Nemanja Matić zostawił piłkę w polu karnym Willianowi, ale Brazylijczyk uderzył nieczysto i Fraser Forster nie musiał interweniować.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Michy Batshuayi ruszył do piłki dośrodkowanej z lewego skrzydła, ale nie zdołał oddać strzału.

89'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

84'

Charlie Austin trafił do siatki, ale był na minimalnym spalonym i sędzia nie uznał gola.

84'

Potężna bomba Mosesa z 17 metrów i gospodarzy uratowała efektowna parada Forstera.

80'

Święci w ataku pozycyjnym, wymieniają sporo podań, ale nic z tego nie wynika.

78'
ZMIANA
78'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

76'

David Luiz nie najlepiej przeciął dośrodkowanie i piłka wyszła na rzut rożny, odbijając się jeszcze od zewnętrznej części poprzeczki.

75'

Przerwa w grze, Pedro Rodriguez ucierpiał w starciu z Davisem.

71'

Niepewna interwencja Forstera po płaskim uderzeniu Hazarda, swojego bramkarza zaasekurował jednak Jose Fonte.

69'

Po dośrodkowaniu Bertranda spod końcowej linii, zza pleców Cahilla główkował Charlie Austin. Nad poprzeczką.

67'

Bezradni są gospodarze, w kluczowych momentach brakuje im dokładności pod polem karnym Chelsea.

63'

Powinno być 0:3! Fraser Forster "wypluł" piłkę przed siebie po strzale Mosesa sprzed pola karnego, ale ani Diego Costa, ani Pedro Rodriguez nie potrafili tego prezentu wykorzystać.

60'

W pole karne Chelsea centrował Steven Davis, ale zagrożenie oddalił David Luiz. Londyńska obrona gra dziś perfekcyjnie.

58'

Teraz Diego Costa zamknął centrę Hazarda z prawego skrzydła, miał jednak trudną pozycję i chybił celu.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa.

0:2! Genialny strzał Costy! Snajper Chelsea z łatwością wypracował sobie pozycję przed polem karnym i pięknym "rogalem" nie dał szans Forsterowi.

53'

Pochopny płaski strzał z dystansu oddał Marcos Alonso i fatalnie spudłował.

49'

Byłoby 0:2, gdyby nie fenomenalna interwencja Jose Fonte, który przeciął płaską centrę Alonso na 5. metr do Hazarda.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Podobnie jak przed przerwą, mecz jest bardzo otwarty i oglądamy akcje z obu stron.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Zablokowany strzał z dystansu Romeu.

41'

Nemanja Matić odzyskał piłkę na połowie Świętych, znakomicie zagrał do Costy, ale strzał reprezentanta Hiszpanii w sytuacji sam na sam zdołał obronić Fraser Forster. To mogło być 0:2.

38'

Eden Hazard świetnie wypracował sobie pozycję na 18. metrze, ale strzelił za blisko środka bramki i Fraser Forster złapał piłkę.

37'

Chelsea zniwelowała przewagę w polu gospodarzy i teraz sama prowadzi atak pozycyjny.

33'

Po kontrataku strzał z narożnika pola karnego oddał Victor Moses - piłka zrykoszetowała i minęła spojenie słupka z poprzeczką.

32'

Chelsea próbuje teraz atakować gospodarzy wyżej, przez co ci mają bardzo mało swobody w rozegraniu.

29'

Kąśliwy strzał Tadicia z rzutu wolnego z 30 metrów, jednak Thibaut Courtois odbił piłkę.

27'

Chelsea oddaje pole Świętym, ale póki co w ogóle nie popełnia błędów w tyłach.

24'

Charlie Austin oddał celny strzał sprzed pola karnego, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

21'

Po dośrodkowaniu Davisa z lewej strony boiska niecelnie główkował Jose Fonte, którego do końca naciskał jeden z obrońców Chelsea. Czujnie w tyłach grają londyńczycy.

16'

Cesar Azpilicueta zablokował dośrodkowanie Davisa z lewego skrzydła.

14'

Z rzutu wolnego dośrodkował Steven Davis, do piłki doszedł w polu karnym Charlie Austin, wydawało się, że pozycja jest świetna, ale były napastnik Queens Park Rangers główkował daleko obok słupka.

12'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Trzeba przyznać, że bramka dla Chelsea nie zbiła ich z tropu.

8'

Nathan Redmond szukał pozycji w polu karnym, ale obrońcy Chelsea nie pozwolili mu oddać strzału. Bardzo otwarte spotkanie.

6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Victor Moses.

1:0 dla Chelsea! Moses podał w tempo do Hazarda, wydawało się, że Belg będzie dośrodkowywał, tymczasem zwiódł obrońcę i pokonał Forstera uderzeniem z ostrego kąta między jego nogami.

5'

Z dystansu niegroźnie, nad bramką uderzył Oriol Romeu.

4'

Odpowiedź gospodarzy: Dusan Tadić próbował strzelać z 17 metrów, zablokował go jednak Nemanja Matić.

2'

Eden Hazard dośrodkował z prawej strony pola karnego do Costy, ten miał jednak na plecach Cuco Martinę i uderzył bardzo lekko. Piłka w rękach Forstera.