Zagłębie ma chrapkę na jeszcze jedną bramkę.

Niecelny strzał Rakowskiego z około 25 metrów.

84'

Udana interwencja Polacka na własnym przedpolu.

81'

Gol! Strzelił Maciej Dąbrowski.

3:0! Korner dla Zagłębia i Woźniak dośrodkował w pole karne. Papadopulos zgrał futbolówkę do środka, tam źle interweniował jeden z graczy gości i piłka spadła pod nogi Dąbrowskiego, który z ośmiu metrów zdobył gola.

1
1
1
78'

Na zwycięzcę tego dwumeczu w II rundzie czeka Partizan Belgrad.

75'

Kiepskie dośrodkowanie Baldziiyskiego z rzutu wolnego i piłka została wybita.

74'

Bardzo dobra interwencja Macieja Dąbrowskiego, który zażegnał niebezpieczeństwo.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Abud.

Omar Abud #5
70'

Woźniak dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego i Janoszka z pięciu metrów uderzył tuż nad poprzeczką.

70'

Krzysztof Piątek wpadł w pole karne, ale z ostrego kąta nie zdołał pokonać bramkarza rywala.

67'

Sławija. Schodzi: Ivaylo Dimitrov. Wchodzi: Martin  Stankev.

wchodzi Wchodzi
Emil Stankev #16
schodzi Schodzi
Ivaylo Dimitrov #11
64'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Asystował mu Łukasz Janoszka.

2:0! Janoszka zgrał futbolówkę na piąty metr do Łukasza Piątka, który mocnym strzałem pod poprzeczką zdobył gola.

63'

Przyblokowany strzał Janoszki i bramkarz nie musiał interweniować.

61'
61'

Ładna indywidualna akcja Cotry, który minął dwóch rywali, a następnie uderzył obok słupka z 20 metrów.

60'

Korner dla Zagłębia, ale nie było większego zagrożenia pod bramką Sławiji.

58'

Kąśliwe dośrodkowanie Dimitrova i Polacek przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

56'

Strzał Woźniaka z 25 metrów zostało przyblokowane. Korner dla miejscowych.

55'

Todorovski zbyt długo czekał z podaniem i miał do niego pretensje Piotr Stokowiec.

54'

Prostopadłe podanie Vlasko nie trafiło do żadnego gracza Miedziowych.

52'

Zupełnie niepotrzebny strzał Vlasko z 30 metrów daleko od bramki drużyny z Sofii.

51'

Trzy dośrodkowania w pole karne Sławiji. W najlepszej z nich Krzysztof Piątek źle uderzył na piątym metrze.

50'

Jan Vlasko dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego i żaden gracz Zagłębia nie doszedł do niej.

49'

Dobry pomysł Woźniaka, ale przesadził z siłą i Łukasz Janoszka nie mógł dojść do piłki.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Sławija. Schodzi: Yanis Karabelyov. Wchodzi: Georgi Yomov.

Georgi Yomov #17
Yanis Karabelyov #9
44'

Lekki strzał z dystansu Woźniaka i Mario Kirev bez problemu złapał piłkę.

43'

Zagłębie krótko rozegrało rzut rożny i ostatecznie Krzysztof Piątek został złapany na spalonym.

40'

Martin Polacek dość dziwnie interweniował na piątym metrze, ale ostatecznie skutecznie.

37'

Próba kontry w wykonaniu Sławiji, jednak Maciej Dąbrowski dobrze się ustawił i skasował akcję przeciwnika.

35'

Teraz Sławija dłużej utrzymuje sie przy piłce, jednak nie potrafi dojść do pola karnego Zagłębia.

32'

Borislav Baldziiyski oddał niecelny strzał z 20 metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

31'

Teraz Vlasko źle dośrodkował w kierunku Krzysztofa Piątka.

30'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Todorovskiego i piłkę złapał bramkarz.

Zagłębie awansuje do II rundy?
29'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia i futbolówka została wybita.

27'

Velkov faulował w środkowej strefie boiska i sędzia pogroził palcem graczowi gości.

25'

Zagłębie nadal przeważa i prezentuje się dokładnie tak jak w Bułgarii. Wówczas problemy zaczęły się w drugiej połowie.

22'

Odpowiedź Sławiji i do strzału głową doszedł Bozhidar Vasev. Uderzył jednak nad poprzeczką.

20'

Gol! Strzelił Lubomir Guldan. Asystował mu Jan Vlasko.

1:0! Po dośrodkowaniu Vlasko z rzutu wolnego Lubomir Guldan był niepilnowany na ósmym metrze i strzałem głową zdobył gola!

18'

Fatalny przerzut Łukasza Piątka i piłka wyszła poza plac gry.

15'

Brzydki faul na Woźniaku, jednak bez kartki.

14'

Ależ okazja dla Miedziowych! Po strzale Łukasza Piątka piłkę na korner sparował golkiper rywali.

12'

Krzysztof Piątek próbował przelobować bramkarza. Uderzył jednak za słabo, żeby zdobyć bramkę.

9'

Serderov urwał się Guldanowi, ale ten ostatecznie zdołał zablokować uderzenie napastnika Sławiji.

7'

Zagłębie zaczyna przeważać, ale wciąż bez strzału.

4'

Kontra Zagłębia, Vlasko nie był jednak dostatecznie szybki i jeden z piłkarzy gości zabrał mu piłkę.