Sandecja Nowy Sącz
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Trochim.

90+2'

Gospodarze protestują, bo uważają, że bramkarz GKS powinien zostać wyrzucony z boiska.

90+2'

Żółtą kartkę za faul na Trochimie otrzymał Paweł Florek.

90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Słaby.

90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Paweł Florek wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Danka, po chwili centrował jeszcze Maciej Małkowski, jednak nikt tego nie zamknął.

84'

Teraz Świerczok wpadł w pole karne, ale jego strzał obronił Radliński.

82'

Ładna parada Radlińskiego po groźnym strzale Grzeszczyka z rzutu wolnego z 18 metrów.

76'

Po podaniu Kowalskiego Jakub Świerczok uderzył w środek bramki i tym razem pewny chwyt Radlińskiego.

75'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok.

1:1! Radliński wyczuł intencje Świerczoka, jednak nie sięgnął piłki i skapitulował po strzale w lewy róg.

73'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Bartłomiej Dudzic.

73'

Rzut karny dla GKS! Łukasz Grzeszczyk faulowany w polu karnym przez Barana.

67'

W dużym zamieszaniu w polu karnym Daniel Tanżyna trafił w słupek! Wielkie szczęście Sandecji.

67'

Ponownie próbował Jakub Świerczok, ale jego strzał zablokował dobrze spisujący się obrońca i kapitan Sandecji, Dawid Szufryn.

62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kowalski.

61'

Kolejna akcja gości. Po dośrodkowaniu Mańki nad poprzeczką główkował Jakub Świerczok.

58'

W drugiej połowie to GKS Tychy jest stroną przeważającą, ale nie przełożyło się to jeszcze na bardzo dobre okazje strzeleckie.

57'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

56'

Dawid Szufryn zablokował ostrą centrę Radzewicza w polu karnym.

52'

Niedokładny strzał głową Korzyma po dośrodkowaniu Małkowskiego. Florek nie musiał interweniować.

50'

Z 30 metrów nieznacznie nad poprzeczką uderzył Mateusz Bukowiec.

47'

Mocny początek gości. Po rzucie rożnym obok słupka główkował Daniel Tanżyna.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Boczek.

41'

Teraz Janczyk nie sięgnął piłki wślizgiem po dośrodkowaniu Małkowskiego.

40'

Wciąż w natarciu gospodarze. Tym razem dośrodkowanie z lewej strony i niezbyt pewna interwencja Pawła Florka. Bramkarz złapał piłkę na raty.

39'

Goście przyblokowali strzał Kuźmy z 18 metrów i skończyło się tylko na rzucie rożnym.

36'

Sandecja chce pójść za ciosem i dalej atakuje. Ciekawą płaską piłkę z prawej strony posłał Bartłomiej Dudzic, ale minęła ona bramkę i wszystkich graczy w polu karnym.

33'

Gol! Strzelił Kamil Słaby. Asystował mu Maciej Małkowski.

1:0 dla gospodarzy! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego w pole karne dośrodkował Małkowski i pięknym strzałem głową do siatki trafił Słaby.

32'

Teraz Florek uratował GKS po rzucie wolnym! Piłkę strącił Korzym, strzelał Kamil Słaby, ale bramkarz gości zdołał obronić.

31'

Zbyt mocne prostopadłe podanie Szufryna do Dudzica i piłkę przejął Paweł Florek.

28'

Starcie Janczyka z wychodzącym z bramki Florkiem. Szybszy był golkiper GKS, poza tym napastnik Sandecji i tak znajdował się na spalonym.

22'

Maciej Korzym zablokowany przy próbie strzału z obrębu pola karnego.

19'

Sprzed pola karnego w środek bramki strzelił Łukasz Grzeszczyk i na posterunku Łukasz Radliński.

15'

Żółtą kartkę za faul na Grzeszczyku otrzymał Grzegorz Baran.

13'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny, jednak po nim zagrożenie pewną interwencją oddalił Paweł Florek.

12'

Mateusz Bartków zablokował przy linii końcowej centrę Radzewicza.

10'

Jak dotąd mecz nie porywa, za to panuje świetna atmosfera na trybunach. Kibice Sandecji i GKS śpiewają wspólnie, na jednym sektorze.

6'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Stepan Hirskyj.

5'

Maciej Korzym w roli obrońcy, przeciął groźne dośrodkowanie Kowalskiego.

2'

Daniel Tanżyna przeciął dośrodkowanie Bartkowa z prawego skrzydła.

18:38

Przed meczem uczczono minutą ciszy pamięć zmarłego niedawno Ryszarda Aleksandra, byłego trenera Sandecji, ojca Arkadiusza Aleksandra.