby pokonać Heatona.