I liga: 2. kolejka
05 sie 2016 20:30
90+3'

Marcin Urynowicz dostał podanie, obrócił się z piłką i natychmiast strzelił. Tomasz Libera gra dziś wyśmienicie i nie mógł tego przepuścić do bramki!

90+1'

Fenomenalna szansa Bartosza Kopacza! Piłka dotarła do niego po pechowym bilardzie i dośrodkowaniu Dawida Plizgi z rzutu rożnego. To powinna być bramka, a jednak strzał był w zasięgu rąk Tomasza Libery!

1
90'

Doliczone 5 minut.

1
89'

Marcin Brosz motywuje swoją drużynę do ostatniego ataku. Punkt w dwóch meczach to na pewno nie jest szczyt marzeń szkoleniowca Górnika Zabrze.

1
88'

Wrzutka z lewego skrzydła prosto do bramkarza Stali Mielec. Tomasz Libera trochę zawadiacko przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową.

1
86'
ZMIANA

. Schodzi: Tomasz Prejs. Wchodzi: Kamil Radulj.

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Erik Grendel.

Górnik Zabrze
1
84'

Ponad 10 tysięcy kibiców czeka na zwycięskiego gola dla Górnika Zabrze.

82'

Piłka turla się od nogi do nogi piłkarza Górnika Zabrze. Stal Mielec jest nastawiona na szybkie kontrataki.

1
79'

Na trybunach są trenerzy Pogoni Siedlce. Szef sztabu Dariusz Banasik nie wygląda na przesadnie rozemocjonowanego. Właśnie przeglądał telefon.

1
77'

Armin Cerimagić biegł ile sił w nogach. Rozpędził się aż za bardzo i wpadł prosto w mocno stojącego na nogach defensora.

1
75'

Piotr Marciniec rozrzucił akcję na lewą stronę boiska. Szymon Sobczak wpadł odważnie w pole karne i huknął płasko. Piłka po rękach Mateusza Kuchty zmieniła tor lotu!

1
74'

Dorian Buczek miał dużo czasu na uderzenie. Chyba mógł podprowadzić piłkę bliżej linii pola karnego. Skończyło się kopnięciem prosto w rękawice Mateusza Kuchty.

1
70'
ZMIANA
68'

Górnik Zabrze został zaskoczony golem po przerwie i stracił koncept w grze. Czasu na odzyskanie prowadzenia jest coraz mniej.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Dorian Buczek.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek.

1
63'
ZMIANA

. Schodzi: Mateusz Cholewiak. Wchodzi: Dorian Buczek.

61'

Mateusz Cholewiak nabawił się kontuzji i prawdopodobnie nie będzie w stanie grać. Janusz Białek szykuje wymuszoną zmianę.

2
59'

Adam Danch główkował z bliska i był praktycznie pewny, że piłka wpadnie do bramki. Stal Mielec ratuje się, a sędzia nie zauważył zagrania ręką!

1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz.

1
53'

Szybuja dośrodkowania w pole karne Stali Mielec. Tomasz Libera rządzi i dzieli.

1
50'

Po przerwie jest wymiana ciosów. Podrażniony Górnik Zabrze kontra uskrzydlona Stal Mielec. Jeszcze wiele ciekawego może wydarzyć się na Śląsku.

1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Żubrowski.

1:1 w Zabrzu! Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego Jakuba Żubrowskiego. Piłka przeleciała ponad murem w narożnik bramki. Stal Mielec doprowadziła do remisu tuż po powrocie z szatni.

3
46'

Gra wznowiona po przerwie!

Kto wygra mecz?
Stal Mielec
43'

Kontratak Stali Mielec. Nie porozumieli się Sebastian Szczepański z Szymonem Sobczakiem i we wszystko wmieszał się w samą porę Ołeksandr Szeweluchin.

1
41'

Najlepszą obroną jest atak, więc Górnik Zabrze pozostaje na połowie Stali Mielec. Spadkowicz chce wykorzystać jak najlepiej czas pozostały do przerwy.

1
39'

Od kilkunastu minut Górnik Zabrze wyglądał zdecydowanie lepiej od swojego przeciwnika. Efektem jest bramka i od razu zrobiło się gwarno na stadionie.

1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Ołeksandr Szeweluchin.

Stoper zdobył pierwszego gola dla Górnika Zabrze w sezonie! Tym razem Tomasz Libera nie mógł już uratować Stali Mielec. Bartosz Kopacz przyczaił się pod jego bramką i wbił z bliska piłkę przedłużoną przez Ołeksandra Szeweluchina po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

36'

Dawid Plizga przedarł się między obrońcami i huknął potężnie z 15. metra. Kapitalnie interweniował Tomasz Libera!

1
35'

Zabrzanie chcieliby szybko wyjść na prowadzenie. Najlepiej jeszcze przed przerwą, ale to wciąż plan, ponieważ Tomasz Libera i obrońcy radzą sobie.

1
32'

Rafał Kurzawa zaimponował swoim ofensywnym rajdem na lewym skrzydle zakończonym celnym strzałem. Piłkę zmierzającą w okienko zatrzymał Tomasz Libera. Dzieje się teraz w Zabrzu!

1
31'

Tomasz Prejs zbiegł z prawego skrzydła do środka i postanowił huknąć z dystansu. Prosto do koszyczka czujnego Mateusza Kuchty.

1
30'

Sebastian Zalepa podał ryzykownie głową do własnego bramkarza. Tomasz Libera zdążył do piłki, ale to była kwestia ułamków sekund.

1
28'

W odpowiedzi Konrad Nowak! Środkowy pomocnik miał czas oraz miejsce przed polem karnym i postanowił huknąć z dystansu. Na posterunku Tomasz Libera i tylko korner.

1
27'

Słowa Janusza Białka nie wpadły w próżnię. Tomasz Prejs skonstruował dobrą akcję z Jakubem Żubrowskim. Została zakończona niecelnym strzałem.

1
24'

Nic z tego. Wciąż bezbramkowo w Zabrzu. Janusz Białek próbuje zmotywować mielczan do ataku.

1
23'

Będzie szansa na gola dla Górnika Zabrze z rzutu wolnego. Cała grupka zawodników zastanawia się jak spożytkować stały fragment.

1
22'

Jakub Żubrowski gra z mało gustowym, ale niezbędnym opatrunkiem na głowie. Nie pomaga jednak Stali Mielec w uspokojeniu działań w środku pola.

1
20'

Sebastian Szczepański dziobnął piłkę obok defensora i miał ochotę na pojedynek sam na sam z Mateuszem Kuchtą. Młody bramkarz wyszedł umiejętnie na przedpole i sprzątnął futbolówkę.

1
19'

Wyjście drużyn na murawę w Zabrzu.

1
1
17'

Zarysowała się przewaga Górnika Zabrze w posiadaniu piłki. Nie miał jednak pomysłu na rozegranie ataku i skończyło się nerwowym dośrodkowaniem z głębi pola.

1
15'

Wyrównany początek bez stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Zapachniało taką po płaskim dośrodkowaniu Romana Gergela, jednakże Szymon Skrzypczak był na spalonym.

1
14'

Dośrodkowanie Sebastiana Szczepańskiego wybite przez obrońców z Zabrza. Cała drużyna Górnika została sprowokowana do kontrataku, ale dobrze wrócili mielczanie.

1
11'

Górnik Zabrze przeszedł do ataku. Sędzia Zbigniew Dobrynin nie daje pograć podopiecznym Marcina Brosza i skrupulatnie gwiżdże w sytuacjach stykowych.

1
9'

Szymon Matuszek zapędził się pod pole karne beniaminka. Zdaniem sędziego obrońca znany z Dolcanu Ząbki faulował przeciwnika, próbując odebrać mu futbolówkę.

1
7'

Gra wznowiona. Konkretnie zrobił to Górnik Zabrze. Dośrodkowanie Dawida Plizgi z rzutu wolnego poszybowało prosto na głowę defensora Stali Mielec.

1
6'

Jakub Żubrowski jest poza boiskiem z powodu urazu głowy. Chwilowo Stal Mielec musi sobie więc radzić bez jednego zawodnika.

1
4'

Beniaminek bez obaw na stadionie w Zabrzu. Stopniowo spycha spadkowicza w kierunku własnej bramki, której pilnuje tak samo jak w Legnicy Mateusz Kuchta.

1
2'

Wysoko rozpoczęła grająca na niebiesko Stal Mielec. Górnik w białych koszulkach z granatowymi i czerwonymi akcentami.

1
20:03

Kibice z Zabrza byli niezadowoleni z postawy swojego zespołu w Legnicy. Na swoim stadionie ponownie wspierają głośno podopiecznych Marcina Brosza.

1
20:03

Górnik Zabrze rozpoczął sezon od porażki 0:1 z Miedzią Legnica. O pierwszy komplet punktów spadkowicz powalczy z beniaminkiem Stalą Mielec. Drużyna Janusza Białka miała tylko trzy dni na przygotowanie się do meczu w Zabrzu.