Premier League: 18. kolejka
26 gru 2016 18:15
90+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Curtis Davies. 3:0! Indywidualna akcja Sterlinga, płaskie dośrodkowanie na trzeci metr i pechowa interwencja Daviesa.

12
90+2'

Gospodarze nie kwapią się już do pressingu.

3
1
90'

Trzy minuty doliczone.

2
87'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fernando.

84'

Dwójkowa akcja w polu karnym Hull City, jednak Silva otrzymał niedokładne podanie.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Mason.

2
2
79'

Hull City. Schodzi: Sam Clucas. Wchodzi: Adama Diomande.

78'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu David Silva. 2:0! De Bruyne do Silvy, który wystawił piłkę jak na tacy do Iheanacho, który tylko dołożył nogę na czwarty metrze.

75'

Przyblokowane dośrodkowanie Silvy i korner dla gości.

2
72'

Gol! Strzelił Yaya Toure. 1:0 dla Man City! Iworyjczyk zmylił bramkarza i zdobył bramkę pewnym strzałem.

Manchester City
12
72'

Robertson fauluje Sterlinga we własnym polu karnym!

4
70'

Kelechi Iheanacho oddał celny strzał z kilku metrów, ale był naciskany i dlatego jego siła była zbyt mała, żeby zaskoczyć bramkarza.

67'

Silny strzał De Bruyne z 14 metrów, ale obok bramki.

2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

1
64'

Bravo dobrze wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

63'

Hull City. Schodzi: Tom Huddlestone. Wchodzi: Ryan Mason.

63'

Toure zbyt ostro zaatakował Snodgrassa. Rzut wolny dla Tygrysów.

59'

Sagna wybił piłki niemal z linii bramkowej po strzale Dawsona!

17:59

Niebezpiecznie w polu karnym Man City po rzucie wolnym, ale gospodarze mają tylko korner.

57'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Kelechi Iheanacho.

53'

Silny strzał De Bruyne z linii pola karnego i piłka trafiła w słupek! Po raz szósty w sezonie obija słupek bądź poprzeczkę. Pechowiec.

4
53'

Świetny wślizg Dawsona, który zatrzymał dośrodkowanie De Bruyne.

52'

Harry Maguire doszedł do strzału po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z linii środkowej, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
51'

Hull w drugiej połowie gra nieco odważniej.

1
3
48'

Sterling w świetnej sytuacji nie trafił w piłkę. Na jego szczęście był na spalonym.

2
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
45'

Dwie minuty doliczone.

2
44'

Kolejny rzut wolny wywalczył Mbokani. Tym razem przewinił Toure.

2
42'

Mbokani staranowany przez Otamendiego. Rzut wolny dla Hull.

1
40'

Otamendi odważnym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo na piątym metrze.

38'

Gospodarze bardzo rzadko pojawiają się na połowie Man City, nie mówiąc już o polu karnym rywali.

2
34'

Płaski i bardzo lekki strzał Nolito z 20 metrów. Bez problemu piłkę złapał bramkarz Tygrysów.

2
33'

Sporo podań Man City w szerz boiska, niewiele wynika z tego.

2
30'

Długie podanie do Sterlinga, ale nieco za mocne i pierwszy przy piłce był bramkarz Hull.

28'

Dośrodkowanie w pole karne Hull, ale tutaj Sterling nie ma większych szans na wygranie pojedynku główkowego.

1
25'

Man City dominuje, ale Tygrysy dobrze się ustawiają i nie pozwalają na stworzenie dogodnej okazji.

22'

Teraz uderzenie Livermore'a sprzed pola karnego - jednak tak samo jak Silva strzelił wprost w bramkarza.

20'

Płaski strzał Silvy z 20 metrów, jednak niemal wprost w bramkarza.

19'

Póki co nie jest to ciekawe spotkanie na KC Stadium.

16'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Aleksandar Kolarov. Kontuzja reprezentanta Anglii.

15'

De Bruyne znalazł Silvę na 14 metrze, którego strzał został zablokowany.

13'

Mbokani dryblował w polu karnym gości, ale podwojony musiał oddać piłkę koledze z zespołu.

10'

88 procent posiadania piłki ma Manchester City.

9'

Strzał De Bruyne z 20 metrów został przyblokowany. Korner.

8'

Goście mogli wyjść z kontrą, jednak Sterling źle przyjął piłkę.

7'

Yaya Toure oddał celny strzał z rzutu wolnego z 25 metrów i Marshall wybił piłkę na korner.