Fatalnie z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Sebastian Bonecki.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Danielak znalazł się w dobrej sytuacji, jednak strzał prawą nogą z 14 metrów przeleciał wyraźnie obok bramki.

88'

Stomil spokojnie kontroluje przebieg meczu w samej końcówce.

84'

Chrobry mimo niekorzystnego wyniku chciałby strzelić choćby honorowego gola.

80'

To powinien być gol dla Chrobrego, ale Sędziak z pięciu metrów uderzył wprost w bramkarza Stomilu.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Kujawa.

Stomil Olsztyn
76'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa.

3:0! Ależ bramka! Rafał Kujawa przebiegł pół boiska, minął trzech zawodników i płaskim strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce.

72'

Stomil. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Tomasz Zahorski.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Machaj.

Chrobry Głogów
66'

Przyblokowany strzał Machaja sprzed pola karnego.

63'

Dośrodkowanie w pole karne Stomilu i Skiba wybił piłkę.

61'

Patryk Kun rozpędził się lewą flanką, przebiegł dobre 50 metrów i oddał kąśliwy strzał z ostrego kąta, który obronił Janicki.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ilków-Gołąb.

56'

POPRZECZKA! Rafał Kujawa podciął futbolówkę z 10 metrów i ta zatrzymała się dopiero na poprzeczce.

56'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Boneckiego, ale zabrakło dokładności.

54'

Mocno niecelny strzał Machaja z 35 metrów.

52'

Rzut rożny dla Chrobrego nie przyniósł strzału na bramkę Stomilu.

48'

Rzut wolny dla olsztynian, ale dośrodkowanie Kuna zostało wybite.

47'

Bardzo dobra okazja dla gości. Machaj zagrał do Kowalczyka, ale napastnik Chrobrego był na spalonym.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Szczepaniak.

44'

Środkowy obrońca Chrobrego Michalski dryblował przy linii i musiało się to skończyć stratą.

42'

Gol! Strzelił Wiktor Biedrzycki.

2:0! Rzut wolny, po którym dochodzące do bramki dośrodkowanie z metra wykończył Wiktor Biedrzycki.

39'

Lech minął dwóch rywali jednym zwodem, a następnie prostopadle podał do Kuna, który wpadł w pole karne i oddał płaski strzał. Piłkę chwycił Janicki.

38'

Korner dla Stomilu, jednak zbyt mocne dośrodkowanie i od bramki rozpoczął Janicki.

36'

Dobry okres w wykonaniu Stomilu. Gospodarze groźnie atakują bramkę rywali.

34'

Powinno być 2:0! Kujawa przytomnie dostrzegł Nishiego, którego płaski strzał z 15 metrów przeleciał tuż obok bramki.

33'

Piłka w siatce Stomilu, ale Damian Kowalczyk był na spalonym i gol nie został uznany.

32'

Janicki bez problemu złapał dośrodkowanie z prawej strony boiska.

31'

Totalne nieporozumienie w szeregach obronnych gości i Michalski podał w aut.

30'

Paweł Wojciechowski oddał strzał z narożnika pola karnego, który przeleciał obok słupka Stomilu.

28'

Po składnej akcji piłka została wycofana na 14 metr, gdzie silny strzał Lecha sparował Janicki.

26'

Chrobry nie grał źle, ale popełnił prosty błąd w defensywie i przez to przegrywa.

22'

Gol! Strzelił Tsubasa Nishi.

1:0! W dość niegroźnej sytuacji piłka długo szybowała w polu karnym Chrobrego i ostatecznie z pięciu metrów silnym strzałem w siatce rywali umieścił ją Nishi.

22'

Groźnie w polu karnym miejscowych. Z prawej strony dośrodkował Machaj, a Ilków-Gołąb nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

21'

Chrobry atakował prawą flanką i wywalczył korner.

18'

Machaj dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego i poradzili sobie z nią zawodnicy Stomilu.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki.

16'

Nieporozumienie w szeregach gości. Piłka zamiast do Machaja trafiła do Lecha. Ten zdecydował się na strzał z 30 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

15'

Podanie w kierunku Kujawy, którego osaczyło trzech zawodników, ale napastnik gospodarzy wywalczył rzut wolny.

13'

Paweł Wojciechowski tylko dziubnął piłkę i Skiba bez problemu ją chwycił.

11'

Dośrodkowanie w pole karne Stomilu, jednak piłka przeleciała przez całą "szesnastkę".

8'

Obie drużyny długo utrzymują się przy piłce, gdy już ją zdobędą, ale nie atakują większą ilością zawodników.