Bournemouth. Schodzi: Ryan Fraser. Wchodzi: Max-Alain Gradel.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Cesc Fabregas.

Chelsea umiejętnie utrzymuje się przy piłce i w ten sposób Bournemouth nie jest w stanie podejść pod pole karne The Blues.

3
3
80 '

Mogło być już 4:1, ale Boruc kapitalnie zatrzymał strzał Mosesa z prawej strony pola karnego.

5
7
2
3
3
76'

Bournemouth. Schodzi: Benik Afobe. Wchodzi: Lys Mousset.

3
5
2
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez. Faulowany Arter.

3
2
5
1
2
74'

Chelsea tym razem nie cofnęła się na własną połowę i kontroluje przebieg meczu.

4
4
1
1
1
71'

Bournemouth. Schodzi: Marc Pugh. Wchodzi: Jordon Ibe.

4
3
3
1
3
68'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. 3:1! Piękne uderzenie Alonso z rzutu wolnego z 18 metrów. Piłka trafiła w okienko - Boruc był bez szans.

34
20
8
8
7
65'

Chelsea nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

6
8
5
5
5
62'

Bournemouth prowadzi grę w ostatnich minutach.

5
1
2
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. King faulowany 25 metrów od bramki rywali.

4
3
3
2
5
56'

Ostra centra Alonso i Costa znów się minął z piłką.

3
4
1
2
4
54'

Eden Hazard silnie zagrał w pole karne i Costa nie sięgnął piłki.

6
5
4
4
4
50'

Mogło być 2:2! Fraser huknął płasko sprzed pola karnego i centymetrów zabrakło do słupka Chelsea.

3
4
2
4
1
49'

Alonso zbyt głęboko dośrodkował z lewej flanki i Boruc złapał piłkę.

3
2
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

8
4
3
3
5
44'

King w kierunku Afobe i piłkarz Bournemouth o mały włos, a doszedłby do strzału.

7
6
4
5
5
42'

Gol! Strzelił Joshua King. King zdecydował się na strzał z 17 metrow, piłka odbiła się od Luiza i wpadła w niemal okienko bramki Chelsea.

AFC Bournemouth
41
22
12
19
26
40'

Bournemouth gra ciut lepiej, ale wciąż ma dwie bramki straty do Chelsea.

6
4
2
3
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Arter. Faulowany Costa.

4
4
3
3
5
38'

Dośrodkowanie w pole karne Chelsea, ale Pugh źle przyjął piłkę na klatkę piersiową.

5
4
2
1
2
34'

Dobra interwencja Boruca, który zatrzymał strzał Pedro sprzed pola karnego.

5
5
4
1
2
33'

Francis w ostatniej chwili zablokował strzał Costy. Chelsea ma korner.

5
2
3
1
2
31'

Zupełnie nieudany strzał oddał Pedro Rodriguez. Od bramki rozpoczął Artur Boruc.

2
3
4
2
2
29'

Ostrzeżenie dla Chelsea! Ładnie do strzału złożył się na jedenastym metrze Afobe, ale piłka trafiła w słupek.

3
7
4
2
3
26'

Niezła sytuacja dla gospodarzy, jednak Fraser z rzutu wolnego z 17 metrów trafił w mur.

4
6
3
1
1
24'

Bournemouth ma teraz bardzo trudną sytuację, tym bardziej, że nie gra dzisiaj zbyt dobrze.

4
3
2
2
3
20'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu N'Golo Kante. 2:0! Piękne, prostopadłe podanie Kante do Hazarda, który wyszedł sam na sam z Borucem, minął go "na zamach" i umieścił piłkę w siatce.

51
36
7
14
18
17'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adam Smith. 1:0 dla Chelsea! Diego Costa tak naprawdę skiksował, ponieważ piłka po jego strzale najprawdopodobniej nie leciała w światło bramki, ale trafił w głowę Smitha i futbolówka po odbiciu od słupka wpadła do siatki.

47
34
7
11
24
16'

Fraser miał dużo miejsca przed polem karnym, Luiz cofał się i nie zablokował strzału rywala, który był swoją drogą bardzo kiepski.

6
2
2
3
1
14'

Bournemouth oddało pole, chociaż lubi utrzymywać się przy piłce. Dzisiaj jednak pozwala robić to drużynie Chelsea.

4
2
2
1
1
11'

Eden Hazard ledwo sięgnął piłkę dośrodkowaną na ósmy metr i nie był w stanie oddać celnego strzału.

5
4
2
2
2
10'

Cały czas oglądamy to samo: Chelsea rozgrywa piłkę i nic nie wynika z tego.

6
4
1
2
2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses. Nigeryjczyk ręką zagrał piłkę.

4
4
2
1
4
4'

Chelsea długo utrzymuje się przy piłce, ale rozgrywa ją głównie w środkowej strefie boiska.

5
6
3
2
2
1'

Fatalny kiks Luiza, który zamiast wybić piłkę na korner, to przetestował refleks własnego bramkarza. Ten był bez zarzutu.