4
8
9
90+3'

Rzut karny dla Man Utd! Ashley Williams ręką w polu karnym zablokował strzał Shawa.

5
2
2
5
4
90'

Doliczone 4 minuty.

5
1
3
2
89'

Po dośrodkowaniu Herrery tuż nad poprzeczką główkował z kilku metrów Zlatan Ibrahimović!

1
2
3
1
3
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tom Davies.

1
1
2
2
1
85'

Gareth Barry ofiarnie zablokował strzał z dystansu Lingarda.

1
85'

Piłkarze Czerwonych Diabłów chyba tracą już wiarę w korzystny wynik. Wciąż atakują, ale nie potrafią złamać defensywy The Toffees.

1
2
1
79'

Zablokowane uderzenie Romelu Lukaku z ostrego kąta.

1
1
76'

Marcos Rojo zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, lecz w asyście obrońcy główkował nad poprzeczką.

3
1
1
73'

Marouane Fellaini uderzył z 14 metrów nad poprzeczką. Belga do końca naciskał obrońca.

4
2
3
3
2
71'

Piłka w siatce Evertonu po strzale Ibrahimovicia z kilku metrów, ale sędzia odgwizdał spalonego. Jeśli ofsajd był, to minimalny. Spora kontrowersja.

5
2
2
3
3
70'

Ataki gospodarzy coraz bardziej przypominają bicie głową w mur. Everton nie prezentuje piłkarskich fajerwerków, ale konsekwentnie odlicza minuty do końca.

1
1
2
2
3
66'
ZMIANA
65'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Luke Shaw.

63'

Zablokowany strzał Carricka sprzed pola karnego.

1
1
1
1
1
61'

Z prawej strony pola karnego płasko centrował Romelu Lukaku, ale zamykający akcję Kevin Mirallas nie zdołał zgubić krycia Herrery i nie oddał strzału.

2
2
2
3
2
58'

Do strzału głową doszedł Gareth Barry, ale nie był on zbyt groźny i piłkę pewnie złapał David de Gea.

3
2
1
1
2
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

4
1
2
2
4
55'

W zamieszaniu po rzucie wolnym strzał głową oddał Paul Pogba i Everton uratowała poprzeczka!

3
5
3
2
2
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gareth Barry.

4
2
3
2
2
52'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Ashley Young i piłkę złapał Joel Robles.

3
2
2
3
2
51'

Ashley Williams oddalił zagrożenie po płaskim dośrodkowaniu Ibrahimovicia z boku pola karnego.

2
1
1
2
2
49'

Gospodarze próbują atakować, Everton czyha na kontry.

1
1
1
1
2
46'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Paul Pogba.

8
4
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
3
2
3
45+2'

Znakomita interwencja Jagielki w polu karnym, który zastopował strzał Rashforda z ostrego kąta.

5
3
3
3
4
45'

Doliczone 2 minuty.

4
1
2
1
2
45'

Żółtą kartkę za faul na Ibrahimoviciu otrzymał Idrissa Gueye.

4
2
5
2
3
44'

Obrońcy Evertonu poradzili sobie z centrą Herrery z prawego skrzydła.

2
2
2
2
2
40'

Świetna interwencja Holgate'a w polu karnym, który przeciął centrę z prawej strony.

2
1
1
1
1
39'

Sprzed pola karnego soczyście przy słupku uderzył Ander Herrera i Joel Robles obronił końcami palców!

4
1
1
2
1
36'

Potężnie z dystansu uderzył Tom Davies, jednak trafił w będącego na spalonym Mirallasa. Sędzia przerwał grę.

1
1
2
1
1
34'

Od straty bramki Manchester United nieustannie atakuje, Everton ma problem nawet z wyprowadzeniem kontry.

7
2
1
1
2
30'

Joel Robles z najwyższym trudem obronił uderzenie Blinda z rzutu wolnego, a dobijający z ostrego kąta Ander Herrera trafił w poprzeczkę!

6
2
2
3
3
28'

Romelu Lukaku przeciął dośrodkowanie Blinda z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
1
2
1
2
26'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Romelu Lukaku - wyraźnie obok słupka.

2
3
1
2
1
25'

Podrażnione Czerwone Diabły rzuciły się do zdecydowanych ataków.

6
4
1
2
4
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Jagielka. Asystował mu Ashley Williams.

1:0 dla Evertonu! Po rzucie rożnym Williams zgrał piłkę głową do Jagielki, a ten oszukał Rojo i sprytnym uderzeniem z bliska pokonał De Geę!

32
19
16
19
36
21'

Mocny strzał z bardzo ostrego kąta oddał Kevin Mirallas i David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

7
2
3
2
2
19'

Po rzucie rożnym Ashley Williams zgrał piłkę do Romelu Lukaku, ale Belg był osaczony przez kilku rywali i nic nie mógł zrobić.

4
3
2
2
2
16'

Bailly i Young do spółki zatrzymali indywidualną szarżę Romelu Lukaku.

6
6
4
3
2
13'

Teraz w polu karnym MU piłkę zgrywał Tom Davies, strzału jednak zabrakło.

6
3
2
3
3
12'

Soczyście z dystansu uderzył Jesse Lingard, lecz piłka poleciała obok słupka.

9
7
5
6
5
8'

The Toffees zdołali oddalić grę od własnej bramki i teraz toczy się ona w środku pola.

2
5
1
1
3
5'

Man Utd w natarciu. Zlatan Ibrahimović wyszedł już na czystą pozycję, próbował uderzać, natknął się jednak na wślizg Williamsa. Gdyby nie ta interwencja, zapewne byłoby 1:0.