13 sie 2016 17:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Słaby.

Co za kontratak Sandecji, który dobija tym samym gospodarzy! Wynik sobotniego spotkania ustalił Kamil Słaby!

Sandecja Nowy Sącz
1
90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

86'

Wszystkie zmiany już wykorzystane, a to oznacza, że Pogoń musi kończyć w 10-tkę.

85'

Konrad Wrzesiński zmarnował sytuację sam na sam, minimalnie niecelny strzał!

83'

Luka Stefanac potrzebuje pomocy medycznej, czyżby konieczna była zmiana?

82'

Bardzo złe uderzenie Małkowskiego po podaniu Stefanca.

79'

Coraz większe nerwy na boisku, nie brakuje spięć między piłkarzami.

75'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Daniel Dybiec. Wchodzi: Piotr Kurbiel.

72'
ZMIANA

Sandecja. Schodzi: Maciej Korzym. Wchodzi: Adrian Danek.

71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dybiec.

Pogoń Siedlce
70'

Kapitalna parada bramkarza Sandecji zatrzymała uderzenie Cezarego Demianiuka.

69'

Spotkanie z wysokości trybun obserwuje 1916 widzów.

68'

Radliński pewnie zatrzymał strzał Sulejmaniego.

65'

Kapitalna akcja Małkowskiego, który przebiegł z piłką dobrych 30 metrów i następnie dograł do Piszczka, a ten uderzył mocno i niecelnie.

61'

Cezary Demianiuk uderzył minimalnie obok lewego skrzydła!

54'

Pogoń cały czas szuka kontaktowej bramki. Akcje gospodarzy są jednak mocno niedokładne.

51'

Marcin Burkhardt dośrodkował bardzo niecelnie z rzutu rożnego.

48'

Ładna akcja Sandecji. Piłkę w środku odebrał Trochim, podał na lewe skrzydło do Małkowskiego, który idealnie dograł w kierunku Korzyma. Napastnik z Nowego Sącza uderzył minimalnie niecelnie.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

43'

Sandecja kontroluje przebieg boiskowych wydarzeń.

39'

Marcin Burkhardt postraszył bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego! Bramkarz Sandecji nie dał się jednak zaskoczyć.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kasprzak.

36'

Po dośrodkowaniu Małkowskiego strzał głową oddał Piszczek, lecz bez zgrożenia dla bramki Pogoni.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

32'
GOOOOOOL!!!

Sandecja prowadzi już 2:0! Maciej Małkowski dołożył gola do asysty, pokonując Rafała Misztala z jedenastego metra!

1
31'

Rzut karny dla Sandecji! Daniel Chyła faulował Filipa Piszczka!

29'

I kolejna efektowna akcja Małkowskiego. Tym razem gracz Sandecji minął trzech rywali, zabrakło dokładnego podania.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Maciej Małkowski.

Świetna akcja Macieja Małkowskiego, który idealnie dogral do Filipa Piszczka, a temu pozostało jedynie dostawić nogę!

1
25'

Wrzucał Marcin Burkhardt, a niecelnie głową uderzał Mateusz Żytko.

22'

Piłka po uderzeniu Filipa Piszczka trafiła w boczną siatkę. Było groźnie.

20'

I mamy pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu. Z dystansu próbował Maciej Małkowski, lecz wyraźnie obok słupka.

18'

Na boisku nie brakuje walki i determinacji. Niestety gorzej jest z okazjami strzeleckimi.

14'

Zagotowało się w polu karnym Pogoni. Po starciu z Dawidem Chyłą na murawę upadł Szymon Kuźma. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

12'

Przerwa w grze. Konrad Wrzesiński potrzebuje pomocy medycznej.

10'

Bardzo spokojny początek spotkania w Siedlcach. Obie drużyny nie forsują tempa.

6'

Piłka trafiła do Marcina Burkhardta, lecz jego dośrodkowanie było zupełnie nieudane.

4'

Przewaga optyczna w tych pierwszych minutach jest po stronie gospodarzy. Sandecja póki co w defensywie.