I liga: 5. kolejka
24 sie 2016 19:00
90+1'

Gol! Strzelił Bartłomiej Olszewski. W polu karnym świetnie zachował się Olszewski, który strzałem głową pokonał bezradnego Misztala!

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Deja.

MKS Kluczbork
84'

W doskonałej sytuacji znalazł się Grzegorz Tomasiewicz, który minimalnie pomylił się uderzając z 6 metrów!

83'

Z rzutu wolnego dośrodkował Niziołek, Misztal pewnie złapał piłkę.

79'

Mogło być 1:1. Kapitalny strzał Brodzińskiego i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

77'

Piotr Kurbiel wyprzedził obrońcę MKS-u, oddał strzał obok lewego słupka, ale bramkarz gości był na posterunku.

75'

Cezary Demianiuk mógł znaleźć się w doskonałej sytuacji, ale w ostatnim momencie został uprzedzony przez Niziołka.

67'

Pokazał się Maciej Kowalczyk, który w polu karnym ograł trzech obrońców Pogoni, ale uderzył tuż ponad bramką!

65'

Groźna kontra MKS-u. Z lewej strony minimalnie obok bramki uderzył Bartłomiej Olszewski.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Makowski.

Pogoń Siedlce
61'

Kolejna dobra akcja Świerblewskiego, który wspólnie z Bajdurem rozmontował defensywę gości. Jednak w decydującym momencie pierwszy z wymienionych nie potrafił pokonać Wnuka strzałem z pięciu metrów!

58'

MKS rzucił się do odrabiania strat, Pogoń czeka na kontry.

55'

Świerblewski znalazł się w sytuacji sam na sam z Wnukiem, ale w decydującym momencie poślizgnął się i stracił piłkę.

53'

Gol! Strzelił Piotr Kurbiel. Asystował mu Damian Świerblewski. Pogoń wyszła na prowadzenie! Popisował akcja Świerblewskiego, który minął dwóch rywali i dograł do Kurbiela, a ten piętą pokonał Wnuka!

51'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek.

48'

Optyczna przewaga Pogoni, zawodnicy MKS w głębokiej defensywie.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bajdur. Zawodnik Pogoni ukarany został za faul taktyczny.

38'

Ponownie w roli głównie Damian Świerblewski, którego groźny strzał o centymetry minął bramkę gości.

36'

Damian Świerblewski dogrywał z rzutu wolnego, ale Jędrych uderzył zbyt anemicznie, aby zaskoczyć bramkarza.

33'

Kombinacyjna akcja Pogoni prawym skrzydłem. Blisko strzelenia gola był Świerblewski, któremu podawal Wrzesiński.

31'

Michał Szewczyk ucierpiał w stariu z Mateuszem Żytko i potrzebuje pomocy medycznej.

27'

Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Piłka spadła pod nogi Tunkiewicza, któremu zabrakło precyzji.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Tomasiewicz.

24'

Kolejny niecelny strzał w meczu. Uderzał Michał Szewczyk.

21'

Dośrodkował Damian Świerblewski, a niecelny strzał głową oddał Arkadiusz Jędrych.

18'

Marcin Burkhardt omal nie wbił piłki do własnej bramki. Rafał Misztal zachował jednak pełną koncentrację.

16'

Kojder ostro potraktował Burkhardta, ale sędzia tylko ustnie upomniał zawodnika gości.

13'

Michał Bajdur zepsuł groźnie zapowiadającą się kontrę Pogoni Siedlce.

11'

Świetna akcja Pogoni. Grzegorz Tomasiewicz dograł na wolne pole do Wrzesińskiego, a ten zacentrował do Kurbiela. Napastnikowi gospodarzy zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki.

7'

Optyczna przewaga po stronie gości, którzy lepiej operują piłką.

5'

Koronkowa akcja MKS-u zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Adama Orłowicza.

2'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Damian Świerblewski, który jednak wyraźnie się pomylił.

18:54

Piłkarze wyszli już na boisko. Goście zagrają na biało, a gospodarze na niebiesko.

18:54

Po pierwszej kolejce wydawało się, iż stare demony opuściły Pogoń. Drużyna z Siedlec pokonała GKS Tychy i z optymizmem oczekiwała na następne spotkania. W kolejnych tygodniach było już tylko gorzej. Po serii trzech porażek z rzędu, podopieczni Dariusza Banasika plasują się na 15-barażowym miejscu w I lidze.