Sunderland AFC
2
90'

Gol! Strzelił Fabio Borini.

Co za gol! Borini przyjął na klatkę, przymierzył i strzałem z dystansu nie dał szanse golkiperowi Manchesteru, który nawet nie drgnął!

3
1
89'

Gospodarze w cztery minuty rozłożyli na łopatki swojego rywala i mogą spokojnie czekać na końcowy gwizdek.

1
2
87'

Sunderland. Schodzi: Didier Ndong. Wchodzi: Donald Love.

86'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan.

Przepiękny gol! Mchitarjan otrzymał podanie od Zlatana i strzałem piętą zaskoczył bramkarza! Inna sprawa, że ten gol nie powinien zostać uznany, bowiem piłkarz MU był na spalonym...

Manchester United
8
1
82'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

Tym razem Szwed nie popełnił błędu! Doskonałe podanie od Pogby, Zlatan wbiegł w pole karne i pewnym strzałem w dalszy róg podwyższył prowadzenie!

2
80'

Centra w pole karne United, ale tam dobrą interwencją popisał się jeden z gospodarzy.

1
79'

Będziemy mieli rzut wolny dla gości.

3
77'

Jermain Defoe został złapany na spalonym.

1
76'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Manchester utrzyma skromne prowadzenie?

1
1
74'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Anthony Martial.

71'

Czarne Koty podeszły trochę wyżej. Czy przyniesie to efekt w postaci wyrównania?

69'

Jermain Defoe miał przed sobą trzech rywali, nie wystraszył się, poszedł w drybling. A to, że ostatecznie przegrał nierówną walkę nie powinno nikogo dziwić.

1
67'

Druga połowa póki co dużo ciekawsza. Liczymy jednak na więcej, no i przede wszystkim kolejne gole.

1
65'

To powinno być 2:0! Doskonałe podanie do Zlatana, który w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez Pickforda!

65'

Najpierw skuteczną interwencją popisał się Valencia, a chwilę później sytuację wyjaśnił de Gea.

2
64'

Anichebe wywalczył rzut rożny.

62'

Wystarczyło kilkanaście sekund i już Henrich Mchitarjan dał o sobie znać! Groźny strzał z dystansu poszybował obok dalszego słupka.

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Borini.

1
59'

Djilobodji czystym wślizgiem zatrzymał Zlatana, bardzo ważna interwencja!

56'

Sunderland bez pomysłu na ofensywę, chyba czas na zmiany.

54'

Piłka znów przy Zlatanie, który "zatańczył" z rywalem, ale wyraźnie nie do rytmu... Jego sztuczka okazała się nieudana.

52'

Juan Mata wypuścił Zlatana, Szwed bez większego zastanowienia postanowił strzelać, ale wyraźnie zabrakło mu precyzji.

50'

Czerwone Diabły nie tracą czasu, widać, że polecenie trenera było jedno - jak najszybciej strzelić na 2:0.

1
49'

Paul Pogba teraz spróbował głową, piłka przeszła nad poprzeczką.

47'

To była doskonała okazja do podwyższenia prowadzenia! Zlatan Ibrahimović podał jednak trochę za plecy Pogby i ten nie zdołał oddać strzału.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45+3'

Juan Mata postraszył strzałem z rzutu wolnego, ale golkiper Czarnych Kotów był na posterunku.

2
1
45+2'

Ładnie chciał to zrobić Pogba, który podrzucił sobie piłkę i strzałem z powietrza chciał zaskoczyć bramkarza.

1
45'

Sędzia doiczył 3 minuty.

42'

Zlatan Ibrahimović upadł w polu karnym, gwizdek sędziego milczy. W tej samej akcji niecelny strzał oddał Lingard.

1
41'

Gospodarze chcą iść za ciosem, szybka wymiana piłki pozwoli ponownie zaskoczyć gości?

39'

Gol! Strzelił Daley Blind.

Piłka do Zlatana, ten zobaczył nadbiegającego Bilnda, który dostał podanie i po chwili płaskim strzałem zaskoczył bramkarza!

6
37'

I jeszcze raz były gracz Juventusu. Po błędzie rywala Pogba przyjął piłkę na klatkę, a następnie przeniósł ją nad poprzeczką.

36'

Paul Pogba podbudowany swoją próbą sprzed kilku minut i tym razem sprawdził Pickforda strzałem z dystansu. Golkiper Sunderlandu ze spokojem złapał piłkę.

1
34'

Kolejne niedokładne podanie Zlatana, tym razem kontrataku ekipy Davida Moyesa nie będzie.

33'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Boriniego.

31'

Sebastian Larsson zdecydował się na bezposrednie uderzenie z rzutu wolnego. Mocno i niecelnie.

29'

Ależ to był prezent dla gości! Zła komunikacja, ogromne zamieszanie i między innymi dzięki interwencji bramkarza Manchester nie stracił gola!

2
27'

Słupek! W końcu coś się zadziało! Paul Pogba postraszył uderzeniem z dystansu!

2
24'

Jose Mourinho nie może być zadowolony z postawy swojego zespołu. Manchester nie dominuje i przede wszystkim nie zagraża bramce Sunderlandu.

1
22'

Po spokojnym początku Sunderland zaczął śmielej poczynać sobie na połowie United.

1
21'

Patrick van Aanholt! Groźny strzał z rzutu wolnego, ale David de Gea był na posterunku.

1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind.

1
18'

Pickford błyskawicznie uruchomił Defoe, który popisał się doskonałym przyjęciem. Z jego akcji ostatecznie jednak nic nie wyszło.

17'

Sunderland ruszył z kontratakiem, wydawało się, że może być ciekawie, lecz Antonio Valencia pokazał co to znaczy opanowanie w defensywie.

1
15'

Lingard z dziecinną łatwością minął rywala, a następnie podał do Ibrahimovicia. Gwiazdor United zwolnił całą akcję i na dodatek zanotował stratę.

13'

Duże zamieszanie pod bramką Manchesteru, piłka spadła pod nogi Anichebe, a jego strzał został zablokowany!

13'

Borini zablokowany, rzut rożny dla gości.

11'

Victor Anichebe trzyma się za bark i z wyraźnym grymasem bólu schodzi z boiska. Powinien jednak wrócić do gry za kilka chwil.

10'

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników Sunderlandu. Czyżby konieczna była zmiana?

9'

Sytuacyjny i bardzo słaby strzał Michaela Carricka z dystansu. Grę z piątego metra wznowi Jordan Pickford.

1
8'

United "siedzą" na rywalu, ale póki co wielkiego zagrożenia z tego nie ma.

6'

Marcos Rojo w indywidualnej akcji. 26-latek minął jednego z przeciników, a następnie oddał bardzo niecelny strzał.

2
5'

Paul Pogba mocno wstrzelił futbolówę w pole karne, Jordan Pickford nie złapał piłki, którą po chwili musiał wybić asekurujący go obrońca Sunderlandu.

3'

Zlatan do Lingarda, a ten odrobinę za mocno obsłużył Pogbę. Gospodarze od początku w ataku. Czarne Koty póki co nie pograły piłką na połowie rywala.