4
1
1
81'

Zmarnowana "setka" Sona! Koreańczyk mógł skompletować hattricka, ale po podaniu Kane'a uderzył obok bramki.

1
1
1
3
1
80'

Alli mijał rywali jak tyczki i został przewrócony w polu karnym. Nie ma rzutu karnego!

2
1
1
77'

Bliski gola był Kane. Dośrodkowanie Trippiera z prawej strony boiska i napastnik trochę bez przekonania nabiegał na futbolówkę. Zabrakło centymetrów.

2
2
1
75'
74'

Dwa kornery dla przyjezdnych, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia.

2
2
71'

Górne podanie do Kane'a. Reprezentant Anglii minął już bramkarza, ale zbyt lekko uderzył w kierunku bramki i obrońcy zdążyli wybić piłkę.

1
1
1
1
70'
68'

Niang prostopadłym podaniem wypuścił w bój Okakę, ale przed polem karnym napastnika uprzedził Lloris.

2
2
65'

Podanie na wolne pole do Successa, ale Nigeryjczyka do końca naciskał Moussa Dembele, uniemożliwiając oddanie celnego strzału.

2
2
63'

Przerwa w grze. Nadepnięty przez Successa został Dele Alli.

1
1
60'

Tottenham. Schodzi: Vincent Janssen. Wchodzi: Harry Kane.

5
3
1
1
1
59'

Nordin Amrabat próbował przedrzeć się lewym skrzydłem, ale "wyjechał" z piłką poza boisko.

1
1
55'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Kieran Trippier.

Trwa popis Kogutów! Świetne podanie z prawego skrzydła i zamykający akcję na dalszym słupku Son uderzył bez przyjęcia przy bliższym słupku.

15
10
1
2
2
52'

Fantastyczna piłka od Eriksena do Vertonghena. Belg popędził na bramkę, ale jego bieg wyglądał dość nieudolnie. Został dogoniony przez obrońców i nie oddał nawet strzału.

2
2
50'

Oskrzydlająca akcja Watfordu, ale po zagraniu z prawej flanki piłkę wybił Toby Alderweireld.

4
4
1
1
1
48'

Po centrze Trippiera, niecelnie główkował Vincent Janssen.

1
1
2
46'

Początek II połowy.

3
2
12:44

Garść statystyk...

45'

Piłkarze pograją minutę dłużej.

2
2
1
44'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Christian Eriksen.

Jeśli goście mieli jeszcze jakieś nadzieje to teraz jest już "pozamiatane". Son kapitalnie uderza lewą nogą z 18 metrów. Piłka ulokowana tuż przy słupku.

20
12
3
2
3
42'

Dośrodkowanie przed bramkę Llorisa, ale francuski golkiper uprzedził napastników. Dobra interwencja na przedpolu i pewny chwyt.

3
4
1
1
39'

Gol! Strzelił Eric Dier.

Zblokowane uderzenie Sona. Do futbolówki na 17. metrze dopadł Dier i huknął jak z armaty. Gomes mógł tylko liczyć, że zostanie trafiony. Nie został i mamy 2:0.

Tottenham Hotspur
19
9
2
3
4
36'

Dier lekko popchnął Successa i Nigeryjczyk upadł w polu karnym gospodarzy. Arbiter jednak nie wskazał na 11. metr.

2
2
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure. Odłożona kartka za faul na Dembele.

6
7
1
1
2
33'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Heung-Min Son.

Przełamana obrona Watfordu! Cudowny strzał sprzed pola karnego. Piłka dokręcana do bramki wpadła tuż przy słupku.

23
10
3
4
4
32'

Eriksen zagrał na jeden kontakt z Janssenem. Duńczyk kończy akcję strzałem z 17 metrów, ale piłka leniwie zmierzała do rąk Gomeza.

4
3
3
30'

Nie idzie Janssenowi i doskonale widzi to trener Tottenhamu. Rozgrzewkę rozpoczął właśnie Harry Kane.

5
4
27'

Próba Diera zablokowana przez obrońców.

1
3
1
2
24'

Christian Eriksen popchnięty podczas strzału sprzed szesnastki. Faulu nie ma, a piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3
5
1
2
2
22'

Ładnie "rozklepali" gospodarzy piłkarze Watfordu, ale katastrofalnie z prawej strony boiska w pole karne dogrywał Isaac Success.

1
3
1
1
19'

Niebywałe! Po dograniu wzdłuż bramki od Trippiera mniej niż metr do bramki miał Vincent Janssen. Tylko poprzeczka!

1
1
7
1
3
17'

Pierwszy kwadrans to gra w bardzo szybkim tempie. Aktualnie oglądamy jednak spokojne, pozycyjne ataki Kogutów.

3
2
1
14'

Faul Janssena w ofensywie. Holender nie może się z tym pogodzić, ale wyraźnie przytrzymywał Mariappę.

2
2
1
12'

Soczysty strzał sprzed lewego narożnika pola karnego oddał M'Baye Niang, ale piłka u Llorisa.

3
4
11'

Dużo dzieje się pod obiema bramkami. Przed momentem po dograniu z rzutu wolnego z ostrego kąta uderzył Craig Cathcart, ale trafił w boczną siatkę.

1
3
1
9'

Dembele do Janssena. Holender świetnie się zastawił i stanął oko w oko z bramkarzem. Lepszy Heurelho Gomes!

1
3
1
1
7'

Dogrywać z lewej flanki próbował Son. Piłka rykoszetem odbiła się od Janmaata i trafiła w zewnętrzną część słupka.

2
3
2
6'

Tom Cleverley zagrywa prostopadłą piłkę do Holebasa. Minimalnie szybszy był jednak bramkarz Tottenhamu.

2
2
1
4'

Celnym strzałem z 25 metrów odpowiedział Watford. Jose Holebas lekko uderzył nad murem, ale Hugo Lloris bezproblemowo chwycił piłkę.

4
4
1
1
2
2'

Christian Eriksen posłał piłkę przed pole karne, gdzie piłkę "wolejem" uderzył Jan Vertonghen... w nogi obrońców gości.

2
2
12:44

Biało-czarne stroje gospodarzy, goście w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.

2
1
1
12:44

Spotkanie poprowadzi 38-letni Anthony Taylor.