Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Michy Batshuayi.

90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

3:0! Po kontrataku strzał z kilkunastu metrów oddał Pedro, piłka odbiła się od Cooka, całkowicie zmieniła kierunek i Boruc znów nie miał szans.

6
2
90+3'

Z dystansu niegroźnie uderzył Harry Arter i piłka w rękach Courtoisa.

3
90'

Doliczone 3 minuty.

3
89'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Ola Aina.

88'

Londyńczycy bardzo spokojnie wymieniają podania, Wiśnie bezradne.

1
3
84'

Victor Moses powinien dośrodkowywać z boku pola karnego, ale zamiast tego oddał bardzo niecelny strzał.

1
83'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Nathaniel Chalobah.

80'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Jack Wilshere.

1
77'
ZMIANA

AFC Bournemouth. Schodzi: Brad Smith. Wchodzi: Jordon Ibe.

75'

Eden Hazard odpalił "petardę" w polu karnym, ale o ile pozycję wypracował sobie łatwo, to wykończenie było już bardzo nieudane. Piłka poszybowała w trybuny.

4
73'

Teraz mogło być 2:1, ale Thibaut Courtois wygrał pojedynek sam na sam z Afobe!

1
72'

Eden Hazard i Pedro Rodriguez wyprowadzili groźną kontrę, ale trochę się pogubili i zabrakło strzału.

1
69'

Wielkie protesty Hazarda po tym jak jego strzał ręką w polu karnym zablokował jeden z rywali. Była ona jednak przy ciele i dlatego sędzia nie wskazał na "wapno". To słuszna decyzja.

1
66'
ZMIANA

AFC Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Benik Afobe.

66'
ZMIANA

AFC Bournemouth. Schodzi: Andrew Surman. Wchodzi: Junior Stanislas.

66'

Kąśliwy płaski strzał z dystansu oddał Pedro Rodriguez, ale piłka minęła słupek.

1
64'

Można się zastanawiać na co czeka Eddie Howe. Jego podopieczni są bezradni, wyglądają jakby czekali na kolejne gole dla Chelsea, tymczasem szkoleniowiec w ogóle nie dokonuje zmian.

1
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Rodriguez.

59'

Sprzed pola karnego tuż obok słupka strzelił Victor Moses.

2
58'

Hazard podał do Williana, ten oddał bardzo mocny strzał z ostrego kąta i gości uratowała instynktowna interwencja Boruca! Pokazał teraz Polak sporą klasę.

3
55'

Artur Boruc złapał piłkę po płaskiej centrze Williana z prawego skrzydła.

3
1
53'

Eden Hazard miał bardzo dogodną pozycję w polu karnym, ale kompletnie nie wyszedł mu strzał z ostrego kąta. Wyraźne pudło.

4
51'

Po dośrodkowaniu Williana Marcos Alonso skiksował przy próbie strzału z 14 metrów.

1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard.

2:0! Hazard zmylił Boruca i pokonał go płaskim uderzeniem w lewy róg.

4
2
49'

Rzut karny dla Chelsea! Hazard sfaulowany przez Francisa.

4
46'

Początek drugiej połowy.

4
45+1'

Z rzutu wolnego z 22 metrów w mur obrońców uderzył Adam Smith.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
44'

Chelsea nie forsuje tempa, ale nie musi, bo goście nie znajdują sposobu, by zepchnąć ją do defensywy.

2
41'

Ostra płaska centra Williana z prawego skrzydła, jednak nikt jej nie zamknął.

3
37'

Steve Cook zamknął centrę z rzutu wolnego, ale główkował ze sporej odległości, w dodatku wyraźnie obok słupka.

2
36'

Z rzutu wolnego z 20 metrów tuż nad poprzeczką uderzył Cesc Fabregas.

2
35'

Chelsea znów gra szybciej i goście są w sporych opałach.

3
31'

Po fatalnej interwencji Maticia we własnym polu karnym strzał z woleja oddał Jack Wilshere i na szczęście dla gospodarzy został on w ostatniej chwili zablokowany.

3
29'

King wrócił pod własne pole karne i "zdjął" piłkę z nogi Fabregasowi na 20. metrze. Hiszpan mógłby oddać bardzo groźny strzał.

3
27'

Dobra okazja Wiśni! Jack Wilshere znalazł trochę miejsca w polu karnym, ale jego płaski strzał z ostrego kąta obronił Thibaut Courtois.

4
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Cesc Fabregas.

Chelsea podkręciła tempo, wymieniła kilka szybkich podań i prowadzi! Fabregas zagrał krótko do Pedro, a ten pokonał Boruca pięknym technicznym strzałem z 16 metrów. Polak bez szans.

21'

Pedro Rodriguez zdecydował się na techniczne uderzenie z narożnika pola karnego. Borucowi widok zasłaniał obrońca, ale Polak nie musiał interweniować, bo piłka minęła dalszy słupek.

2
19'

Eden Hazard podał prostopadle do Mosesa, ale dośrodkowanie Nigeryjczyka zablokował obrońca.

2
16'

Kapitalna interwencja Azpilicuety, który uprzedził na 7. metrze Kinga. Ten miałby stuprocentową okazję na gola.

2
15'

Płasko z dystansu uderzył Eden Hazard, ale zabrakło mocy i Artur Boruc interweniował bardzo pewnie.

3
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Wilshere.

AFC Bournemouth
3
2
11'

Marcos Alonso przeciął dośrodkowanie Francisa z rzutu wolnego z narożnika boiska.